Když si mladá Texasanka přijede převzít své dědictví, zjistí, že součástí pozůstalosti je i brutální šílenec s motorovou pilou. (Netflix)

Trailer 1

POMO

Onehdy za starých časov, po dopozeraní Hooperovho originálu, som vo vytržení túžil, aby trval ďalšiu hodinu a pol. Chcelo sa mi na onej symfónii hororovej hrôzy viezť ďalej, vôbec nevystupovať. Texas Chainsaw 3D na originál nadväzuje presne v tom duchu... akurát že úplne zmenil koncept ako komornej klasiky, tak i prerábok z Bayovej produkcie, ktoré súčasnému mladému divákovi lahodili ultra-brutalitou a moderne podanou pochmúrnou atmosférou. Je z nich najmenej krvavý, pochmúrny nie je vôbec, Leatherface v ňom nosí fialový sveter a do deja mu zasahuje konflikt miestnych vesničanov s pozostatkami rodiny Sawových takým spôsobom, na aký divák nie je zvedavý. Scéna na kolotočiarskej púti prekvapila a potešila, a Alexandra Daddario je po dlhej dobe zaujímavou herečkou v slasheri, ale zbytok je scénáristický i režijný omyl, ktorý nenudí, ale všetko čo sa v ňom deje, je v kontexte s hororovou legendou špatne. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $34,341,945Tržby Celosvetovo $46,713,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,284,162 //počet predaných kusov 62,673Tržby za predaj DVD v USA $2,392,313 //počet predaných kusov 159,914║ ďalšia zbytočná nádstavba, rodinná idylka Leatherfacea, ktorej veľmi citeľne chýba napätie a poriadne dusná atmosféra, nezachráni to ani okatá Alexandra Daddario /25%/ ()

verbal

Nesympatický černoušek, metrosexuální jeliman a dva páry luxusních koz se opět přijeli nechat do Texasu přeříznout. Je z toho sólovka pro Ledrfejse a jeho půlmetrovou Husqvarnu, která ovšem beze zbytku Kelly family v jeho retardovaných zádech připomíná spíše dřevorubecký festival, kde mimo komické pajdání s pilou scházely už jen hod trupem a jiné zábavné soutěže. A tak se jen řeže, řeže a řeže a jediné, co se tomu roztomilému psychopatovi nedá upřít je fakt, že seštělovat benzínovku umí opravdu parádně! Jakmile si vzpomenu, jak vždycky půl hodiny tahám za startér jak čurák, vergluju sytičem a vztekle kopu do motoru, než se ozve kýžené vzzzzm, cítím se kapku méněcený, když vidím, že to tomu retardovanému hovadu chytá vždycky na první škubnutí! Jen doufám, že to je rukama a ne tím, že nemám ke xichtu přišitý něčí čerstvě stažený obličej! No nic, porážkoví lidé jsou zde dokonalá polena, ale myslím, že Sašu je třeba opíchat, pardon, chtěl jsem říct vypíchnout, protože pohupuje naprosto pevně a s grácií, se svými přednostmi to zajisté "herecky" dotáhne ještě výš a i tuhle unylou porcovanou dokozila, sice s odřenýma bradavkama, ke slabšímu průměru. ()

J*A*S*M

Tohle se nikdy nemělo stát. Tak neuvěřitelně debilní film (a tím myslím sakumprásk celá zápletka, nejenom dílčí "nelogické" chování postav, které je v hororech běžné), že ho snad nemůžou ocenit ani ti diváci, kterým nedělá problém při sledování zcela vypnout mozek. Luessenhop by měl jít do vězení za brutální znásilnění Hooperovy klasiky, nejlíp na doživotí. Hodnocení tentokrát zesubjektivizuji směrem dolů, ale nemůžu si pomoct, už dlouho mě něco takto nenaštvalo. ()

Fr

,,DRAHÁ VNUČKO, TENTO DŮM A VŠECHNO, CO JE V NĚM, TEĎ PATŘÍ TOBĚ. S TĚMITO DARY VŠAK PŘICHÁZEJÍ URČITÉ POVINNOSTI“...... /// Čekání na vraha, kterým je (PŘEKVAPENÍ!) pán s koženou ksichtem (ne, tak to je správně!) a motorovou pilou, jenž slyší (přes řev motoru) trávu růst a rychlej je ….no kurevsky (jakože mu nikdo neuteče…). Dementní oběti dělaj pro chcípnutí co můžou a když už teda na ně dojde, tak je to jen takový cákání krve, trocha řeznejch ran …prostě žádná invence. A aby to nebyla až taková nuda, tak ještě … no nebudu tu spoilerovat. 3D? Zvuk pily nic moc, a že proti mně 2x vyjede pilovej list (no dobrá, vozubenej řetěz…)? Tohle přece frajera mýho kalibru nemůže vylekat! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám rád, když je rodina pohromadě. 2.) Chcu poznat borce, co si místo nehtů stříhá prsty. 3.) Zjistím, že pilu dřevem nezastavím. 4.) Thx za titule ,,kaligula“, ,,entitka“ a ,,jives“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

• Kenny (Keram Malicki-Sánchez) je vlečen do sklepa a táhne sebou dolů po schodech koberec. Po pár minutách, když Heather (Alexandra Daddario) utíká ze sklepa nahoru, je koberec opět na schodech. (Mrs.Blue)
  • Film nebol pred uvedením premietaný kritikom. (NostraMovies)