Po utrpení Redemption konečne "akčnák" kterýmu se fakt dá řikat akčnák fighty s nožema, přestřelky, dobrej děj, dobrý prostředí, Statham zase ve svim živlu. Vadilo mi pár docela ukecaných scén, ale to je maličkost. Mě se tenhle akčnák rozhodně libil na to že jsem čekal zklamání ztohohle vylezla pecka :) ,,ten parchant s devíti životama!"(1.8.2013)

• Kaluž

Statham je děsný poleno a JLo je akorát tak na facku, takže všechno při starým. Žádná invence, žádnej rukopis, žádnej styl, nic. Ale sere mě to, bo bouchač Parker se konečně i ve filmu jmenuje Parker a zrovna chytne takovej provar. /// choze: S Odplatou to společnou předlohu nemá. Tohle je volná adaptace novely Flashfire, kdežto Helgeland si tenkrát střihnul Huntera.(27.7.2016)

Slabší odvar klasických stathamovek. Přestože o krutosti a násilné scény i bojovky nebylo nouze, shrnula bych děj do názvu jiného sladkobolného snímku - Když Harry potkal Sally a Když Sally potkal Harry. Drsňák Jason sice úspěšně navázal na symbol sexy chlapa, což mu sedí stále dobře, přesto víc inkasoval než rozdával, co už nesedlo až tak moc mně. Samozřejmě závěr dal každému sežrat podle zásluh, ale těch pár minut fakt nestačí k překročení hranice průměru a průměrnosti.(31.3.2014)

Polévka gazpacho a vendeta v režii chiropraktika Stathama mají jedno společného, servírují se za studena.. I když Jason ztratí víc krve než za všechny své předchozí filmy dohromady, ani na chvíli nemáte pocit, že by ho ty průstřely, řezné rány či propíchnuté dlaně mohly zastavit. Čtyři zlomená žebra? Bolí to, jen když se směje a to jak dobře víte moc často nedělá.. Hackfordovo rutinní vplutí do béčkových vod za doprovodu strašidelně udělaných flashbacků. S nástupem JLo, která se zkouší Stathamově postavě dostat do peněženky i pod trenky, se to pak dokonce začíná mírně zvrtávat v komedii. Když se napouští vínem a vylívá si své okoralé srdíčko realitní makléřky, z Jasonových zoufalých očí úplně čiší touha nakopnout nějakou glorifikovanou hispánskou prdel..(7.7.2016)

Nezastavitelný, krutodrsný Turek je zpět. A je ve formě! Domlácený, pobodaný a s akutním průstřelem jater ležérně nasadí kapačku fyziologického roztoku, dá si hodinový relax v sanitce, promne nonšalantní strniště a pak s odhodláním workoholického deratizátora vyhubí mafii a její přisluhovače v polovině Ameriky. Kunduje mu při tom živoucí reklama na liposukci, botoxové injekce a zázraky moderní plastické chirurgie, seňora Lopézová, kterou sice najali jen proto, aby kroutila svou božskou prdelí a kompenzovala tak přemíru testosteronu, nicméně i tak je ten product placement pořád nesmírně účinný, protože i v jejich čtyřiačtyřiceti má jeden při pohledu na ní chuť nechat si o nějaký ten decimetr prodloužit čuráka a vyzvat ji za použití pár žalostných vulgarismů k tanci, gerontofilie negerontofilie. Takže roztrženo a slepeno to sice žádná velká sláva není, avšak i s tou přemrštěnou stopáží se z toho dá zdravý, dobře natočený průměr pořád vykozit. Ne, pardon, chtěl jsem říct vymlátit. Tak ne, chtěl jsem říct vystřílet... No prostě za tři.(7.5.2013)