Přes den je Abby Russell oddanou zdravotní sestrou, které byste klidně svěřili vlastní život. Její skutečné poslání však začíná až v noci, kdy pomocí svých ženských zbraní láká nevěrné muže do pasti, aby se jim krutě pomstila. (oficiální text distributora)

Havaj8

Tenhle slasher celkem pakárna, sice to trošku psycho příběh mělo, ale nic hlubšího. Hlavní aktérka, jak už bestlama podotknul v potitulkový scéně, nebyla žádná kráska, ale zřejmě jde o gusto, to už bych si v tý roli uměl představit tu sexy blondýnku na svádění. Ale konečná řežba v nemocnici byla slušná, toť vše, na horor toho bylo málo.. ()

dubinak

Velice miloučké překvapení. Na Nurse jsem čekala dlouhý čas. Po zhlédnutí traileru jsem byla nadmíru vykolejená spíše ve špatném slova smyslu a kroutila hlavou z provedení a z podstatné odlehčenosti. Taky z toho jak neuvěřitelně je hlavní herečka s exotickým jménem děsivá a jak drsně přehrávaně se musí vyjadřovat. Čekala jsem něco úplně jiného a dostala jsem něco úplně jiného. Tentokrát to byla trefa do černého a tím víc mě překvapilo, jak mi toto dílo bylo schopné udržet oči přilepené na obrazovce po celou stopáž a odlepit je až po skončení titulků. Paz de la Huerta není žádná stydlivka, příčemž je velkým lákadlem hlavně asi pro mužskou stranu. Naštěstí nám Paz neukazuje jen svoje dokonalé křivky, ale i to, že umí zahrát velmi charakteristickou a chladnou záporačku. Ve filmu je hodně chytlavých soundtracků, které jsou vesměs pozitivní i při krvavých scénách, což už o něm něco vypovídá. Vizuál taky moc pěkně udělaný. Osobně mi to částmi připomínalo American Mary. Nurse je ovšem pojatá jako taková přehnaná relaxační hovadina. Ale nečekaně se mi to líbilo. ()

Morholt

Chachá, to byla ale blbost. Ale marná sláva, byl tu jeden vynikající nemocniční masakr se spoustou krve a nahatý holky. Mam rád krev i nahatý holky. Hlavní představitelka nebyla sice žádná krasavice a v jistých momentech byla mimořádně odpudivá, ale od krku dolu to byla paráda a to je důležitý. Sice je škoda, že toho gore nebylo víc, protože tohle si o to vyloženě říkalo, ale co. Na jedno pobavení to bylo tak akorát. 60% ()

kingik

Horor, co má (3D) sex-appeal a vyžívá se ve své "béčkovosti". Propracovanost scénáře mu nic neříká. Atraktivní zdravotní sestřička Abby je nočním postrachem všech kurevníků. O vztah s muži nestojí, je k nim vesměs pohrdavá, vyjma zakřiknutého souseda, pro kterého má slabost, ale není příliš jasné, proč tomu tak je. Na klinice jí padne do oka taktéž atraktivní a mladá blondýnka Danni, se kterou by se chtěla více sblížit. Když jí nebude po vůli, bez mrknutí oka ji zkompromituje, anebo z cesty odklidí jejího chlípného otčíma. Počáteční vzájemné sympatie k Danni postupem času přerostou v posedlost s cílem zničit mladou ženu. Abby je navenek normální žena, ve svém nitru je to však zvrácený živel, který není tím, za koho se vydává. Rovnou můžete zapomenout na jakoukoliv propracovanost scénáře, na kterou tenhle horor nehraje ani omylem. Režisér, i při scénáři totálně nasáklým vším, co bylo v minulosti z hororové tvorby známé a viděné, měl jasnou představu o tom, co chce natočit. Zřetelně se inspiroval hororovou tvorbou sedmdesátých a ranných osmdesátých let, ve které je možné spatřit podobně svůdné a sadistické vražedkyně jako je Abby, včetně režijních postupů, mezi něž spadá i komentování dění hlavní postavou sloužící k lepšímu poznání toho, co se v jejím nitru odehrává. Rozhodně tento poměrně archaický režijní postup nelze povyšovat na dovednou psychologizaci ústřední postavy. Film má do takového vyznění svým pojetím hodně daleko. Nadějný režisér Douglas Aarnikoski, dokonce posléze opouští původní koncept vražedkyně nevěrných mužů (s tímto záměrem úzce souvisí pouze úvodní vražda) a zcela se zaměřuje na konflikt mezi dvěmi ženami a jeho možnými následky. Pokud Aarnikoski zdařile a záměrně přebral retro styl režírování, tak to rozhodně neplatí o technické stránce filmu, která je moderní, soudobá a na vysoké úrovni, včetně zdařilých vražd, kterých bude postupně přibývat až do dynamicky zběsilého a napínavého finále. Je však přece jen znát, že režisér, o co lépe režíruje, tak o to víc mu schází cit pro scenáristickou propracovanost některých scén, z nichž se většinou nedozvíme, proč ta či ona postava se zachovala zrovna takto, nebo jak se kupříkladu tak zčistajasna (milostně) sblížila postava policejního detektiva s podezřelou mrchou, přes zcela povrchní přístup k vyšetřování až po příliš jednoduché střídání identit vražedkyně a mnoho dalších nesrovnalostí. To vše se dá také přisuzovat právě inspirací starší hororovou tvorbou, respektive jejími subžánry, jako jsou splattery nebo explotation filmy, které zrovna také nedbaly na propracovanost postav, a především cílily na atributy, jako je brutalita a šokantnost. Obojího je ve filmu o něco méně, než by se dalo čekat, ale rozhodně tím film nijak neztrácí. Devízy v podobě nádherné a neokoukané vysoké krásky Paz de la Huerta, která je sadistkou, jak se patří, tak také hororová princezna současnosti Katrina Bowden, rozhodně potěší nejedno pánské lačné očičko. Prvně jmenovaná je odvážnější, co se svlékání týče a neváhá ukázat poprsí i vyholený rozkrok, druhá je přece jen v erotice zdrženlivější, ale spodní prádlo, které na sobě v několika scénách má, zase dokonale podnítí mužskou fantazii. Kinodistributor film do našich kin neposlal, ačkoliv je film natočený v atraktivním formátu 3D určeném přímo pro kina. V něm je pár takových to speciálních záběrů, které však bez podpory 3D rozlišení zcela zaniknou, a pro film v takovém případě, nemají žádnou relevanci. Hororovým příznivcům, by i tak výsledný film, mohl přijít vhod. Zareagují na dvě nádherné herečky v hlavních rolích, storka má také svoje silné momenty a film je zrežírovaný velmi zručně, avšak nikoliv úplně na jedničku, a to hlavně vlivem jednoduššího scénáře. Vraždící sestřička však na mě působila neohraným stylem, a to kolem ní, má také něco do sebe. Filmy na podobné téma už dnes prakticky vymizely. Tenhle je zřejmě poslední svého druhu. Mé hodnocení: 80% () (méně) (více)

Astaroth12

Príbeh to bol velmi zaujímavý.Je to o zdravotnej sestre ktorá vraždí pre ňu neverné svine ako predloha super,aj keď takých podobných filmov je už dost na filmovej scéne..Ale už tento film tak super nebol,scenáristicky totálne zlyhal vo všetkých bodoch.Nahoty tam bolo naozaj požehnane ale keby aspoň hlavná predstaviteľka Abby bola sympatickejšia tak by sa nato dalo aj pozerat,ale bola riadne škareda a veľmi neprijemný pocit som mal z nej.Jedine sympatickou herečkou bola K.Bowden s nou bol film troška príjemnejší.Podobný film je American Mary ale ten ma bavil o dosť viac.Skoro žiadne napatie až na to finále ktoré bolo riadne krvavé a umieralo všetko čo bolo na blízku,ale dobrý dojem to už nezachránilo ()