Neviem pre koho to bola väčšia česť či pri Stathama, či pre Lopezovú, keď sa navzájom objímali? Ale v celku vytvorili sympatický pár. Myslím, že opätovné nakuknutie Jennifer Lopez do filmového priemyslu sa celkom nevydarilo, respektíve role oboch hlavných predstaviteľov nepredstavovali nič prevratné. Scenár a spracovanie otriasli celým základom tohto filmu, čo malo za následok neprehľadnuteľné zlyhanie. Stathama mám fakt rád, ale tento krát ako by mu niekto "pristrihol krídla" a tak sa jeho akčné predstavenie dostalo do obmedzeného priestoru, takže očakávaný prísun výraznej chuti, ktorú zvykol dobre naservírovať sa nedostavil. Chudobnejšie pôsobilo aj prevedenie akcie, ktoré len občas vykuklo z pozadia uprednostňovaných, všedných dialógov. Chýbal mi komornejší charakter filmu a tiež komplikovanejšia zápletka, ktorá by výraznejšie rozpálila "zhasínajúcu pahrebu". Bohužiaľ ma v spojení s týmto filmom napadajú skôr samé negatíva a tak sa tento krát prikláňam k 50%.(7.7.2013)

• Wacoslav1

Marna slava ale tenhle temer dvouhodinovy kriminalni opus z radoby drsnym ale nic moc nehrajicim Stathamem mne docela tezce nechytnul ta delka je fakt prehnana nuda strida nudu obcas se nejaka ta akce najde ale neni nijak zajimave natocena z puvodni Odplatou prosim nesrovnavat sice je ten pribeh podobnej ale to srovnani by pro tohle mdle neoriginalni a po vsech strankach hodne tezce podprumerne dilo nedopadlo moc dobre(13.3.2013)

Námět filmu je dobrý a původní zpracování s Melem Gibsonem na jedničku, a tak jsem čekal, jak si s tímto remakem poradí můj oblíbenec Jason. Podle mě by to byl dost dobrý akčňák, kdyby: 1) Se přidalo více akčních scén. Takových, na jaké jsme od Jasona zvyklí a máme je rádi. 2) Tu vůbec nevystupovala Jennifer Lopez. Ta podle mě zkazila celý film. A jestli tady někdo přidává hvězdičku jenom za její prdelku, tak to je fakt ujetý. Ok, je to pěkná baba se sexy postavou, ale hrát moc neumí. V jiných filmech, co jsem s ní viděl, to celkem šlo, ale tady to byla hrůza. Takže doporučuji režisérovi, aby natočil jinou verzi, stejně jako natočil režisér původní Odplaty. S tím rozdílem, že "nový" Parker přidá na akci a tempu a postavu Leslie úplně vymaže (stejně jako se to stalo Krisu Kristoffersonovi v Odplatě). Pak to bude aspirovat na silných pět hvězdiček. Takhle jsou to ušmudlané 4, které dávám spíše z úcty k Jasonovi, kterého mám rád a který byl opět skvělý. Bohužel nemůže za to, že výsledný dojem z filmu není valný. 70%(13.5.2013)

Po utrpení Redemption konečne "akčnák" kterýmu se fakt dá řikat akčnák fighty s nožema, přestřelky, dobrej děj, dobrý prostředí, Statham zase ve svim živlu. Vadilo mi pár docela ukecaných scén, ale to je maličkost. Mě se tenhle akčnák rozhodně libil na to že jsem čekal zklamání ztohohle vylezla pecka :) ,,ten parchant s devíti životama!"(1.8.2013)

Slabší odvar klasických stathamovek. Přestože o krutosti a násilné scény i bojovky nebylo nouze, shrnula bych děj do názvu jiného sladkobolného snímku - Když Harry potkal Sally a Když Sally potkal Harry. Drsňák Jason sice úspěšně navázal na symbol sexy chlapa, což mu sedí stále dobře, přesto víc inkasoval než rozdával, co už nesedlo až tak moc mně. Samozřejmě závěr dal každému sežrat podle zásluh, ale těch pár minut fakt nestačí k překročení hranice průměru a průměrnosti.(31.3.2014)

• - Natáčalo sa od 1. augusta do 30. septembra 2011 v Louisiane, Ohiu a na Floride. (m.a.t.o.)

• - Film byl promítnut manželce a synovi zesnulého Westlaka. Skutečný Parker by podle jejich ohlasů prý byl ze snímku nadšený. [Zdroj: violentworldofparker.com] (Raziel_cz)

• - Vůz, ve kterém jezdí ve filmu  Parker (Jason Statham), je anglický Bentley Continental GTC, vyráběný od roku 2005. (JARDAHONDA)