Mike se vrací do kanceláře Pearson Specter Litt a na úvod dostane společně s Harveym jeden pochybný případ. Donna bojuje o moc a s Louisem to jde z kopce. (Netflix)

tuntavala

Harvey: "To je pro me?" Donna: "Ne. Vlastne je to pro me. Jdes pozdeji, nez vzdycky. Cekam na tebe." Harvey: Donno, co se tyka vcerejska, rikala si, ze chces vic. Pred tim, nez cokoliv reknes..." Donna: "Chi byt partnerem." Harvey: "Partnerem?" Donna: "Ano. Uz vim, co chci a chci byt partner v teto firme." Harvey: "Donno, nechci te urazit, ale nejsi pravnicka." Donna: "Dobre. Ja nechci byt pravnikem. Chci udrzovat firmu v chodu, coz delam od tehdy co si pamatuju." Harvey: "To ja vim, ale to neznamena, ze te muzu..." Donna: "Dala jsem tomuto mistu deset let zivota, Harvey. A to vsechno zpoza tveho stolu. Zadam jen o sve vlastni misto za stolem." Harvey: "Musim se zeptat Louise." Donna: "Takze ty souhlasis?" Harvey: "Nevim. Je to Mikeuv prvni den. Je to velka zadost a navic jsem se rozhodl sdelit Louisovi, ze prebiram plnou moc jako vedouci partner." Donna: "Tak to gratuluji, Harvey. No o co jde? O Louise? O Mikea? Zadost? Nechci ani pomyslet, ze jsem nasla odvahu a ty potom nastoupis do vytahu a vyfuci ti to z hlavy." Harvey: "Davam ti slovo. Nezapomenu na to." Donna: "Dobre." ()