Reklama

Reklama

Recenze (6)

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Ocenenia Tony pre diváka z Európy nemá veľký význam sledovať. Ide o ceny divadelné a americké divadlá sú dosť od ruky. Jediný dôvod, prečo som sledoval záznam celého prenosu, bolo 14 nominácií pre muzikál The Book of Mormon od tvorcov South Parku, Treya a Matta. A zistil som, že si možno odovzdávanie cien pozriem aj o rok - veď tu bolo viac pamätných scén, ako pri posledných Oscaroch. Tak napríklad hneď na začiatku potešil (a rozosmial) moderátor Neil Patrick Harris úvodnou piesňou (tu s titulkami), neskôr duetom s Hughom Jackmanom (tu s titulkami), na pódiu sa predstavili viaceré muzikály (The Book of Mormon - I Believe) a pobavilo aj zopár komikov. Takto to má vyzerať! ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Naopak, pan Vachler by se měl podívat, ale bohužel on si myslí, že ví vše nejlépe. No co s tím uděláme. Nezbývá, že se na ty lvy prostě nekoukat. ()

bekO 

všechny recenze uživatele

Začátek pořadu - Neil P. H. a jeho "opening" byl fantastický a geniální ! Dále vystoupení nominovaných skupin bylo skvělé např: "How to succeed in bussines" s Danielem Radcliffem. Dále mě zaujal duet N.P.H. a Hugh Jackman ve kterém se tančilo a zpívalo (perfektně provedené). Moderátor již zmiňovaný Neil P. H. byl vynikající !.. Jak zde píše "BigDeal" Takhle to má vypadat ! ()

rekkky 

všechny recenze uživatele

Sledování předávání cen z divadelní scény nemá pro filmového diváka příliš velkou hodnotu, ale i v tomto případě lze najít perfektní okamžiky například v podobě výkonu při uvádění pořadu, kterého se zhostil české divácké základně ze situačního sitcomu How I Met Your Mother výborně známý Neil Patrick Harris. Dalším plusem jsou samotné ukázky z hodnocených a nominovaných divadelních představení. Zajímavostí je, že režisér Glenn Weiss zvítězil a zařadil se mezi oceněné při udílení cen americké asociace režisérů v kategorii pořad s muzikálním obsahem. ()

PedroPo 

všechny recenze uživatele

Souhlasím s názorem od BigDeal - takhle to má vypadat. Kéž by se někdy na takové Tony nebo Emmy podíval pan Vachler. A neříkejte mi, že je to otázka peněz. Stačilo by začít u šikovných scénáristů. Neil Patrick Harris opět dokázal, že je multifunkční a kromě hraní, mu jde i zpět a tanec.U všech těch muzikálových čísel se nádherně ukázalo, jaký je rozdíl mezi muzikálovými herci u nás a všude jinde (teda hlavně Broadway a West End). Pro fandu muzikálu a divadla jako jsem já, bylo potěšení celou show sledovat. ()

vla_kor 

všechny recenze uživatele

Díky geniálně všestrannému NPH a jeho humoru, díky komornímu (oproti Oscarům) prostředí a řadě herců a hereček, kteří jsou hvězdami na Broadwayi, ale i ve filmu nebo televizi, jsou Tony Awards mým nejoblíbenějším udílením cen. Miluju muzikály, ale ne jejich české napodobeniny. V pořadu se objevuje přehlídka těch nejlepších vystoupení ze sezóny. U nás se nenajde ani nikdo formátu Seana Hayese natožpak Hugh Jackmana, respektive NPH. ()

Reklama

Reklama