Let’s Dance: Revolution

Let's Dance 4

Let’s Dance: Revolution

Hudební / Romantický / Drama / Taneční

USA, 2012, 93 min

Perfektní choreografie a místy vcelku slušný soundtrack (i pro moje metlácké uši). Film jsem viděl náhodou ve škole (k těmhle filmům bych se v životě asi nepřiblížil z vlastní iniciativy) a musím říct, že některé taneční pasáže mě ohromily. Mluvím hlavně o té, co byla v galerii,v budově toho magnáta a pak závěrečná u mola na překladišti. Parcour kousky byly vcelku povedené a celkově ty taneční pasáže dokázaly zaujmout. Vcelku milé překvapení. Je dobré zavířit i tam, kde bych se asi nedostal. Děj to má sice dost předvídatelný, romantickou zápletku jasnou jak facka, ale i tak je to vcelku solidní zabití času. K.McCormick je kus! 64%(21.3.2014)

Tady se střídaly lepší chvilky s těma horšíma. Když se najelo na tancování, tak mě to nějak extra moc nebavilo. Neříkám, že bylo špatný, pár zajímavých kousků se tam našlo. Ale tu hudbu bych určitě změnila, aby z toho tak nebolela hlava. A pak měl film ještě další linku, tu romantickou. A ta mi sedla o něco víc. Když se to veme celkově, tak můžu dát maximum 55%. I když ze začátku to mělo vyšší laťku.(2.1.2015)

Už po stopadesáté tady máme epileptické kreace v podání výstředních gayů a černých pum. Nejsem xenofóbní rasista, ale když se na mě kroutí černýma prdelema, tak mi začíná být nevolno. A ve 3D bych si musel hlídat pivo a ovladač, aby mi ho nesebrali. Po dvou flaškách a třech klystýrech bych dokázal napodobit většinu těchto pubertálních zjevů a nemusel bych k tomu mít ani hudbu. Ale přesto za drzý nápad okopírovat všechny předchozí díly musím vztyčit prostředníček všem pseudoyntelektuálním homosexuálům, kteří zde postrádali logiku a nějaký ten příběh! Běžte si třeba do prdele, ale nekažte hodnocení blikajících, ubíjejících filmů na jedno spolknutí!(12.11.2012)

Příběh byl opět znovu předvídatelný, takže chápu názory ostatních. Ale mě osobně se film velmi líbil a taneční choreografie byla strhující a skvěle promyšlená. Velmi mě zaujali také kostýmy a maskování herců. A samozřejmě jsem v kině jásala, když se na scéně objevil Moose. Pěkně to tam rozjel! Po tomhle filmu jsem měla chuť jít se někam bavit. Už se těším, až se na něj kouknu znovu a znovu shlédnu perfektní taneční kreace.(1.9.2012)

Naposledy to bylo Let's Dance 3D vs StreetDance 3D. Z tohoto souboje vyšel o trochu lépe britský StreetDance, který měl s předchozími "letsdénsy" společného mnohem více než zmiňované pokračování. Letos to je Let's Dance: Revolution vs StreetDance 2. A zde nekompromisně vyhrává pokračování oblíbené (jak pro koho samozřejmě) série. StreetDance 2 byl na hranici koukatelnosti a i těch 20% je hodně. Aktuální novinka, která je ode dneška v kinech, je jiná než její předchůdci a to v dobrém slova smyslu. Nápad tancování v netradičních prostorách se mi líbil (youtube prostě ovládá svět :-D), choreografie jako vždy povedená. 65%(30.8.2012)

• - V malých rolích v jedné taneční scéně se objevili Adam G. Sevani a Chadd Smith, učínkující z předchozích dvou filmů série. (..Lucas..)

• - Ve scéně, kde je Moose (Adam G. Sevani) a kamera se přibližuje k jeho bundě, má kapuci nahoru, ale když se kamera oddálí, je kapuce dole. (..Lucas..)

• - Při příchodu do restaurace při Emiliině (Kathryn McCormick) premiéře si Emily sundá kabát, který zůstane na židli, ale když vystupuje na stůl, židle je již prázdná. (sona.1990)