Reklama

Reklama

Buranský masakr

všechny plakáty
Trailer

Čtyři mladiství delikventi tráví víkend spolu se svými sociálními pracovníky v odlehlé vesnici Yorkshire Mortlake, kde to vypadá jako by se zastavil čas. Po menším incidentu s místními obyvateli začnou brutální krvavé nájezdy starousedlíků, které se změní v nepředstavitelnou noční můru. (mosnak)

Videa (1)

Trailer

Recenze (74)

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Objektivně pouze za tři, ta čtvrtá hvězda je zvlášť za brutalitu. Inbred se neliší od jiných hixploitationů, naopak striktně dodržuje jejich pravidla. Navíc se první polovina poměrně táhne, sem tam znepokojující výjev (řezání strašáka) a první nekonfliktní střet městské mládeže s podivnými vesničany v tamní hospodě. Po celou dobu je však ve vzduchu cítit napětí, které naplno propuká až ve druhé části. A tady přichází to pravé peklo: první mrtvý, zadržení obětí, mučení, útěk a následný hon na městskou škodnou. Nic nového, ale divočina pořádná - rozstřelené hlavy, udušení sračkama nebo rozšlápnutí koněm. Moment, kdy asi tucet buranů bere do rukou pušky, lopaty, sekery nebo dokonce motorovku a vyráží na lov, patří k těm nejlepším. A vše finišuje ve výborném závěru, kde po vzoru Straw Dogs se zbytek přeživších zabarikáduje v domě a čelí útokům nepřátel. Takže za mě rozhodně spokojenost, a to i přes fakt, že většina zdejšího masakru je plně digitální. ()

juta 

všechny recenze uživatele

Koukal jsem se na to s titulky, které překládal zřejmě samotný google překladač, ale angličtina zde není moc složitá, takže to šlo. Jinak co se týče filmu, není úplně špatný. Překvapivě jsou zde zdařilé gore scény, které bych u "levného" béčka moc nečekal, ale překvapivě i zde se daly sesbírat originální záběry na končetiny, vnitřnosti atd. Jo Hartley byla docela dost přesvědčivá ve svém podání, jinak ostatní nic moc no... Doufám že na podobnou vesničku buranů nikdy nenarazím. :D ()

Reklama

JohnMiller 

všechny recenze uživatele

Presne takáto forma hixploitationu mi chýbala ku šťastiu. Je tam trocha toho texaského masakru a domu 1000 mŕtvol. Mám slabosť k vidlákom ku ktorým ešte nedošla železnica a ktorý si skracujú dlhé chvíle zabíjaním nevinných mešťanov. v Inbred sa nájdu parádne vsuvky ako napríklad starý porno časák s 50´s rokov ktorý má oblepené hlavy modeliek obrázkami zvierat. Sú to iba momenty ale tie sú na tom najlepšie. To by bolo tak k forme čo sa týka obsahu tak ten ma totálne sklamal. Príbeh aj keď mal niečo do seba, jeho rozuzlenie, scénky nestáli za nič. Akoby to bolo vymyslené počas natáčania. Komédiou by som to nenazval aj keď to smiešne je.Avšak nechcene. úplne najhoršie boli CGI efekty to túto snímku pochovali až k vodám Céčka. Pre mňa veľmi rozporuplný film. 2,5* ()

Karamanlis 

všechny recenze uživatele

Inbred nie je celkom moja šálka kávy, keďže sa vlastne jedná o komédiu resp. paródiu na buranské horory, ktoré mám ja osobne omnoho radšej v smrteľne vážnom prevedení. Postavy zdegenerovaných vidlákov, pre vlastné potešenie týrajúcich a vraždiacich mestské obyvateľstvo mi tu prišli všetko možné - absurdné, hlúpe, charakterovo prehnané, len nie vtipné a počas pozerania Inbred som si uvedomil, že zrovna u hixploitationu mi komediálne odľahčenie moc nereže. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Na film se těším už rok a naštěstí né zbytečně ! Tenhle Hixploitation připomínající Hory mají Oči či Pach Krve mi úžasně Sedl ! Není nic lepšího Než pošahaná vesnice plná Buranů, křupanů a podivných kreatur! Scénář totálně na Pejču dokonce i já LAIK jsem našel nespočet logických chyb, naštěstí mi to vynahradilo gore, především scény v Cirkuse byli originální, brutální a šokující! Vidím to na Trilogii !! ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama