Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do rovnakej nemocnice vo Wauchule na Floride prichádzajú v novembri 1978 rodiť len krátky čas za sebou dve ženy - Barbara Maysová a Regina Twiggová. Obe porodia dievčatká. Kým dievčatko Maysovcov je úplne zdravé, u dcéry Twiggovcov lekári zistia srdcovú poruchu. Našťastie, spočiatku nie je taká vážna, aby nemohla žiť a rásť, obklopená láskou celej rodiny. Keď však má dcérka osem rokov, jej zdravie sa začne rapídne zhoršovať. Po rôznych vyšetreniach lekári zistia, že Arlena fyzicky nie je dcérou Twiggovcov a pravdepodobne ju pri narodení v nemocnici zamenili s iným dievčatkom. Arlena napokon o necelý rok ako deväťročná zomiera, jej "nevlastní" rodičia sú zlomení. Regina však začne pátrať po svojej skutočnej dcére. Je totiž pre ňu nepredstaviteľné, že by nemohla vychovávať svoju skutočnú dcérku... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Ilhan 

všechny recenze uživatele

Typický film na nějaké to všední, nebo víkendové dopoledne, ideální na zabití dopoledního času televizní stanice, kdy se málokdo kouká a podle toho je k tomu třeba i přistupovat, svůj úkol to plní, je to také jen TV film. ()

alambert 

všechny recenze uživatele

Dokoukat do konce těch 186 minut hraničilo opravdu se sebemrskačstvím. Přitom uplně zbytečně. První část byla roztahaná uplně nevkusně, mohla být o dvě třetiny kratší, druhá jakbysmet přetažená, minimálně o třetinu. To je jeden problém, druhý pak, že je to prostě jen otravné béčko a, ikdyž se herci vžívají do rolí, jako by to mělo být jejich poslední béčko, nefunguje to. Navíc je to samozřejmě přeslazené, obsahuje to klasické fekálie jako emocionální výlevy na svého vlastního právníka atd. No, ta druhá hvězdička je taková na hraně. Měl jsem v plánu spíš jednu, ale k té druhé jsem se nechal zvyklat tím, že to aspoň (v rámci možností) dobře dopadlo - aspoň z mého pohledu; je to značně subjektivní... ()

dogma97 

všechny recenze uživatele

Druhá část podstatně zajímavější, přesto celkově slabé, a především v prvním díle k uzoufání roztahané. ()

Reklama

Reklama