poster

Alien Armageddon

Sci-Fi

USA, 2011, 95 min

 • mFranta
  odpad!

  Kdyby hodnotícím kritériem byla velikost povýstřelových plamenů a trapnost triků a kostýmů, dostal by tento film pět hvězdiček.(8.12.2011)

 • Ydrosten
  odpad!

  V případě mnohých parodií na všechno možné, se tvůrci i přes trapnost snaží alespoň netvářit se vážně a odlehčit celou parodii humorem. V tomto filmu na humor zřejmně nezbyly peníze, takže zůstalo jen to trapné pomrknutí na originál ( i když i ten není bůhví co )(4.2.2015)

 • Wancohoff

  jasny fake na cowbojov a alienov s craigom. nieco ako transmophers(8.12.2011)

 • RajCZitko
  odpad!

  Bože...má to být audiovizuální způsob jak diváky zabavit/zahltit pocity atd. Zábava - nulová. Pocit? jen jediný. A to je totálně ubohé a příšerné zpracování, efekty jak přidané 10ti letým děckem které to bralo frame po framu ve photoshopu a celé audio stojí také za starou belu. Navíc ukrutně ubohý příběh na desettisíckrát omývaný motiv. Neříkám že toje špatně, ale kdyby si tendle film nevybral alespoň to nejhorší ze všech.(9.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace