Rachel ohrozí svoji rodinu, aby pomohla Mikeovi a Harveymu v případu s uvězněním. Donna dospěje tváří v tvář staré lásce k rozhodnutí. Louis se vyrovnává se zklamáním. (Netflix)

tuntavala

Mike: "Rachel, ahoj. Tak strasne rad te vidim" Rachel: "Skutecne?" Mike: "Hej, co se tu deje? Mela si zly den?" Rachel: "Vlastne jsem mela skvely den, dokud jsem nezjistila, ze svedek v tomto pripade je Frank Gallo". Mike: "Rachel, chtel jsem..." Rachel: "Chtel jsi mi to rict? A kdy presne? Az cela ta vec skonci? Nebot jsem tez prisla na to, ze jste spolu s Harveym byli za mym otcem, aby cela tato vec mohla pokracovat." Mike: "Rachel..." Rachel: "Kolikrat ti mam jeste rict, ze se umim o sebe postarat?" Mike: "Co chces, abych ti rekl? Ze jsem nemel chodit za Gallem? A nebo, ze jsem tu vec nemel vubec brat? Protoze to ti nikdy nereknu." Rachel: "Tady nejde ani o jedno z toho. Tady jde o to, ze me vubec nerespektujes jako pravnicku." Mike: "Takze mi chces rict, ze kdybych ti rekl o nasem planu, se vsim by jsi souhlasila." Rachel: "Nevim, jestli bych s tim souhlasila. Vim ale, ze si musis konecne uvedomit, ze jsem dospela zena a ne nejaka krehotinka., kterou bys mel ochranovat." ()