• myshichka

Kvalitatívny prepad série bohužiaľ pokračuje, a to pomerne brutálnym tempom. Jediný klad - aspoň som po dlhej dobe oprášila fínčinu, preto tomu dávam dve *. Inak to snáď ani nemá poriadnu zápletku, podarené krimi si nepredstavujem tak, že rozuzlenie sa odohrá bez nejakého významného pričinenia samotného hrdinu, ktorý sa len potáca z baru do baru. Pomerne veľké sklamanie.(21.2.2012)

• sochoking

Málo chýbalo, aby som tomu vyťal odpad ! Ako tu už Orvokki spomenula, zatiaľ najslabší Vares. Skutočne udeľujem tú jedinú hviezdičku len za výkon hlavného predstaviteľa Varesa Antti Reiniho, pretože hrá ožratého ešte lepšie, než som ja po požití 12 pív. V tomto filme sa absolútne nič nedeje! Vares kalí ostošesť a potom sa nejak záhadne dopátra k rozuzleniu . To je všetko. A ešte tam vystupuje banda nesympatických hercov v čele s hlavným záporákom Henrikom. ( Už len za to meno bych ho zabil! )(14.11.2011)