Harvey svěří do rukou Louise choulostivou záležitost. Mike poruší slib, aby mohl dostát svému slovu jinde, a Rachel vytkne Mikeovi, že jí něco tají. (Netflix)

tuntavala

Donna: "Lousi, potrebuji si s tebou promluvit o Harveym". Louis: "O cem?" Donna: "Jen si chci byt jista, ze ty a on si dobre rozumite". Louis: "Jasne, Donno. Vsechno je v poradku". Donna: "Jsi si jisty? Protoze jsme vsichni bojovali, abychom byli za jedno a pred chvili jsem videla, jak spolu neco resite a nerada bych si myslela, ze se veci ubiraji zlym smerem". Louis: "Ne, nic se neubira spatnym smerem, Donno. Nemas si proc delat starosti". Donna: "No, ja si delam starosti, Louisi. Nebot vim, v jakem dusevnim rozpolozeni stale jsi. A vi, ze i ten nejmensi zachvev se te jeste stale dotkne. A vim, ze...". Louis: "Podivej se, Donno, jen pro tvou informaci, veci jsou natolik v poradku, ze Harvey..." Dona: "Ze Harvey, co?" Louis: "Nic". Donna: "Louisi, co se deje?" Louis: "Dobre. Podivej se, Donno, povim ti to jen jednou. Harvey me pozadal, abych za neho neco vyresil. Je to osobni. Veri, ze to zvladnu. Muzes mi verit, kdyz ti rikam, ze Harvey i ja jsmwe zadobre". Donna: "Dobre. Verim ti". ()