poster

Domácí záležitosti

 • USA

  The Family Tree

Komedie / Drama

USA, 2011, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.fish
  ***

  Do poloviny stopáže je tato karikatura rodiny docela zábavná. Dokonce má příběh pěkný vývoj, matka ztratí paměť, tím se to celé oživí. Hlavně tedy vztah s manželem, který opravdu vyhasl. Děti naprosto postrádají vedení a plácají se v depresích a stavech. Ostatní lidé okolo na tom nejsou o moc líp. Celý příběh bohužel graduje dost nešťastně, závěrečná přestřelka už je jak z Limonádového Joea. 60%(15.10.2017)

 • eLeR
  ***

  Žena režisérka a John Patrick Amedori sú dva dôvody kvôli ktorým som vôbec po tomto filme siahla. Bláznivý film o bláznivých ľuďoch, ktorý mohol byť ale ďaleko lepším, začiatok mal totiž dosť svižný ... asi ako táto pesnička https://www.youtube.com/watch?v=gEQDhOnQKA4 ... Project 52 Films by Women (22.1.2016)

 • dobytek
  ****

  Můj vkus je asi hodně odlišnej od ostatních uživatelů čsfd, protože já se u týhle černý komedie dost slušně bavil od první do poslední minuty. Dlouho to vypadalo, že dám zase nějakýmu filmu 5 hvězd, ale ve druhý polovině se občas začalo hrát trochu na vážnější strunu a to tam moc nesedělo. Ale i tak příznivcům černýho humoru tento film vřele doporučuju. Jinak jsem si myslel, že se kouknu i na nějaký jiný filmy od Vivi Friedman, ale jak jsem zjsitil, tak tohle byl její první a jelikož je po smrti, tak zároveň i poslední film. Docela škoda, že nic jinýho nenatočila...(6.2.2013)

 • freddy
  ***

  Co dělat, když vaše matka trpí krátkodobou ztrátou paměti, váš otec je frustrovaný člověk s nízkým sebevědomím a vaše sestra je sexuálně náruživá coura, která ráda experimentuje? Nejlepší je to všechno ignorovat a zdokonalovat se v tom, co vás baví a co děláte nejraději, totiž ve střelbě a ve víře v Boha. Každá rodina má problémy a asi málokdo na celém světě může říct, že jeho rodina je naprosto a bez výjimek normální. Ale zde narážíme na poněkud zvláštní extrém, který sám o sobě je zajímavý, ale otázka je, jestli všechny tyto charaktery a problematické postavy dokáží utáhnout celovečerní film. Já si myslím, že se to povedlo tak na půl, protože přece jen film v určitých pasážích byl docela zajímavou sondou do života jedné nenormální rodiny, ovšem jindy to byla nudná podívaná, z níž se dalo vytřískat víc. Těmi zajímavějšími pasážemi bezesporu byla dějová linie s hlavním hrdinou Ericem, který je horlivým křesťanem a zároveň náruživým střelcem. Ostatní postavy za Ericem poněkud pokulhávaly, což je zajisté i zásluha Maxe Thieriota, který Erica ztvárnil naprosto bravurně. Ostatní herci ovšem také nikterak vyloženě nezklamali, pouze jejich postavy nebyly tak atraktivně napsané. Za vtipnou vsuvku pak považuji chlípného úchyla, který vylezl na strom před domem hlavních hrdinů, aby masturboval při pohledu na paní Burnettovou a při tom se nešťastnou náhodou oběsil a visel na tom hustě listnatém stromě skoro po celý film. Celkově film hodnotím jako relativně povedený, ale nikterak nevyčnívající z řady jiných podobně laděných filmů, a proto uděluji průměrné tři hvězdy.(7.2.2012)

 • atmen
  ***

  Po shlédnutí jsem nabyl dojmu, že si tvůrci ukrojili velký krajíc. Do zdařile sestavené rodinky a jejich (ne)známých bohužel naroubovali příběh lehce přitažený za vlasy, což není na škodu, ale k velké škodě, tak nějak podvědomě cítíte, že z tohoto spletence lidských charakterů a bláznivých situací šlo vytěžit více... Za vygradované finále, kdy jsem byl nucen přijmout za fakt, že mladý talentovaný střelec dokáže zamířit na letoucí kulku a tu trefit, a tím zabranit zmaření lidského života, dávám bod dolů. To by nedokázal ani Superman zkřížený s Chuckem Norisem...(23.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace