Na začátku chci podotknout, že Stathama žeru a je mi jedno, že hraje furt to samý :D a že každej jeho film má jednoslovnej název a každej poster k filmu je na jedno brdo :D to opomíjim. On mě s tim jeho vražedným výrazem prostě bere.. Tohle bylo ovšem slabší. Ono natočit po stopadesáté pomstu, která bude něčím zajímavá a udělat o ní film, asi není uplně eňo ňůňo, takže Jasone promiň, ale tohle nic moc. Bodík za Jennifer a jinak průměrňárkovinka.(6.2.2015)

• Fr

,,BUĎ OPATRNÝ, JSOU TO ZLÍ HOŠI.... /// Ovšem každej zlej (i nezlej) hajzl by měl vědět, že pro Parkera tohle není otázka peněz. Je to muž zásad a principů, a kdyby toleroval podvod, v jeho životě by nastal chaos… Ten příběh je celkem zajímavej. Jen bohužel trvá moc dlouho. Třeba nechápu, proč tam vůbec cpou tu Jenifer (aby se svlíkla? Koho to ještě dneska zajímá…. Nebo snad…?). A tak místo akčního thrilleru sleduju nevtíravou reklamu na Palm Beach, ve který si Statham hraje na ducha. Taková zbytečnost s přepálenou stopáží. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Knihu "Flashfire", kterou pod pseudonymem Richard Stark napsal v roce 2000 Donald E. Westlake, číst nebudu. 2.) Páč se říká: ,,Vidět Stathama, jak si hraje na anděla a umřít“. 3.) Thx za titule ,,feri8151“ a ,,entitka“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(7.5.2013)

Neviem pre koho to bola väčšia česť či pri Stathama, či pre Lopezovú, keď sa navzájom objímali? Ale v celku vytvorili sympatický pár. Myslím, že opätovné nakuknutie Jennifer Lopez do filmového priemyslu sa celkom nevydarilo, respektíve role oboch hlavných predstaviteľov nepredstavovali nič prevratné. Scenár a spracovanie otriasli celým základom tohto filmu, čo malo za následok neprehľadnuteľné zlyhanie. Stathama mám fakt rád, ale tento krát ako by mu niekto "pristrihol krídla" a tak sa jeho akčné predstavenie dostalo do obmedzeného priestoru, takže očakávaný prísun výraznej chuti, ktorú zvykol dobre naservírovať sa nedostavil. Chudobnejšie pôsobilo aj prevedenie akcie, ktoré len občas vykuklo z pozadia uprednostňovaných, všedných dialógov. Chýbal mi komornejší charakter filmu a tiež komplikovanejšia zápletka, ktorá by výraznejšie rozpálila "zhasínajúcu pahrebu". Bohužiaľ ma v spojení s týmto filmom napadajú skôr samé negatíva a tak sa tento krát prikláňam k 50%.(7.7.2013)

Výborně, dva filmy za cenu jednoho. Dva v jednom. Tomu přijdou na chuť milovníci Twixu. Navíc se tvůrcům povedlo promíchat to opravdu dokonale, že člověk chvílemi neví, který z těch dvou zrovna sleduje. Nic naplat. Ten první, se Stathamem, je stylově svižný akčňák, mající trochu z Gibsonova filmu Odplata, trochu ze všech „stathamovek“ Občas jsem nevěděl, jestli sleduji příběh Parkera, Lee Christmase nebo Cheliose. Druhá část je romantickým příběhem vyhaslé realitní makléřky, která čeká na svého prince (p. Lopézová mě kupodivu docela bavila). Ten ale nepřichází a místo toho se panička zaplete do zločinu, ale protože se v daném případě (a z ničeho nic) jedná o romanticky slaďák, (SPOILER) vše dobře dopadne (KONEC SPOILERU). Na pár logických nedomyšleností a zbytečně dlouhých nudných pasáží, je to vlastně docela zajímavý snímek. Tak trochu jiný krimi film, ale dá se dokoukat.(10.7.2013)

Stathamovky mám rád a Parker patří k tomu typickému, čehož Jason Statham natočil a ještě natočí hodně. Tentokrát je mu k ruce Jennifer Lopez a společně tvoří celkem sympatické duo. Musím říct, že oproti někdejšímu Redemption je Parker mnohem lepší, protože Jason pořádně předvádí pořádnou akční řež, což v Redemption rozohdně nebylo...70%(14.9.2013)

• - Parker (Jason Statham) nosí hodinky značky Richard Mille RM11 Felipe Massa a Rolex Submariner. (dyfur)

• - Film je věnován Donaldu E. Westlekeovi, americkému spisovateli a autorovi původní knihy "Flashire", který zemřel 31. 12. 2008. Autor používal pseudonym Richard Stark. (Terva)

• - Jason Statham (Parker) mal v scéne v nemocnici oblečený rovnaký nemocničný úbor ako vo filme Zastav a neprežiješ (2006). (marciano)