poster

13 duchů

 • USA

  Thir13en Ghosts

 • Slovensko

  13 duchov

Komedie / Horor / Thriller

USA / Kanada, 2001, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • akisha
  ***

  Náhodou byl ten nápad - kdyby to vzal do ruky někdo talentovanější - dobrej. Sbírat různý typy duchů a zavírat si je do sklepa, typické hobby. Škoda, že jak to tak bejvá, ve snaze bejt co nejstrašidelnější se z mnoha duchovskejch exemplářů stali takový docela lůzři. Třeba ten chudák s hlavou v kleci nebo smolař Torso, co se musel dopravovat po rukách, vskutku vzbuzoval účast. A ten černoch plnej hřebíků, nehoda v dílně očividně, není divu, že byl nasranej. Ten skleněnej dům byl ale nepochybně parádní a pár herců tam i trochu "zahrálo," třeba Embeth Davidtz nebo Matthew Lillard, bohužel Tony Shalhoub je Monk a Monk by do takovýho domu nikdy nevkročil, takže mu to na důvěryhodnosti moc nepřidalo. Obě jeho děti na facku otravný, jak to tak taky bejvá. Ale rozhodně mě to bavilo, jako béčko je to slušný a triky jsou fajn. Jen těch střihů, když se blíží duch, mohlo bejt míň, nemělo to kýžený efekt, nemělo to totiž praktický žádný efekt. Jinak ale se na to v klidu koukat dá.(23.7.2014)

 • hippyman
  *

  no musím uznat, že přes pramalá očekávání mě tenhle pseudohoror ještě víc zklamal... čekal bych shannon coby miss mokré tričko a větší bodycount (potažmo vykreslení charakterů postav a prostě spoustu dalších věcí, co tam prostě nebylo), takže nebudu asi snad ani ztrácet moc času psaním o tom, jak to bylo hrozný. bylo to dost hrozný a ta jedna ušušňaná hvězda snad mluví sama za sebe. tady Pan Zemeckis trochu šlápnul vedle.... 20%(17.9.2009)

 • genetique
  ***

  Diabolský kúsok sa podaril Beckovi, škoda, že jeho duchárska séria po Lodi Duchov nepokračovala. Aj keby som bol radšej, keby na tento štýl. Síce ľakačiek by sme vedeli narátať na jednej ruke. Typické črty typickej béčkariny, pekná ženská, strachopudivý otec, ktorý ale pre svoje deti spraví čokoľvek a zmení sa v hrdinu. Shalhoub ale tomu pridal na dôverčivosti, nápad a efekty boli tiež príjemné, no ale to vmiešanie prvkov komédie nemalo chybu. Bezkonkurenčné morbídne hlášky. 70%.(21.11.2006)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Po x letech jsem si film pustil znovu, ale nyní v BLU RAY se zvukem DTS. Umíte si asi představit ten ostrý obraz a super zvuk na velké obrazovce. Paráda.....(13.5.2012)

 • Hakha
  *

  Otřesná podívaná, u které jsem se neskutečně nudil. Nejen, že film není atmosférický, napínavý, komediální (no vlastně komediální je většinou v situacích, kdy se snaží být vážný...), ale má také naprosto tragické dialogy. Když se k těm dialogům přidají špatně hrající herci, tak mě napadá jen několik menších důvodů, proč se na tento film podívat, a to jsou vcelku povedené masky, Shannon Elizabeth a jedna povedená vražda. Mé hodnocení 1 hvězdička…(13.8.2010)

 • - Ze všech makeupů použitých ve filmu trvalo nejdéle vytvoření masky pro "The Angry Princess" a to pět hodin. (Chatterer)

 • - Na začátku filmu jede v domě Arthurovi rodiny během snídaně na pozadí v televizi původní film 13 Ghosts. (Chatterer)

 • - Za devět týdnů promítání film vydělal v USA přes 40 milionů dolarů a po celém světě přes 60 milionů dolarů. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace