Texaský masakr motorovou pilou 3D

Texas Chainsaw 3D

Horor / Thriller

USA, 2013, 92 min

• Jara.Cimrman.jr

"Dělej, co umíš, bratranče." Tak Leatherface není zlý, je jenom retardovaný a vyznává rodinné hodnoty. Tak fajn, protože v Texasu se evidentně najde dost zmetků na to, aby motorovka měla důvod túrovat. Ovšem mě tedy týpek pobíhající se zdviženou motorovou pilou tradičně spíše rozesmál, ale kdybych nedal hvězdy za sestřenici Heather a provokativní Nikki, tak bych se před svou, již několik desetiletí ukrývanou, zastydlou pubertou, musel stydět.(21.5.2017)

• VenDulin85

Tedy... bylo to přesně to, před čím jsem byla varována a přesto jsem se chtěla podívat na vlastní oči. Hororům dám prostor čas od času, takže nejsem bůhvíjaký odborník, ale přesto jsem prvních asi 15 minut měla dojem, že jsem se snad na úložišti dopustila trestuhodného omylu a koukám na nějaký studentský počin. Nebudu to nikterak protahovat, na komentář odpadu většinou neplýtvám místem, takže zkrácené: opravdu, i na mě je to špatný horor, a to jsem citlivka par excellence. Při některých scénách jsem se usmívala, při jiných málem smála. Kdo tu hovoří o překvapivém zvratu v závěru, by asi potřeboval vyšetření, protože děj skončil naprosto logicky a případně, nevěděla jsem, komu fandit dřív (tolik trotlů na malém prostoru...); a kromě jedné nelogičnosti (bacha - jedné, které jsem si všimla, a nespadá pod to fajn nápad nechat naprosto cizího týpka v zděděném hauzu, když jedu nakupovat), kvůli které jsem očekávala ten "zvrat", to uplynulo klidně jako voda. Odpad. Amen.(7.5.2013)

• Psema

Chtěl bych vidět Sašin psychologický rozbor, protože nic, co v tomhle filmu udělá (a od půlky už tuplem) nedává ani trochu smysl. Nejvtipnější momenty jsou samozřejmě veškerá klišé jako "máme otevřenou bránu, auto nestartuje, ale my z něj přesto nevylezeme" a "honí mě cápek s motorovkou, a tak vylezu na ruský kolo", plus tuna obligátních bezdůvodných pádů.(13.8.2013)

• Pepinec

Tak ne vyloženě všecko tu bylo na ztrestání tupou motorovkou. Zaujalo mě prvních deset minut, kdy byl v hlavní roli zadek v červených kraťáskách a deset minut posledních, kdy se zas do popředí dostalo sedm párů žeberních hrdé majitelky dámské košile bez knoflíků. Výborná věc, která chlapům jistě pomůže stlačit čas pod tři minuty hravě. Zbytek ovšem obsahoval skutečně všechna 3D: Debilní, Dementní a Daleko horší, než špatně namazaný řetěz. P.S: Skvělá reklama na dlouhověkost motorových pil.(14.11.2015)

• !RedruM

Nenavidieť alebo vyčitať slasheru klasiky, že nepobral veľa z deju je neuveriteľne pokrytectvo a chyba dotyčného. Texas Chainsaw 3D vyzerá tak ako by mal. Mierne znasilnenie klasiky sa koná, čiže verím tomu keby sa to trochu poupravilo a zmenilo meno, tak film mal jednoznačne viacej fanúšikov. Debilné chovanie hercov je v daktorích memontoch až neodpustiteľne, ale ešte som sa nestretol ani s jedným slasherom, ktorý by túto zasadnú chyba nemal. Hodnotenie zaokruhlujem na hore kvoli výrazne odvážnemu a atipickému finále.40%(10.5.2013)

• - Marilyn Burns (Verna Carson) ztvárnila už roli Sally Hardesty ve filmu Texaský masakr motorovou pilou (1974). [Zdroj: Wikipedia] (siky25_25)

• - Záverečnými titulkami film nekončí, nasleduje po nich ešte krátka scéna. (spissky)

• - Původně měli tvůrci v plánu natočit novou trilogii. První film se měl odehrávat téměř výhradně v nemocnici, druhý měl být prequel, který by vysvětloval události vedoucí do prostředí nemocnice, a poslední díl měl vše zakončit. Nakonec se však tvůrci rozhodli natočit pokračování původního filmu z roku 1974. (siky25_25)