Znovunalezený život (TV film)

To Live Again

USA, 1998, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

Film si mě získal zejména zvoleným tématem a ústředním hereckým duem Bonnie Bedelia - Annabeth Gish , které jinak hodně televizně zpracovaný snímek povzneslo do vyšší ligy. Zajímavý a citlivě pojatý film , který by si zasloužil větší publicitu. Film: 72%(3.8.2010)

Důležité téma k lepšímu zpracování a celovečernímu.!!!(17.10.2009)

• WANDRWALL

Tohle téma je mnohem vážnější, než se zdá. Statistika říká, že 30 procent žen nemá na to být obstojnou matkou, neb jde o mentálně nezralé osoby...(6.8.2010)

Jakmile se koukám na TV film, tak už samo o sobě to, že mě děj zaujme, považuju za velký plus. A docela si mě ten příběh získal. Takže za 4, protože to fakt nebylo špatný.(4.8.2010)

Silný příběh, to je to co z tohoto snímku dělá nadprůměrnou záležitost. Pokud na něj někdy někde narazíte, udělejte si čas a podívejte se. Myslím, že nebude zklamání. 75%(3.9.2011)

Citlivý film o tom, co dokáže s dítětem udělat tzv. opičí láska a jak katastrofální může být nečinnost, nebo spíš formální činnost úředníků, kteří nejen mohou, ale i musí citlivě posuzovat a pomáhat.(17.10.2009)

Slabších 60%. Námět je celkem zajímavý, ale zpracování je slabší. Na můj vkus a dané téma je to celkem málo dramatické a psychologicky rozebrané. Je to až moc takové "happy". Chtělo to jít více do hloubky. Nicméně, i přesto je to celkem pěkný film, ale chtělo to tomu více věnovat. Howgh!(4.8.2010)

Docela dojemný film. Musím říct, že takové téma by si zasloužilo větší pozornost.(3.8.2010)

Film, který vás dostane. Včera jak ho dávali v TV, sem ho zaregistroval, chytnul mě a nepustil. Váha těchto malých filmů je velká a mnohdy sou strašně dobře natočené, víc takových filmů bych určitě uvítal. Bonnie Bedelia podává ohromný herecký výkon, opravdu ji uvěříte, že má zájem filmové postavě Karen opravdu pomoc. Moc hezké a ze života.(4.8.2010)