poster

Football Wives (TV film)

Drama

USA, 2007

 • boni
  ***

  Potencionálně mimořádně zajímavá látka seriálu, jenž se vůbec neujal. Pilot byl pojatý velmi povrchně, možný záměr vzhledem k tématu (?), a tvářil se jako obdoba Zoufalých manželek. Každopádně věřím, že v rukou tak schopného režiséra, jakým Bryan Singer bezesporu je, to mělo větší budoucnost, než jakou ukázal první díl. Holt divácká přízeň je mrcha vrtkavá a cílová skupina divaček, tedy americké ženy středního věku, které pokud jsou vdané, tak s velkou pravděpodobností za americkorugbyového fanouška – žádný soccer, vy tlustí zdegenerovaní ignoranti, a tak to s chutí a škodolibým úšklebkem poslaly do propadliště seriálových (televizních) dějin, neb ty zkažené neděle s tímto pseudosportem jim už evidentně stačily.(26.11.2018)

 • NinadeL
  ****

  1/1 Nadějný pilot o manželkách profi fotbalistů. Klasické problémy vyšší třídy a vše, co k tomu náleží. Mohli z toho být nové Manželky, mnohem lepší než Titáni. A kdyby se pilot ujal, bylo by to to jediné, co bych v pohodě snášela ze "zlatého" období Lucy Lawless, kdy se tvářila jako blonďatá hollywoodská starlet. Takhle jí zbylo jen účinkování v Celebrity Duets v roce 2006.(14.7.2011)

 • - Pilotní díl k seriálu ABC, který se neujal. (NinadeL)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace