Série(3) / Epizody(43)

Globální katastrofa v důsledku osudové nehody v Ženevě způsobí, že posádka a studenti na palubě školní lodi Severní hvězda zažijí největší dobrodružství v životě. Skupinka různorodých lidí se octne v izolaci a uvědomí si, že je odkázána pouze sama na sebe. Na plavidle, jež se stane jejich jediným domovem, se učí koexistovat v extrémních podmínkách... Třináctidílné španělské dobrodružství se natáčelo na otevřeném moři a na lodi ve skutečné velikosti. (oficiální text distributora)

Recenze uživatele Hanz_knife k tomuto seriálu (1)

Na lodi (2011)

No...Čím bych měl začít? Asi imbecilní zápletkou kdy urychlovač částic udělá jakousi prazvláští černou díru, která zapříčiní potopení kontinentů. Na vodu a "pevninu pod vodou" záhadně nefunguje. Bohužel, můžu pokračovat s dalšíma imbecilitama jako je fakt, že nejchytřejší ze všech na lodi je retadard co neměl několik minut přísun vzduchu do mozku. Pravda je, že jsem na to skoro celou sérii vydržel dívat, ovšem zdejší vysoké hodnocení opravdu nechápu. Dvávat tomu hvězdičky za bitky polonahých slečen v ideálním věku a navíc ve sprchách nebudu. Od takových věcí je soft porno, ne seriózně se tvářící seriál. Nebyl jsem překvapen tím, že se celá posádka chovala jak banda naprostých volů, inu je to seriálový standart, protože vymyslet zápletky na tolik dílů je evidentně nad mentální kapacity scénaristů. Někdy jsem ale už fakt měl skoro záchvat paniky a říkal jsem si, že to je nálož veleho**n, jakou jsem ještě neviděl. Důvod proč jsem vydžel koukat byl zhruba tři celkem normální charaktery, kapitán, kterej není zase tak blbej, i když nemá autoritu a dovoluje na lodi anarchii, jeho "nástupce", který měl občas nějakou tu vtipnou průpovídku a zmíněný "retard", který z nich byl vlastně nejchytřejší a vytahoval je z problémů. Neustálé řešení kdo kdy udělá jakou kravinu a kdo s kým se vyspí tentokrát, to není pro mně, to se radši potrestám jedním dílem nekonečného seriálu Ulice. ()