Harvey, Louis a Donna musí spojit síly a čelit pomstě konkurenční firmy, které přetáhli právníka. Rachel rýpe do Mikea, aby začal plánovat svatbu. (Netflix)

tuntavala

Harvey: "Budu hadat. Uz te nudi byt reditelkou, chybim ti a chces zpatky moje misto". Donna: "To jsem nikdy nechtela, Harvey. Ale pokojnym casum jako hlavniho partnera je konec". Harvey: "Protoze jsem nenechal hlasovat, kdyz jsem podryval tvoji autoritu?" Donna: "To nebudu resit, ale jen musis pochopit, ze lidi jsou na tebe nastvany". Harvey: "Klid, Donno. Mike je v pohode". Donna: "Vyborne, jeden ze tri". Harvey: "Vis, ze jeden ze tri te dostane do sine slavy". Donna: "Vis co, Harvey, nemusis byt arogantni. Radsi nas udelej stastnymi a zacni s cislem dva". Harvey: "Co tim myslis?" Donna: "Jen to, ze Louise je momentalne mimo a ty mu jeste pridavas. A kdyby si se me zeptal, koho z vas dvou chci za hlavniho partnera tak Alexe Williamse". Harvey: "Donno..." Donna: "Poslouchej me, Harvey. Kdyz si me jmenoval reditelkou jen proto, abych se citiola dobre, tak nebud hloupy a poslouchej co ti rikam a zjistis, ze mas velky problem". ()