Sorority Pillow Fight (with Michelle Rodriguez)

Krátkometrážní / Komedie
USA, 2011, 3 min

Dva mladí kluci sedí na stromě a sledují tři dívky v pokoji, kde právě začíná polštářová bitva. (danielosbourne)

Segrestor

Takhle se mají točit akční amaťáky. Všiměte si třeba okamžiku, kdy se to jako celé zdrsní, jak se i obraz stáhne do "widescreenu". To je prostě moment, kdy se říká: "Tak to nemá chybu, vole"! Filmek s jiskrou, nápadem a humorem a navíc brilantně natočené. ()

lamps

Zajímavý kraťas, krásně dokumentující můj bezbřehý žal v okamžiku, kdy jsem se dozvěděl, že Michelle Rodriguez je lesba. :)) Tomu já říkám zločin proti přírodě.. ()

redwik

Začína to ako nejaká reklama, no časom sa z toho stane krátky akčný film. Efekty nie sú najlepšie, no nepredpokladám vysoký rozpočet, preto sa mi efekt padajúcej kvapky páčil. Bitky vyzerajú dobre, ba čo viac, mlátia sa tam tri pekné, neveľmi oblečné, ženy. No chcelo by to asi trošku lepší dej/zakončenie. ()

IQ Tiqe

MIchelle mám rád a kvůli ní jsem se na tenhle kraťas podíval. Dá se říct, že je o ničem. Holčičí polštářová bitka, která se promění v boj ve stylu rolí, které Michelle obvykle ztvárňuje. Ale nic na tom není. ()