Mysli jako on

Mysli ako muž

Think Like a Man

Komedie / Romantický

USA, 2012, 122 min

Debilní nápad a co z něho vzniklo ... hezká myšlenka , k zasmání i zamyšlení a romantika tady byla podávána nenásilně a to mám rád . Na večer ideální zábava . ( 22.5.14/MAC )(22.5.2014)

• MartinezZ

Podprůměrná kecačka o vztazích a nahánění bab a chlapů, plná chlapáckých "Yjééé, men" od rozevlátých cool a in niggas. Proti černochům nic nemám, ale tohle je zase další černošská odpadní komedie. Od kontinuálního sledování jsem přešel do proklikávání a někde kolem 35% filmu to vypnul a zahodil. Bylo mi špatně. Nedoporučuji sledovat před a po snídani, před a po obědě a před a po večeři.(8.9.2012)

Tak to je fakt výborná komedie!! Takhle jsem se už dlouho nepobavila. Samozřejmě, že je to i hodně romantické, ale vůbec ničemu to nevadí. Vše je skvěle vymyšlené, jak návaznost všech postav, tak i děj. Je dobré, že má každá postava jiný charakter, životní styl, povahu a podobně a na všechny sedí totálně jejich popis v "knize mužů". Konec je sice předvídatelný, ale to je americká klasika. Dala bych i 5 hvězd, kdyby bylo více známějších herců, nebo kdyby to byla trochu menší slaďárna.(29.9.2012)

Byla jsem překvapená, jak moc dobrá vztahová komedie se z toho vyklubala. Film se snaží výhýbat ohraným sentimentálním chvilkám a sází na humor, založený na rozdíly mezi muži a ženami. Nic ale nevydrží věčně a ke konci se dočkáme přesně toho, co už každý od začátku předpovídal, ale hádám, že to k tomu prostě patří. Každopádně, herci a vtipné situace to posunuli o laťku výš.(3.2.2013)

Klasická americká popcornová záležitosť.(4.5.2013)