Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Josie, Melody a Val spolu kamarádí od dětství a rozhodně nehodlají uvíznout navěky v rodném Riverdale. Doufají, že se svou dívčí kapelou získají slávu, aniž by musely změnit dosavadní styl. Nepodléhají totiž módním výstřelkům, ale o to víc muzicírují srdcem. Jenže pak se všechno zamotá. Dívčí skupinu objeví manažer Wyatt Frame a doporučí ji Fioně ze známé nahrávací firmy. Najednou má skupina Pussycats svůj první single, který se ihned stane hitem, dívky jsou na roztrhání, nahrávají, koncertují a fanouškové se jen rojí. Wyatt a Fiona však mají jiné plány a v nich není pro všechny tři dívky místo chtějí udělat hvězdu jen z Josie a Pussycats strčit k ledu. Jenže to neznají sílu kamarádství... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Jde sice o docela blbý film, ale jako satira na praktiky kolem hudebního průmyslu, je to celkem povedené, tedy alespoň místy. Scéna s MTV a její show TRL, ve které vystupuje i její moderátor mě opravdu dostala. A Alan Cumming je tu prostě "k sežrání". Škoda, že se tvůrci zalekli drsnější satiry, a místo toho až na několik scén, stvořili vlastně jen tuctovou teenagerovskou komedii, především začátek s parodováním chlapeckých kapel, sliboval mnohem více. ()

Dallas 

všechny recenze uživatele

Josie and the Pussycats sú dosť možno mojím najväčším filmovým guilty pleasure. Výrazný podiel na tom má určite Rachel Leigh Cook (Josie), z ktorej som totálne hotový. Ale aj filmík ako paródia či miernejšia satira na hudobný šoubiznis je dobrý. Úvod s DuJour, TRL či odhalenie "pravých" totožností záporákov sú super. Najlepší mi však prišiel vtip s Metallicou :). K tomu parádny soundtrack. No ako hovorím guilty pleasure ako sviňa. 70% ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Film Josie a její kočičky, v němž hraje hlavní roli osekaná verze Pussycat dolls (nebo to byly jiný pusiny?), to je novej Spice World. Protože je to úplně stejně ujetý, jen ta kapelka je fiktivní. Nebo ne, je to novej Zoolander, páč se tu zase o sto šest nepřímou cestou (tentokrát popíkem) ojebává lidský podvědomí. Nebo ne, je to vlastně předobraz k Hunger Games, protože to je úplně stejně barevný a hlavní záporačka jako kdyby ze stejnejch vajec s postavou Elizabeth Banks vypadla. A taky je to tak retrácký, až jsem čekala, že na mě každou chvíli vybafne Austin Powers. A je to i tak stupidní, že mě to fakt bavilo a nad postavou Tary Reid jsem smíchy vyprskala půl svačiny. O slintání nad Rosárkou tu radši pomlčím. Něco nekalého skrývá se ve zvuku. Já mám dost přesvědčivej pocit, že jsem viděla ptákovinu, která byla fakt hustá. PS: Ještě že nejsem tak šťastná, abych musela ve sprše strávit půl dne :D ()

choze 

všechny recenze uživatele

Chytře blbá satira ve stylu PRAVÉ BLONDÝNKY nebo ZOOLANDERA, tentokrát na hudební průmysl podle animovaného seriálu MTV a v režii tvůrců POSLEDNÍHO MEJDANU (ze kterého sem do menších rolí zrekrutovali Breckina Meyera a Setha Greena). Film je nabitý pěknými holkami, vtipnými nápady a cameo rolemi a má skvělé záporáky v Parker Posey a Alanu Cummingovi, jako celek je to ale slabé. Navíc už jsou to roky co jsem pravidelně čučel na MTV, takže jsem leccos nepochytal. Ale koukat se nato dá. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Jsem absolutně nadšený z toho, že Josie and the Pussycats jsou nejlepší kapela na světě, že mám doma všechna jejich alba, že mám ukrutnou chuť na Coca-cola zero, že okamžitě potřebuji nový svetr od Tommy Hilfigera i z toho, že oranžová je nová červená. Ať žije podrahová reklama, která však na mne buď nefunguje nebo jen poslouchám kapely, do jejichž hudby by nikdo takovou reklamu nevložil. Já totiž doma nemám žádné album Josie and the Pussycats, výrobky s umělými sladidly neberu do držtičky, žádný můj svetr není znetvořen módní značkou a má oblíbená barva byla vždycky černá. Nemohl jsem si nevšimnout, že tento snímek disponuje nemalou dávkou stupidity, ale hudební čísla mi spolehlivě uváděla nohy do pohybu, rozsekané hvězdy DuJour tomu dodaly trochu svátečně přihřáté nálady a skvělá Tara Reid mi tou svou úžasně pitomoučkou bubnující blondýnou zvedala náladu při nejedné replice. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama