Kravaťáci - Série 7 (2017) (série)

Bez brankáře (S07E14)

(epizoda)

Mike a Harvey vezmou případ nespravedlivě obviněné soudkyně. Louis se pustí do boje se Sheiliným snoubencem. Donna je na kordy s majitelem budovy, kde firma sídlí. (Netflix)

tuntavala

Louis:"Sheilo, co tu delas?" Sheila:"Mluvila jsem s Sanderem a rikal, ze jste meli vyporadaci setkani." Louis:"To rekl? Ja by sem to spis nazval vypraskem." Sheila:"Dekuji, Louisi." Louis:"Za co mi dekujes?" Sheila:"Ze si mu o nas nerekl." Louis:"Nikdy by me to nenapadlo. Pozadala si me o to." Sheila:"Chtela bych te pozadat jeste o jedno. Prosim, nech to tak." Louis:"Coze?" Sheila:"Dej mu moznost odejit se vztycenou hlavou a nech to tak." Louis: "Ja sem mu dal sanci. Rika se tomu dohoda." Sheila:" Ne, navrhnul si nejakou dohodu, do ktere si pridal nejake nesmysly o uznani, ze jsi lepsi chlap." Louis:" Jsem lepsi chlap." Sheila:"Tak dokaz, ze i velkodusnejsi." Louis:"Sheilo..." Sheila:" Za par dni se vdavam a muj snoubenec dokaze myslet jen na tebe. Vyhral si. Porazil si ho a on to vi. Prosim, udelej to pro me. Protoze jestli ne, mohl si mu to o nas dvou rovnou povedet." ()