Mysli jako on

Mysli ako muž

Think Like a Man

Komedie / Romantický

USA, 2012, 122 min

Zajímavé téma, ale prostě nějak mne tenhle film nepřesvědčil... Kdyby to měla být opravdu komedie, nějak mne nerozesmála... a jestli to mělo být romantické, tak mám asi jiné představy o romantice... a ani jako sci-fy to moc nezabodovalo - nepodařilo se mne přesvědčit o tom, že by nějaká ženská někdy četla názor chlapa na to, co a jak chlapi myslí... natož aby to četly více než dvě ženy... Takhle to prostě na světě není, ženy nikdy nezajímá, co si chlapi myslí a věří jen tomu, co o myšlení mužů napíší jiné ženy... které o něm vědí naprosto to samé = píp... No, ale odmyslím-li si tento sci-fy prvek, pak ti černoušci byli celkem sladcí a ty černošky (až na tu kariéristku) byly k sežrání, takže jsem se dlouho rozhodoval, jestli za těchhle 70% dám 3 nebo 4 hvězdičky... Nakonec mne pro zaokrouhlení směrem dolů přiměla jedna z posledních scén filmu, kdy si znovuvybojovaná manželka toho trpaslíčka táhla jako kus masa... tím si u mne film dost pohoršil jinak celkem pohodový dojem... Tož tak.(30.7.2013)

Další super odpočinková černošská komedie s Kevinem Hartem. Ten tady funguje sic malinko na vedlejší koleji, za to ale jako důkladný komediální element k několika sympatickým párům, který tropěj všechny možný blbosti co mezi sebou chlapi a ženský běžně maj - film nefilm. Místy sice zdlouhavý, ale na konec přesně ten fajn pocit co u takovýho filmu čekám. Jasně je to hloupost, ale takovou pohodu si kdykoli rád dám. A Meagan Good byla překráááásnááááá. Sem s tou dvojkou!(30.7.2014)

Ako prvú a najdôležitejšiu vec musím vyzdvihnúť kasting, ktorý je proste úžasný. Hviezdy ako Taraji, Gabrielle Union či Meagan Good doplnené skvelými mužskými hereckými polovičkami a malé cameo si to zahral aj Morris Chestnut. Herecké výkony spolu s hudbou a dejom dotvárajú krásny pohľad na vojnu v láske. Táto komédia síce neohúri množstvo ľudí, ale pre milovníkov podobných černošských filmov typu Tyler Perry jednoznačne odporúčam.(26.8.2012)

Nemyslím si, že by to byla nějaká extrémní sranda k popukání. Ano, dva-tři záseky tam byly a tím by mohlo všechno zajímavé skončit. Nuže, nestalo se tomu tak a několik dalších zvratů ve vztazích zamává s vaším chtíčem vědění, jak to celé dopadne. Nebojte, žádná pohroma vás nečeká...pušinku budete mít od medíku jako batolátko... Prostě a jednoduše, jak to mezi chlapy a lovkyněmi ústřic chodí. Černoši byli zajímaví, ale klapačky nezastaví, to především! Takže si připravte rychlé oči na míhající se titulky ;-) 66%(6.11.2012)

"Kdo ovládá číču, ovládá hru." A tou hrou patrně nebude basket, který chlapi tak rádi hrají, zatímco po nich ženy vyžadují nesmysly typu - ber mě vážně, dospěj nebo měj mě radši než svou mámu. Dosud jsem si myslel, že když se dva mají rádi, tak za nějaký čas přiletí čáp, ale tato taktická bitva pohlaví mi otevřela oči. Tenhle boj jsme, chlapci, prohráli a ještě věříme tomu, že to tak není. Je to smutné, černé, ale nakonec i docela zábavné. Ve skutečném životě jistě hravě zvítězíme a tak si nenechme kazit náladu filmem, který se naoko tváří jako remíza.(30.7.2013)