Texaský masakr motorovou pilou 3D

Texas Chainsaw 3D

Horor / Thriller

USA, 2013, 92 min

• Psema

Chtěl bych vidět Sašin psychologický rozbor, protože nic, co v tomhle filmu udělá (a od půlky už tuplem) nedává ani trochu smysl. Nejvtipnější momenty jsou samozřejmě veškerá klišé jako "máme otevřenou bránu, auto nestartuje, ale my z něj přesto nevylezeme" a "honí mě cápek s motorovkou, a tak vylezu na ruský kolo", plus tuna obligátních bezdůvodných pádů.(13.8.2013)

• Pilda17

Nejhorší díl Texaského masakru jaký jsme viděl. Dokonce i slaboučký "Počátek" je lepší než tohle a to je co říct. Tolik nelogičností v jednom hororu jsem ještě neviděl. Chápu, horory občas mají chování postav dementní, ale tohle bylo šíleným způsobem přehnané. O závěru nebudu ani mluvit, protože ten nedával žádný smysl a byl strašný. Nebýt pár slušných scén, tak bych šel níže a nebál bych se dát odpad .. 2/10 = 20%(12.5.2013)

• J*A*S*M

Tohle se nikdy nemělo stát. Tak neuvěřitelně debilní film (a tím myslím sakumprásk celá zápletka, nejenom dílčí "nelogické" chování postav, které je v hororech běžné), že ho snad nemůžou ocenit ani ti diváci, kterým nedělá problém při sledování zcela vypnout mozek. Luessenhop by měl jít do vězení za brutální znásilnění Hooperovy klasiky, nejlíp na doživotí. Hodnocení tentokrát zesubjektivizuji směrem dolů, ale nemůžu si pomoct, už dlouho mě něco takto nenaštvalo.(4.5.2013)

Kvalít atmosferického masakru z 2003 to nedosahuje i keď Alexandra Daddario je dostatočne adekvátnou náhradou za Jessicu Biel. Problémom okrem akej takej striedmejšej atmosfére a uhladenosti je hlavne v úvode, totiž film v niektorých momentoch vyznieva ako nechcená komédia (s týmto som už mal podobný problém u Luessenhopovho predchádzajúceho filmu - Takers), našťastie zanedlho nestupuje na scénu Leatherface aj so svojím nástrojom, zrazu je všetko na poriadku a od filmu s názvom Texaský masaker dostávam to čo od neho aj očakávam, totiž poriadnu rezanicu motorovou pílou. V jadre je film najsilnejší pretože motorová píla má v tejto časti najviac práce z pomerne košatej sérii, úvod je rozpačitý a záver skvelý nábeh v jadre už ničím neprebije. Vo výsledku nakoniec spokojnosť. PS: Neprehliadnite potitulkový prídavok =)(24.3.2013)

• chezush

No to snad... budu dělat, že jsem to neviděla, protože tak stupidní a amatérský film jsem dlouho neviděla. Po celou dobu filmu jsem měla všem chuť vrazit pár facek, nebo rovnou vzít tu motorovku a uříznout jim hlavy. Že hlavní hrdinka neumí běhat po schodech a přeskočit malinký plot, to ještě překousnu. Ale že se řídí pravidlem ''rodina na prvním místě, nevadí že mi chladnokrevně zabil kámarády'' to opravdu nedávám. Jsem nasraná a Luessenhop u mě skončil!(14.5.2013)

• - Gunnar Hansen, ktorý stvárnil rolu Leatherface v origináli z roku 1974, si zahral postavu menom Boss Sawyer na začiatku filmu. (NostraMovies)

• - Vo filme sa tiež objavuje Bill Moseley, ktorý si zahral už v The Texas Chainsaw Massacre 2 (1986). (Stefan Deryck)

• - Podle konceptu scénáře mělo být jméno Leatherface (Dan Yeager) Jebadiah Sawyer nicméně to bylo později změněno na Jedidiah Sawyer. (Mrs.Blue)