Reklama

Reklama

Lidé na slunci

(festivalový název)
  • Norsko Mennesker i solen (více)
Trailer

Obsahy(1)

Dva páry se rozhodnou strávit začátek léta společně tak, aby na to nikdy nezapomněli. Konec světa ale v plánu rozhodně neměli. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Nezávazné klábosení na pláži, než nastane konec světa. Spíše hořký humor, kdy přijdou na přetřes i Židi s Ježíšem a pravé charaktery postav se vyjeví až téměř v závěru. Taková ta zaprděnost a sobeckost, kdy jsem já a pak až daleko za mnou ostatní, rezonuje se současností. Hlavně si ještě užít a pak se to tu může...Padající hvězdy nenesou štěstí, červený déšť nebude železitá voda, kobylky přišly včas a temnota obestře vše. Původně jsem to viděl tak na tři, za konec ale musím jednu hvězdu přihodit. A na závěr I Can See Clearly Now od Johnyho Nashe..... ()

reditelka 

všechny recenze uživatele

Opravdu vtipná komedie s vážnými místy k zamyšlení a tomu pořádná dávka ujetosti. Prostě filmová směsice, po které ještě nějakou dobu uvažujete, co si o ní myslet a jak ji vlastně hodnotit. A to považuji za velké plus. Navíc dlouho jsem se tak upřímně nezasmála jako u této podivné komedie :-) ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Asi jako kdyby konec světa zkazil dovolenou rodině Homolkových. Film si utahuje z té lidské vlastnosti, díky níž je homo sapiens schopný v zájmu vlastní pohodlnosti přesvědčit sám sebe, že vlastně o nic nejde, ať se děje, co se děje. Že občas prší krev? A že noc není úplně tak noc? A ty padající hvězdy a mračna kobylek? Ále, my máme vlastní starosti. Ono se přežene a bude zase dobře. No... Pro někoho možná. ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

Norci opět dokazují, že půlnoční slunce člověku dokáže trochu pocuchat rácio... a ve škole nám říkali, že změna klimatu je svinstvo... ale že oboje může vyústit až v něco takového...? 60% ()

sochoking odpad!

všechny recenze uživatele

Ja naozaj nemôžem inak. Hned na začiatku by som nechal utrhnúť malému Simonovi hlavu nech je pokoj a nejaká akcia. Takto to bola pre mňa jedna neuveriteľne nervozna nuda s partiou mne nesympatických buranov, pričom jeden z nich- Stig, vypadal navyše ako Hrušinský mladší ! ()

Galerie (44)

Reklama

Reklama