Donna a Harvey čelí následkům Donnina spontánního rozhodnutí. Louis hraje tvrdou hru, aby pomohl Jessice. Mike udělá odvážný krok v případu velkého nového klienta. (Netflix)

tuntavala

Rachel:"Mas hlad?" Mike:"Ne, jen jsem si chtel byt jisty, ze moje pamet je stale tak genialne dokonala, jak je." Rachel:"A?" Mike:"Musim rict, ze jsem ohromil sam sebe. Ale ne az tak jak jsem ohromen tebou. Co te primelo pustit se do toho?" Rachel:"Presne totez, proc ses rozhodl uzavrit dohodu. Poslouchala jsem, co jsi rekl a uvedomila jsem si, ze jsi nejrozumejsi osoba, kterou znam apokud mas pocit, ze neco neni v poradku, obvykle mas pravdu." Mike:"A co kdybych ti rekl, ze mam pocit, ze bychom toto meli delat casteji?" Rachel:"Smirovat se v kuchyni? Ano, plne souhlasim." Mike:"Myslim to vazne. Pracujme spolu na vice pripadech." Rachel:"Mikeu." Mike:"Rachel, uz se skoro nevidime. Pokud bychom si mohli usetrit trochu casu v praci, tak..." Racheů:"Tak co?" Mike:"Nic, ja... Chybis mi." Rachel:"Pokud ti jde jen o to, abychom byli spolu, co kdybychom si nasli cas na to, co je opravdu dulezite?" Mike:"Svatba." Rachel:"Svatba. Bude to tu drive, nez si to stacime uvedomit ajeste jsme neudelali vubec nic. Takze, co kdybychom to prestali odkladat." Mike:"Dobre. Jdem do toho." ()