poster

Hirokin

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2012, 105 min

 • H4ku11
  **

  Vykradnuté a veľa krát na smiech, ale rozhodne nie na umretie.(12.8.2014)

 • Slidger
  *

  Podle to ho co jsem viděl, tak musím říct, že to bylo složený ze spoustu jiných filmů. Bylo použito mnoho nápadů a podobných scén z filmů jako jsou "Star Wars, Pán prstenů, Gladiátor nebo Poslední Mohykán. Fakt to bylo o ničem.(30.10.2012)

 • RISOvonVODKA
  *

  Nech sa snažím ako chcem, nedokážem to dopozerať do konca. Strašné, skutočne strašné béčko, ktoré je tak nudné až sa mi tlačia slzy do očí. Vykráda všetky filmy od Star Wars až po Gladiátora. Nepobral som ani ten názov, ktorý ma s dejom a filmom spoločné asi jedno veľké ho*no. Hviezda za ten rozkošný vraždiaci vynález v pite....(22.4.2012)

 • zipacna
  **

  Samozřejmě jde o laciné béčko. Ale na rozdíl od jiných, jsem tento film byl schopen dokoukat bez přerušování. Podle mě je zbytečně dlouhý, o 30 minut méně by bylo mnohem přijatelnější. Ale zase o tomto filmu říkat, že je to totální odpad, to si nedovolím. Příběh není zrovna originální, sám jsem něco podobného již viděl.(4.11.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace