Cahill podniká kroky proti Jill a znova dostává Mikea do úzkých. Harvey a Mike musí přijmout náročné a možná dost nebezpečné rozhodnutí v Gallově případu. (Netflix)

Necrotongue

Není mi jasné, jak mohly být první čtyři epizody této sezóny tak podivně bez šťávy, když mě následující díly velice bavily. I tentokrát všechno výborně fungovalo, fintu střídala protifinta, jen bych už hlasoval za dořešení Mikovy dohody, neustálé změny už byly trochu otravné a závěr obsahoval na můj vkus přílišné množství patosu. ()

tuntavala

Harvey: "Donno, zrus mi vsechny schuzky a uvedom vybor, ze Gallo je pripraveny." Donna: "Harvey..." Harvey: "Nechci to slyset." Donna: "Poslouchej me. Byla jsem tam, kdyz jsi ho zavrel. A je mou povinnosti pripomenout ti, co jsi mi tehdy rekl." Harvey: "Nemusi mi to pripominat." Donna: "Je to sociopat, ktery se vyziva v ublizovani jinych." Harvey: "Donno, nemam na vyber." Donna: "Ale mas. Vzdyt Mikea uz propusti. Pokud ho tam pozdrzis jeste par hodin..." Harvey: "Mikea dnes nepropusti." Donna: "Coze?" Harvey: "Volal mi Cahill, bude to jeste par dni trvat. A kdyz Gallo zjisti, ze to zdrzuju, Mike se odtamtud nedostane." Donna: "Zrusim ta stretnuti." ()