Ed a Roy jsou popeláři, kteří nosí bílé uniformy. Žijí si svůj klidný život, dokud je při výkonu služby neunesou mimozemšťni. Ti na nich chtějí dělat pokusy, naštěstí se ale popelářům podaří uniknout a dostat se zpátky na Zemi. O něco později jsou povoláni, aby vstoupili do státních služeb a jako Muži v bílém proti mimozemšťanům bojovali. (topr harley)

woody odpad!

ODPAD!Ne ODPAD! tohle je DOUBLE ODPAD!Ani Jak ukrást Dagmaru nemá na tuhle během týdne(míň určitě ne) natočenou blbost.Prosím jenom POMA aba vymazal že je to Komedie(???)/Sci-Fi(!!!?) a dal tam Žánr nespecifikovatelný.A panu Kennedymu: Až nebudete mít příště na nájem poproste syna,dceru, prostě kohokoliv. ()

Wacoslav1 odpad!

No tak teda dobře no. Je to hyper srajda. Hledal jsem nějaký důvod k udělení 1* abych se nestádoval, ale pro tentokrát musím konstatovat, že všechny ty odpady tu jsou zcela zaslouženě.5% ()

Tom_Lachtan odpad!

když někdo dělá parodii na parodii, vždycky vnikne hovadina, ale tohle je ..... Prostě...... Snad nejhorší film od dob vzniku času a prostoru ()

Madsbender odpad!

Ani neviem ako je možné, že som tento film už videl asi 3 razy. Lenže ani raz som nepochopil dôvod jeho vzniku a existencie, ani nenašiel nič, čo by ju ako-tak ospravedlňovalo. Vo všetkej spokojnosti teda pošlem tento mimozemský pseudohumorný odpad tam, kam patrí - na skládku intergalaktického braku a medzidimenzionálnych splašiek od susedy z druhého poschodia. 0% ()

pornogrind odpad!

Film který jsem viděl kdysi dávno,teď si na něho vzpoměl a prostě jsem ho musel poslat do odpadu.Uf.To je úleva.Nekorunovaný král odpadů.Totální "filmový" průjem. ()

silentname

Poďme si teda niečo povedať o komédii "Men In White". Neviem či niečo od tohto ľudia očakávali, no ja som už od prvých momentov vedel, že toto bude poriadna blbosť. A buď sa na to mentálne nastvíte, alebo vás to zlikviduje. Pretože tento film si zoberie snáď úplne čokoľvek, aby z toho dosiahli nejaký fór. A realita je taká, že keby to analyzujem, tak je to skutočne všetko mizerná komédia. No tento film má tak bizarné fóry a momentky, že sa to podľa mňa písalo v nejakom alternatívnom vesmíre. Kde inde by dokázal niekto vymyslieť - "Snad si nemyslíte, že som na "aspiranta ve funkci asistenta dispečera" dotáhl nejakým flákaním?" Kto vymyslel takú funkciu? Doctor Strangemaister a jeho muzikálové číslo tiež nemá chybu, volanie na horúcu linku, kde je potreba neustále čakať a zmačknúť na telefóne číslo 173 a podobne. Alebo dostaneme za výstrel bodovanie, alebo budeme piť mimozemský benzín "Dilithium Blend" , alebo treba prelomiť obranu lodi hraním solitaire alebo je tu fakt skvelý fór s neuralizérom "já bych ten knoflík nemačkal" a mohol by som pokračovať. Toto je tak fascinujúco absurdné, až to proste vybuchlo pre mňa v niečo neuveriteľné. Tento film z nás ako divákov robí debilov, ale robí to veľmi kreatívnou cestou. Inými slovami film hodnotím - "Je to tak zlé, až je to dobré." Neviem si predstaviť iný film, ktorý by dokázal dať toto dokopy tak, aby ma to pobavilo. Chápem všetkých, čo toto zakopali, no pre mňa je to jedna kolosálna blosť, kde už ani neviem kto som, a len sa rehocem na všetkom. Hodnotenie: B ()

themic odpad!

Totální blbost, snažit se parodovat Muže v černém, ale teda nepovedlo se!.. Nezaslouží si 4procenta! ()

Derek odpad!

nečakal som, že nejaký film môže byť tak totálne debilný. keď to na fox kids uvidli ako komédiu a ja som to zhliadol tak som sa takmer rozplakal. je to vážne NEUVERITELNA hovadina, ktorá si nezaslúži byť uvádzaná ako film! ()

Phos4rus odpad!

Clovek muze za hodinu a pul udelat milion lepsich veci...Udelat si 10 kafi, jit se 30 vy(curat)***at, 4 se osprchovat, uvarit 9 polivek, snist 5 rizku, ale rozhodne ne divat se na tohle!!!Tak jsem jen tak vyhodil hodinu a pul do kanalu(nejlepe odpadniho)... ()

lakikaki odpad!

Totálny odpad. Pamätám si, že pred niekoľkými rokmi som kvôli tomuto nechcel ísť pozrieť starých rodičov... Trpko som to oľutoval. A to som bol ešte vo veku, keď sa vám "komédie" ako Men In White ešte môžu páčiť. Teraz som už nemal odvahu na to, aby som si to pozrel celé, ale scény, ktoré som sa rozhodol pretrpieť aby som sem mohol napísať svoj komentár ma naozaj znechutili a nepochopím, ako sa mohlo niečo takéto (neodvážim sa to nazvať filmom) dostať na svetlo sveta. Dávam svoje zatiaľ jediné (dúfam, že nebude žiadne ďalšie; takéto niečo už nechcem nikdy vidieť) hodnotenie ODPAD!, lebo si to Men In White oprávnene zaslúži. ()

fars odpad!

Tenhle film skvele prezentuje kvalitu celeho toho stupidniho tv kanalu Fox kids (i kdyz jeden-dva serialy tam mozna jsou koukatelne), sracka nejtezsiho kalibru... Dejte mi kameru a 150 korun, a do tydne vam natocim 3x lepsi "film", a to mluvim bez nadsazky!!! ()

karlik4801 odpad!

Příklad zhovadilosti. Nefilm, který se natočil jen tak, protože už se někdo prostě nudil. Dotyčný asi neměl co na práci. Vybral si dvě herecké blitky, vzal si kameru a řekl jim co mají dělat. Přijde mi že tenhle film nikdy neměl ani scénář, jen se chytal na hollywoodských trhácích. Pane bože proč. ()

KasparekZabijak odpad!

Jedna z nejhorsich zrudnosti co mi kdy prosla videem, to bych se snad dival radsi na primy prenos zavodu jachet na olympiade 1996 v Atlante ve 4:30 rano s komentarem Radka Bauera. ()

P1tr odpad!

Obdivuji sílu zde hodnotících, kteří vydrželi do konce. Obzvláště těm, kterým to nijak nepoznamenalo život. Já jsem takovou vůli neměl, na to si svého života příliš cením. Jediné, co na snímku zamrzí je Thomas F. Wilson. Dopracovat se z Biffa z Návratu do budoucnosti až sem, to chce buď hodně smůly, nebo velikou nepozornost při čtění scénářů. Pokud tady nějaký k dispozici byl. ()

HomeAlone odpad!

Ale , ale a toto co malo vlastne byt . Taky brutalny odjeb sa len tak lahko nevidi a dal by som aj ine hodnotenie , ale horsie ako odpad! tu nieje . Takze tak ()

Smileface odpad!

Neviděl jsem sice uplně celej film,ale jen druhou půlku a stupidita tohodle filmu je extrémní,takže se k vašemu hodnocení přidávám.Sice bych dal tak 10%,ale jesti se mám rozhodnout mezi * a odpad!,volím odpad!. ()