poster

Domácí záležitosti

 • USA

  Family Tree, The

Komedie / Drama

USA, 2011, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  ****

  Můj vkus je asi hodně odlišnej od ostatních uživatelů čsfd, protože já se u týhle černý komedie dost slušně bavil od první do poslední minuty. Dlouho to vypadalo, že dám zase nějakýmu filmu 5 hvězd, ale ve druhý polovině se občas začalo hrát trochu na vážnější strunu a to tam moc nesedělo. Ale i tak příznivcům černýho humoru tento film vřele doporučuju. Jinak jsem si myslel, že se kouknu i na nějaký jiný filmy od Vivi Friedman, ale jak jsem zjsitil, tak tohle byl její první a jelikož je po smrti, tak zároveň i poslední film. Docela škoda, že nic jinýho nenatočila...(6.2.2013)

 • xcerm113
  ****

  Tak tohle byla od doby Napoleona Dynamite další komedie z kategorie "hodně weird". Ten film měl vážně potenciál, protože to je super námět, ale já myslím, že se jim ho podařilo využít tak napůl. Využívání boha k omlouvání vlastního násilí, ztráta paměťi zachrání manželství? Začátek mě úplně navnadil a říkal jsem si, že tohle bude zajímavý. Druhá půlka je ale výrazně slabší. A to finále s tou kulkou bylo naprosto zoufalý! Navíc tam je spousta jmen jako Madeline Zima, R.L. Cook, Selma Blair, Britt Robertson, který se ztratily v nevýznamnejch roličkách, zatímco mnohem víc času je věnovaný nějakejm pitomejm černochum - upřímně proč tam byli netušim? Takže odcházim spokojenej, ale mohlo by to být lepší. Škoda jen té režizérky, že nedostane šanci to ještě vylepšit :((2.4.2014)

 • eLeR
  ***

  Žena režisérka a John Patrick Amedori sú dva dôvody kvôli ktorým som vôbec po tomto filme siahla. Bláznivý film o bláznivých ľuďoch, ktorý mohol byť ale ďaleko lepším, začiatok mal totiž dosť svižný ... asi ako táto pesnička https://www.youtube.com/watch?v=gEQDhOnQKA4 ... Project 52 Films by Women (22.1.2016)

 • Malarkey
  ***

  "Napřed musíte někoho ztratit, abyste nakonec zjistil, že Vám neskutečně chybí." To je přesný. Škoda, že to řiká kluk z tak bláznivýho filmu, jako Domácí záležitosti jsou. Ze začátku je film totiž dobře úchylnej, ale zábavnej, pak je chvíli o Bohu, chvíli o ztrátě paměti a bůhví o jakých dalších událostech a pak je hlavně o štěstí. Každopádně to všechno spojuje fajnovej příběh, který neštve, včetně samotných herců.(29.2.2012)

 • atmen
  ***

  Po shlédnutí jsem nabyl dojmu, že si tvůrci ukrojili velký krajíc. Do zdařile sestavené rodinky a jejich (ne)známých bohužel naroubovali příběh lehce přitažený za vlasy, což není na škodu, ale k velké škodě, tak nějak podvědomě cítíte, že z tohoto spletence lidských charakterů a bláznivých situací šlo vytěžit více... Za vygradované finále, kdy jsem byl nucen přijmout za fakt, že mladý talentovaný střelec dokáže zamířit na letoucí kulku a tu trefit, a tím zabranit zmaření lidského života, dávám bod dolů. To by nedokázal ani Superman zkřížený s Chuckem Norisem...(23.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace