Firma se dál potýká s případem skupinové žaloby. Mike neochotně naváže nové přátelství. Mikea navštíví postupně Harvey a Rachel. (Netflix)

Necrotongue

Druhá epizoda byla velmi podobná té první, takže jsem opět neměl radost. Mikův vězeňský pobyt je jako špatný vtip, mám pocit, že si scénárista užil pěknou lobotomii, když ze sebe dokáže vypotit něco takového. Ani tentokrát mě tvůrci neušetřili citového vydírání, k nadšení mám tedy hodně daleko. ()

tuntavala

Rachel: "Donno, co tu delas?" Donna: "Prinasim dary." Rachel: "To je od tebe mile, ale nemusis me sem chodit  kontrolovat. Jsem v poradku." Donna: "Rika zena, v kosili sveho snoubence." Rachel: "Vim, je to prehnane." Donna: "Rachel, chces ho citit u sebe. Na tom nic neni." Rachel: "Dekuju Donno." Donna: "Mela bzs mi podekovat, ale ne za tohle. Za chvili nebudes u sebe citit jen jeko kosili." Rachel: "Chces mi rict, ze jsi me dostala na seznam navstev? Rekli, ze..." Donna: "Me je jedno, co rekli. Jsi jeho rodina. A jsi i moje rodina. A neusnula bych, dokud bych te na ten seznam nedostala." Rachel: "Ja nevim, co mam rict." Donna: "Rekni: Dekuju ti Donno, a utikej za nim." ()