Gibbsová hledá způsob, jak firmu dostat do úzkých. Přinutí Rachel, aby si vybrala, jestli bude svědčit proti Mikeovi, nebo zradí Jessicu. (Netflix)

tuntavala

Mike: "Vsude te hledam. Rachel, potrebujeme tvou pomoc. Kde jsi byla?" Rachel: "Za Anitou Gibbsovou." Mike: "Coze? Jak se to mohlo stat?" Rachel: "Mavala dokumentem, ve kterem bylo, ze rozhovor nepouzije." Mike: "Nechtela s tebou mluvit, jen se ti chtela dostat do hlavy." Rachel: "Mikeu, vim co chtela udelat." Mike: "Co rekla?" Rachel: "Ze te dokaze dostat na Columbus. Aby si se mohl stat skutecnym pravnikem." Mike: "Rachel, lze." Rachel: "Myslis, ze to nevim?" Mike: "Vis, ze pomuze nám, jestli mi pomuzeme ji dostat pryc Harveyho a Jessicu." Rachel: "Ano, Mikeu, ja vim. Ale kdyz se vzdam prava vypovidat, narazim na pravnickou asociaci." Mike: "Do pekla. Chtel jsem, aby u toho byl Harvey. Uz ji ma sv hlave." Rachel: "Nemam ji v hlave. Ohrozila nas sen a dobre vim, ze to nechceme. Ver mi, ze to zvladnu." Mike: "Nezda se, ze to zvladnes." Rachel: "Zvladnu." Mike: "Places." Rachel: "Ne, vypoustim negativni emoce. Abych si misto nich mohla nechat zdravy rozum. Co dnes potrebuju: Mam dnes setkani s dekanem. Jsem tu, abych se mohla klidne vyrovnat sama se sebou. Jestli te muzu poprosit, chci byt sama." ()