Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

 • BigDeal
  ****

  Ocenenia Tony pre diváka z Európy nemá veľký význam sledovať. Ide o ceny divadelné a americké divadlá sú dosť od ruky. Jediný dôvod, prečo som sledoval záznam celého prenosu, bolo 14 nominácií pre muzikál The Book of Mormon od tvorcov South Parku, Treya a Matta. A zistil som, že si možno odovzdávanie cien pozriem aj o rok - veď tu bolo viac pamätných scén, ako pri posledných Oscaroch. Tak napríklad hneď na začiatku potešil (a rozosmial) moderátor Neil Patrick Harris úvodnou piesňou (tu s titulkami), neskôr duetom s Hughom Jackmanom (tu s titulkami), na pódiu sa predstavili viaceré muzikály (The Book of Mormon - I Believe) a pobavilo aj zopár komikov. Takto to má vyzerať!(4.8.2011)

 • Paity
  **

  Naopak, pan Vachler by se měl podívat, ale bohužel on si myslí, že ví vše nejlépe. No co s tím uděláme. Nezbývá, že se na ty lvy prostě nekoukat.(22.5.2012)

 • bekO
  ****

  Začátek pořadu - Neil P. H. a jeho "opening" byl fantastický a geniální ! Dále vystoupení nominovaných skupin bylo skvělé např: "How to succeed in bussines" s Danielem Radcliffem. Dále mě zaujal duet N.P.H. a Hugh Jackman ve kterém se tančilo a zpívalo (perfektně provedené). Moderátor již zmiňovaný Neil P. H. byl vynikající !.. Jak zde píše "BigDeal" Takhle to má vypadat !(13.9.2011)

 • rekkky
  ***

  Sledování předávání cen z divadelní scény nemá pro filmového diváka příliš velkou hodnotu, ale i v tomto případě lze najít perfektní okamžiky například v podobě výkonu při uvádění pořadu, kterého se zhostil české divácké základně ze situačního sitcomu How I Met Your Mother výborně známý Neil Patrick Harris. Dalším plusem jsou samotné ukázky z hodnocených a nominovaných divadelních představení. Zajímavostí je, že režisér Glenn Weiss zvítězil a zařadil se mezi oceněné při udílení cen americké asociace režisérů v kategorii pořad s muzikálním obsahem.(29.1.2012)

 • PedroPo
  *****

  Souhlasím s názorem od BigDeal - takhle to má vypadat. Kéž by se někdy na takové Tony nebo Emmy podíval pan Vachler. A neříkejte mi, že je to otázka peněz. Stačilo by začít u šikovných scénáristů. Neil Patrick Harris opět dokázal, že je multifunkční a kromě hraní, mu jde i zpět a tanec.U všech těch muzikálových čísel se nádherně ukázalo, jaký je rozdíl mezi muzikálovými herci u nás a všude jinde (teda hlavně Broadway a West End). Pro fandu muzikálu a divadla jako jsem já, bylo potěšení celou show sledovat.(14.8.2011)

 • vla_kor
  *****

  Díky geniálně všestrannému NPH a jeho humoru, díky komornímu (oproti Oscarům) prostředí a řadě herců a hereček, kteří jsou hvězdami na Broadwayi, ale i ve filmu nebo televizi, jsou Tony Awards mým nejoblíbenějším udílením cen. Miluju muzikály, ale ne jejich české napodobeniny. V pořadu se objevuje přehlídka těch nejlepších vystoupení ze sezóny. U nás se nenajde ani nikdo formátu Seana Hayese natožpak Hugh Jackmana, respektive NPH.(20.1.2015)

 • AAnubis
  ****

  Jak zde již bylo poznamenáno, Tony Awards nejsou pro mimoamerického diváka významné. Já osobně jsem celou show (+ 2 ročníky po té) zkouknul pouze kvůli Neilu Patricku Harrisovi, jehož openingy a close-upy jsou velmi vydařené a je radost se na ně podívat. Osobně si myslím, že každým rokem, kdy hostuje Neil Patrick Harris se kvalita zvyšuje výš a výš.(22.7.2013)