Harvey pomáhá Jessice v Chicagu a Louis hájí kancelář Specter Litt v New Yorku. Mike a Rachel bojují o kliniku a udělají překvapivé rozhodnutí. (Netflix)

tuntavala

Robert:"Nejdriv Louis, potom Rachel, dale jsem tipoval Harveyho." Mike:"Je v Chicagu, pomaha Jessice." Robert:"V Chicagu? Jeho firma je ve valce?" Mike:"Jsme rodina, Roberte. Kryjeme mu zada." Robert:"Aha, vybal to. Vsichni si mysli, ze s vami spim. Rekni mi, co potrebujes." Mike:"Nevim jak zacit. Nejlip tatkhle: Predstup a spojte se s firmou." Robert:"Co?" Mike:"Prived dvacet loajalnich. Budeme mit dostatek hlasu udrzet si kontrolu." Robert:"Udelejme si jasno. Chces, abych zmizel z domu uprostred noci? Z mista, do ktereho jsem vlozil tolik sil?" Mike:"Misto, o kterem oba vime, ze uz neni tvoje. " Robert:"Jak to ma fungovat? Ci jmeno se bude ukazovat jako prvni?" Mike:"To vyresime pozdeji." Robert:"Ne, vyresime to prave ted." Mike:"To nemuzu udelat." Robert:"Delas si srandu? Vi vubec Harvey, ze jsi tady?" Mike:"Ne, ale mame udelat cokoliv, co zachrani firmu a to je nejlepsi zpusob jak se zachranit." Robert:"Opustis domov? A nebo Jessica? Nebo Harvey? Nemyslim si to." Mike:"Mozna ne, ale svet si i tak mysli, ze s nami spis. Tak to aspon zkus." ()