Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

Boris Filan je vysoký, silný, robusný muž s hustou bradou. Ak by ho niekto náhodou nepoznal, kľudne by si ho mohol pomýliť s kanadským drevorubačom alebo s greckorýmským zápasníkom na dôchodku. Lenže v tomto obrovskom tele sa skrýva duša všestranného umelca. Pán Filan je totiž významný slovenský textár, spisovateľ, scénarista, dramaturg a tiež aj rozhlasový a televízny moderátor. Jeho takl-show, ktorú vysielala verejnoprávna STV v devädesiatých rokoch, bola na veľmi vysokej úrovni. Zaujímaví, vtipní hostia, s ktorými sa dokázal prirodzene, príjemne rozprávať a zabávať. ***(29.7.2011)

• corona

Boris Filan patrí určite k najlepším slovenským textárom. Akonáhle sa však dostane k mikrofónu,bez ohľadu na to, akého zaujímavého hosťa má pri sebe, tak jeho každá debata skončí pri tom, kde všade bol, koho všetkého tam stretol a ako dobre sa tam mal. A to ja počúvať nemusím.(18.3.2012)

• SeanLSD

Filana som nikdy nemusel, a to je pritom veľmi sympatický človek a všestranný umelec.(4.10.2013)

Tak u mna zalezalo najma na tom, kto bol hostom. Niektore celebrity som si rad pozrel /Satinsky, Labuda, Bohdalova ...../ a pacilo sa mi to. Ale poniektorych ludi /Brzobohaty/ som nikdy nemal rad. Celkovo len taky priemer : 43 %(7.8.2013)

V tej dobe veľmi zaujímavé, aj jeho knihy som čítal, len škoda že keď som ho počul znova po rokoch, mal som pocit že nič nové ako v devädesiatych rokoch mi už nepovedal ani ničím novým ma neinšpiroval.(13.11.2011)

V mojom prípade veľa záležalo kto bol hosťom, no sklamaný som určite nikdy nebol.(14.8.2011)