Harvey řeší dilema, jak chránit odkaz svého otce. Mike pomůže kamarádovi, i když to není bez rizika. Louis se vyrovnává s bolestnou událostí z minulosti. (Netflix)

tuntavala

Donna:"Harvey, muzu te vyrusit?" Harvey:"Co potrebujes?" Donna:"Slysela jsem vas jak se s Louisem hadate o Jessicinych penezich." Harvey:"Tak mi chces rict, ze se mnou souhlasis?" Donna:"Prisel ca s jit za Wickem." Harvey:"Ne." Donna:"Harvey, mas pocit, ze mu kvuli otci neco dluzis?" Harvey:"Dluzim." Donna:"Uz jsi mu to spaltil, kdyz si mu neuctoval praci." Harvey:"I kdyz bych za nim sel, on ty penize nema." Donna:"Driscorl je ma, vis to. Ty jsi rikal, ze Driscol prahne po jeho sbirce. Tak by Jessica dostala penize a on by sel do duchodu a mel by pkoj." Harvey:"Co bude s otcovymi nahravkami, kdyz odejde? Reknu ti co bude. Strci je do trezoru a nikdo si je nikdy neposlechne." Donna:"Harvey, vim, ze chces chranit poselstvi otce, no slibil si, ze pro Jessicu to udelas take." Harvey:"Ano, ale nechci si mezi nimi vybirat." Donna:"Nemusis. Popremyslej." Harvey:"Dobre, zkusim to." Donna:" Nez to udelas, vzpominas si na to, ze MIke neni pripraveny? Zjistila jsem co udelal. Mel bys to vedet." ()