Statham kombinuje Bezva fintu s Odplatou a kupodivu to velmi dobře funguje. A fungovalo by to ještě o jednu hvězdu lépe, kdyby to nebrzdila a neustále kolem nehopsala přehrávající JLo, která, zejména ve druhé půli ničí vše co Statham v potu tváře buduje. Úvodní loupež pobaví, scéna v autě vibruje napětím, ale ta pravá zábava začíná v okamžiku, kdy se Grimm mění v Portera a Statham to rozjede jako neudolatelný drsňák, drsnější než sám Gibson. Protože přesně tak ho chci vidět. Jako ranaře, který se zakousne a nepustí, který se s grázly nemazlí ani nekočkuje, ale projíždí jimi jako motorová pila. A když na to přijde tak ledovým pohledem zpraží i hystericky roztouženou JLo, která jako by sem zabloudila z úplně jiného filmu.(28.9.2013)

Klasický příběh o pomstě. Tentokrát v podání Jasona Stathama, který si potřebuje vyřešit své účty. Nemám nic proti Jennifer Lopez, ale zde je tato herečka spíše jen pro ozdobu a kroucení zadkem. Vždyť ani neměla, co hrát, respektive, to po ní scénář ani nevyžadova, takže to pro ni musely být snadno vydělané penízky.(22.10.2013)

Na Jasona Stathama se vždy rád podívám a i Parker nebyl nejhorší. Občas trochu nelogičnosti, občas trošku zvláštní chování postav a nakonec jako vždy předvídatelný děj a průběh. Přesto všechno když se člověk přenese, tak si dokážete Parkera užít. Akční scény jsou dobré, hudba stravitelná, ale vše zachraňuje Statham, bez něj by vše bylo poloviční. Svým způsobem zajímavá záležitost, která nenabídne bohužel nic výraznějšího .. 6/10 = 60%(18.7.2013)

• Frajer42

Parker mohl být vynikající film, kdyby vynikající byl. Úvodní a závěrečná akcička byla velmi pěkná. Bohužel, žalostně pokulhával střed. Kromě Stathama, který zde hraje novodobého Robina Úda, zde člověk nezavadí o sympatického herce. K vidění jsou pouze dvě pěkné číče, které jsou bohužel zároveň i trošku píče, a když si z nich člověk zkusí odmyslet veškeré dodatečné "zlepšováky", tak zjistí, že jsou tyto slečny spíše hnusné nežli pěkné. Musím se přiznat, že mi dokonce ani hlavní postava příliš nesedla. Naštěstí to byl stále Statham, takže jsem lehkou nudu bez problému přetrpěl. Největší výtka směřuje z mé strany k nelítostné stopáži. 2 hodiny jsou pro snímek podobného obsahu brutálně moc. Vážně nevidím nic, čím by tento snímek vybočoval z dlouhé řady snímků podobných. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybrala uživatelka Asia_Power a uživatel AlistairMir.(19.2.2017)

Námět filmu je dobrý a původní zpracování s Melem Gibsonem na jedničku, a tak jsem čekal, jak si s tímto remakem poradí můj oblíbenec Jason. Podle mě by to byl dost dobrý akčňák, kdyby: 1) Se přidalo více akčních scén. Takových, na jaké jsme od Jasona zvyklí a máme je rádi. 2) Tu vůbec nevystupovala Jennifer Lopez. Ta podle mě zkazila celý film. A jestli tady někdo přidává hvězdičku jenom za její prdelku, tak to je fakt ujetý. Ok, je to pěkná baba se sexy postavou, ale hrát moc neumí. V jiných filmech, co jsem s ní viděl, to celkem šlo, ale tady to byla hrůza. Takže doporučuji režisérovi, aby natočil jinou verzi, stejně jako natočil režisér původní Odplaty. S tím rozdílem, že "nový" Parker přidá na akci a tempu a postavu Leslie úplně vymaže (stejně jako se to stalo Krisu Kristoffersonovi v Odplatě). Pak to bude aspirovat na silných pět hvězdiček. Takhle jsou to ušmudlané 4, které dávám spíše z úcty k Jasonovi, kterého mám rád a který byl opět skvělý. Bohužel nemůže za to, že výsledný dojem z filmu není valný. 70%(13.5.2013)