poster

Josie a její kočičky

 • USA

  Josie and the Pussycats

 • Slovensko

  Josie a pussycats

Komedie / Hudební

USA, 2001, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsuki003
  **

  Kdysi dávno, ještě jako malá slečna, jsem tohle viděla na HBO asi pětkrát. Teď po letech jsem na film znovu narazila a jo, docela chápu, že se mi to tenkrát mohlo líbit, ale dneska už mi to připadá jako neskutečně přiblblá blbost. Potenciál by to mělo, stupidním vtípkům parodujícím hudební průmysl (a způsob, jakým funguje svět mladých) jsem se taky zasmála, ale to je asi tak všechno. Krom té vtipné části je ten film přehlídka trochu i trapných, zbytečně přehnaných situací. Znova už to nejspíš vidět nemusím. Děsivý je, že za posledních čtrnáct let se toho moc nezměnilo a vymývat mozky je pořád děsně snadné - a ani k tomu není zapotřebí mixovací pult a dva padouši pro zasmání...(27.5.2015)

 • playboxguest
  ***

  Film Josie a její kočičky, v němž hraje hlavní roli osekaná verze Pussycat dolls (nebo to byly jiný pusiny?), to je novej Spice World. Protože je to úplně stejně ujetý, jen ta kapelka je fiktivní. Nebo ne, je to novej Zoolander, páč se tu zase o sto šest nepřímou cestou (tentokrát popíkem) ojebává lidský podvědomí. Nebo ne, je to vlastně předobraz k Hunger Games, protože to je úplně stejně barevný a hlavní záporačka jako kdyby ze stejnejch vajec s postavou Elizabeth Banks vypadla. A taky je to tak retrácký, až jsem čekala, že na mě každou chvíli vybafne Austin Powers. A je to i tak stupidní, že mě to fakt bavilo a nad postavou Tary Reid jsem smíchy vyprskala půl svačiny. O slintání nad Rosárkou tu radši pomlčím. Něco nekalého skrývá se ve zvuku. Já mám dost přesvědčivej pocit, že jsem viděla ptákovinu, která byla fakt hustá. PS: Ještě že nejsem tak šťastná, abych musela ve sprše strávit půl dne :D(19.5.2014)

 • Dallas
  ****

  Josie and the Pussycats sú dosť možno mojím najväčším filmovým guilty pleasure. Výrazný podiel na tom má určite Rachel Leigh Cook (Josie), z ktorej som totálne hotový. Ale aj filmík ako paródia či miernejšia satira na hudobný šoubiznis je dobrý. Úvod s DuJour, TRL či odhalenie "pravých" totožností záporákov sú super. Najlepší mi však prišiel vtip s Metallicou :). K tomu parádny soundtrack. No ako hovorím guilty pleasure ako sviňa. 70%(26.7.2010)

 • KevSpa
  ***

  Jde sice o docela blbý film, ale jako satira na praktiky kolem hudebního průmyslu, je to celkem povedené, tedy alespoň místy. Scéna s MTV a její show TRL, ve které vystupuje i její moderátor mě opravdu dostala. A Alan Cumming je tu prostě "k sežrání". Škoda, že se tvůrci zalekli drsnější satiry, a místo toho až na několik scén, stvořili vlastně jen tuctovou teenagerovskou komedii, především začátek s parodováním chlapeckých kapel, sliboval mnohem více.(20.7.2003)

 • choze
  **

  Chytře blbá satira ve stylu PRAVÉ BLONDÝNKY nebo ZOOLANDERA, tentokrát na hudební průmysl podle animovaného seriálu MTV a v režii tvůrců POSLEDNÍHO MEJDANU (ze kterého sem do menších rolí zrekrutovali Breckina Meyera a Setha Greena). Film je nabitý pěknými holkami, vtipnými nápady a cameo rolemi a má skvělé záporáky v Parker Posey a Alanu Cummingovi, jako celek je to ale slabé. Navíc už jsou to roky co jsem pravidelně čučel na MTV, takže jsem leccos nepochytal. Ale koukat se nato dá.(24.9.2006)