Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Ale jo, zejména v první polovině velmi slušné!! Akční béčko, které má znovu tah na branku a jedno eso v rukávu – drsného holohlavého Brita. Jason Statham opět předkládá nekomplikovanou story, ve které je čas na střílení do kolen, rozbíjení hlav o sanitární vybavení, dementní texaské klobouky i krocení nadržené Jennifer Lopez. Právě ta je tu naprosto zbytečná, děj prakticky nikam neposouvá, spíš ubírá body. Přitom tahle režijní rutina Taylora Hackforda (Ďáblův advokát, Ray) má několik velmi slušných pasáží (celý úvod, řežba v hotelovém pokoji), za které by se rozhodně nemusela stydět ani ačková podívaná!!(12.7.2013)

 • Shakers
  ***

  Parker je klasické obyčajné akčné béčko s nasratým, štýlovým a stále nesmrteľným Jasonom Stahamom, ktorý ma všetko premyslené tak ako vždy, ktorý vždy vykopne právu nohu záporakovi do papule, aby sa na to dobre kukalo a aby bol tento krát ešte väčší frajer, tak mu do scenára namiešali aj zadok Jennifer Lopez na ktorý sa stále pekne pozerá. Parker je fajn natočený akčný film, ktorý ničím neprekvapí a funguje (stále vďaka Stathamovej charizme) dosť dobre. Jediné mínus je snáď len priveľa minút, ktoré brzdia tempo. 65% - 3*(10.6.2013)

 • gogos
  ****

  Nezastavitelný bourák Jason Parker Statham opět přesvědčuje o tom, že stačí litr fýzáku a strojek na holení s nástavcem na třídenní strniště a dokážete přežít cokoliv. Včetně transformace na dévitiživotnou kočku. Jednoduchý příběh, nulové charaktery, strnulý bourák včele a botoxová prdelní královna stačí ke spokojenosti každého příznivce klasických Stathamovek. Na škodu je snad jen možná až zbytečně dlouhá stopáž a někdy nadbytečné pasáže s mexikánskou zadnicí. Zábavné a slušivé slabé 4*(20.7.2013)

 • Terva
  ***

  Natočeno podle novely "Flashfire" Richarda Starka. CITÁT - Neslyšíte co říká Otec??!!............... Jasona Stathama jsem v první pikosekundě nepoznal. Ale seklo mu to. Rozjede se to docela přijatelně. Parker začne řádit- Ono podvést solidního podvodníka se podvodníkům nevyplácí. CITÁT - Je to ostuda, být posmrtně zabitej židlí.............Osudu neutečeš. Nemáš to pod kontrolou. A Parker má svůj plán. Řídí se pravidly a ty se musí dodržovat. Příběh se začíná dramatizovat a jde i o život. O život všem. CITÁT - Utek z hotelu, ukradl auto a propadl se do země..........Konečně pořádnej chlap....... Celkem se to dá sledovat. Hudba sice mdlá, kameraman také nic moc nepředvede, ale i tak je co solidní příběh, který neurazí. Pravda však je, že mimo Jasona Stathama tu není žádná výrazná herecká osobnost a příběh tak padá a stojí právě na tomto, mě velice oblíbeném, herci. 60% si myslím, je velmi slušné hodnocení. CITÁT - Nejde tu o prachy........... Film je věnován Donaldu E. Westlekeovi, americkému spisovateli, který zemřel 31. 12. 2008. Westlake používal pseudonym Richard Stark a podle jeho novely "Flashfire" je natočen tento příběh. CITÁT - Ten člověk snad ani nebyl člověk. Byl to anděl............(2.10.2013)

 • nash.
  ***

  Statham kombinuje Bezva fintu s Odplatou a kupodivu to velmi dobře funguje. A fungovalo by to ještě o jednu hvězdu lépe, kdyby to nebrzdila a neustále kolem nehopsala přehrávající JLo, která, zejména ve druhé půli ničí vše co Statham v potu tváře buduje. Úvodní loupež pobaví, scéna v autě vibruje napětím, ale ta pravá zábava začíná v okamžiku, kdy se Grimm mění v Portera a Statham to rozjede jako neudolatelný drsňák, drsnější než sám Gibson. Protože přesně tak ho chci vidět. Jako ranaře, který se zakousne a nepustí, který se s grázly nemazlí ani nekočkuje, ale projíždí jimi jako motorová pila. A když na to přijde tak ledovým pohledem zpraží i hystericky roztouženou JLo, která jako by sem zabloudila z úplně jiného filmu.(28.9.2013)

 • - Natáčalo sa od 1. augusta do 30. septembra 2011 v Louisiane, Ohiu a na Floride. (m.a.t.o.)

 • - Vůz, ve kterém jezdí ve filmu  Parker (Jason Statham), je anglický Bentley Continental GTC, vyráběný od roku 2005. (JARDAHONDA)

 • - V jednej scéne realitná agentka (Jennifer Lopez) naráža na to, že Parker (Jason Statham) nie je z Ekvádoru, pretože má anglický prízvuk. Jason Statham sa naozaj narodil vo Veľkej Británii, konkrétne v Londýne. (Kefas21)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace