Na začátku chci podotknout, že Stathama žeru a je mi jedno, že hraje furt to samý :D a že každej jeho film má jednoslovnej název a každej poster k filmu je na jedno brdo :D to opomíjim. On mě s tim jeho vražedným výrazem prostě bere.. Tohle bylo ovšem slabší. Ono natočit po stopadesáté pomstu, která bude něčím zajímavá a udělat o ní film, asi není uplně eňo ňůňo, takže Jasone promiň, ale tohle nic moc. Bodík za Jennifer a jinak průměrňárkovinka.(6.2.2015)

Statham kombinuje Bezva fintu s Odplatou a kupodivu to velmi dobře funguje. A fungovalo by to ještě o jednu hvězdu lépe, kdyby to nebrzdila a neustále kolem nehopsala přehrávající JLo, která, zejména ve druhé půli ničí vše co Statham v potu tváře buduje. Úvodní loupež pobaví, scéna v autě vibruje napětím, ale ta pravá zábava začíná v okamžiku, kdy se Grimm mění v Portera a Statham to rozjede jako neudolatelný drsňák, drsnější než sám Gibson. Protože přesně tak ho chci vidět. Jako ranaře, který se zakousne a nepustí, který se s grázly nemazlí ani nekočkuje, ale projíždí jimi jako motorová pila. A když na to přijde tak ledovým pohledem zpraží i hystericky roztouženou JLo, která jako by sem zabloudila z úplně jiného filmu.(28.9.2013)

Po pár štýlovkách sa Jason vrátil k prostoduchejšej zábave. I keď nevravím, že tu nebol potenciál na "niečo viac." Lenže Parker aj napriek svojej drsnosti a zásadovosti nie je Porter (ODPLATA) a i keď je cool, nie je ani Carter (GET CARTER). Akcie solídne, ale príbeh je len priamočiara báchorka o pomste. Stále však lepšie ako 22 VÝSTRELOV...(12.10.2013)

• nascendi

Parker je dobrá značka písacích potrieb, ktorá sa kvalitou i úžitkovou hodnotou výrazne odlišuje od iných. Parker, ako viem už od včera, je tiež názov mizerného filmu, ktorý nemá čo ponúknuť a ničím sa neodlišuje od stoviek podobných.(6.7.2016)

Drsňák ze všech drsňáků nejdrsňákovatější v nejprůměrnějším ze svých průměrných filmů. Standardně slušná stathamovská akční jednohubka jak ji máme rádi. Scénáristické nedotaženosti jak je rádi nemáme.(14.4.2014)

• - V jednej scéne realitná agentka (Jennifer Lopez) naráža na to, že Parker (Jason Statham) nie je z Ekvádoru, pretože má anglický prízvuk. Jason Statham sa naozaj narodil vo Veľkej Británii, konkrétne v Londýne. (Kefas21)

• - Vůz, ve kterém jezdí ve filmu  Parker (Jason Statham), je anglický Bentley Continental GTC, vyráběný od roku 2005. (JARDAHONDA)

• - Parker (Jason Statham) nosí hodinky značky Richard Mille RM11 Felipe Massa a Rolex Submariner. (dyfur)