Reklama

Reklama

Lidé na slunci

(festivalový název)

Dva páry se rozhodnou strávit začátek léta společně tak, aby na to nikdy nezapomněli. Konec světa ale v plánu rozhodně neměli. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Nezávazné klábosení na pláži, než nastane konec světa. Spíše hořký humor, kdy přijdou na přetřes i Židi s Ježíšem a pravé charaktery postav se vyjeví až téměř v závěru. Taková ta zaprděnost a sobeckost, kdy jsem já a pak až daleko za mnou ostatní, rezonuje se současností. Hlavně si ještě užít a pak se to tu může...Padající hvězdy nenesou štěstí, červený déšť nebude železitá voda, kobylky přišly včas a temnota obestře vše. Původně jsem to viděl tak na tři, za konec ale musím jednu hvězdu přihodit. A na závěr I Can See Clearly Now od Johnyho Nashe..... ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Asi jako kdyby konec světa zkazil dovolenou rodině Homolkových. Film si utahuje z té lidské vlastnosti, díky níž je homo sapiens schopný v zájmu vlastní pohodlnosti přesvědčit sám sebe, že vlastně o nic nejde, ať se děje, co se děje. Že občas prší krev? A že noc není úplně tak noc? A ty padající hvězdy a mračna kobylek? Ále, my máme vlastní starosti. Ono se přežene a bude zase dobře. No... Pro někoho možná. ()

Reklama

sochoking odpad!

všechny recenze uživatele

Ja naozaj nemôžem inak. Hned na začiatku by som nechal utrhnúť malému Simonovi hlavu nech je pokoj a nejaká akcia. Takto to bola pre mňa jedna neuveriteľne nervozna nuda s partiou mne nesympatických buranov, pričom jeden z nich- Stig, vypadal navyše ako Hrušinský mladší ! ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

Norci opět dokazují, že půlnoční slunce člověku dokáže trochu pocuchat rácio... a ve škole nám říkali, že změna klimatu je svinstvo... ale že oboje může vyústit až v něco takového...? 60% ()

reditelka 

všechny recenze uživatele

Opravdu vtipná komedie s vážnými místy k zamyšlení a tomu pořádná dávka ujetosti. Prostě filmová směsice, po které ještě nějakou dobu uvažujete, co si o ní myslet a jak ji vlastně hodnotit. A to považuji za velké plus. Navíc dlouho jsem se tak upřímně nezasmála jako u této podivné komedie :-) ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama