poster

Mnoho povyku pro nic (divadelní záznam)

Komedie

Československo, 1972, 111 min

Komentáře uživatelů k divadelní záznamu (2)

  • NinadeL
    ***

    Vinohradský Shakespeare, naposledy na ČT vysílaný v roce 2004 (!), v záznamu sice černobílém, stařičkém, ale o to cennějším. Neb se zde potkává nejen oblíbený traumpaar Hanzlík / Kolářová, ale mladí se tu také setkávají s klasiky typu Nezvala nebo Hanuse, což je milé. Z miláčků tu mám Maciuchovou, které Vinohrady daly mnoho. A Shakespeare jako takový? To je kapitola sama pro sebe. Doposud jsem neviděla ještě moderní převyprávění Branagha, ale díky této exkurzy se cítím samozřejmě mnohem lépe vybavenou pro živé divadlo.(9.9.2017)

  • hanagi
    ****

    Zřejmě mé první setkání se Shakespearem. Coby malá holka, ještě školačka, jsem byla nesmírně zaujatá dvojicí hlavních hrdinů. Dnes už vím, že nejde jen o Beatric a Benedicka, káždopáně, ta chemie, která fungovala mezi Hanzlíkem a Kolářovou, a kterou v té době využili ještě několikrát v dalších filmech (viz. Léto s kovbojem...) byla neuvěřitelně silná. Ráda bych to viděla znovu, protože věřím, že bych tam našla spoustu dalšího. Ale i tak to pro mě zůstává nezapomenutelným zážitkem!(22.4.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace