Nebezpečný vesmír (TV seriál)

• Česko

Divoký vesmír

Bad Universe

Dokumentární

USA, 2010, 44 min

Jay Bluemke

J.P. Lipa

Komentáře uživatelů k TV seriálu (14)

• corona

Dokument pre masy, má síce takú výpovednú hodnotu ako Armageddon, na ktorý stále odkazuje, ale aspoň pobaví (keď už robia simulácie, tak by mali byť v predmetnom prostredí).(3.7.2012)

Fakta podaný zábavnou akční formou vtipnym uvaděčem. Co se může lidem na tomhle nelíbit ?! Předpokládam, že většina hodnotících sleduje ordinaci a podobný sračky, díky kterým maj už vypatlaný mozky.(17.7.2012)

• sator

Snad pro děti...(18.10.2012)

Klasický americký naučný "dokumentární" pořad s chytrým a akčním komentátorem. Neurazí ani nenadchne.(2.7.2012)

• loki5

Ožralá kamera. Chaotické záběry. Povrchní komentář bez vysvětlování příčin. Dokument pro děti a lidi s poruchou soustředění. 40%(17.7.2012)

Dosti průměrný dokument se šíleným astrofyzikem v hlavní roli. Simulace jistých událostí jsou dosti diskutabilní, ale pochopí z toho úplně všichni, co měl šílený astrofyzik na mysli. Mnoho informací jsem znal především z dokumentárního cyklu Jak funguje vesmír, takže nic nového mi to nepřineslo, jen jsem u toho celkem pobavil.(18.7.2012)

Je to v celku koukatelné, proč mi jen ty pokusy a všechno přišlo jako vystřižené z Mythbusters jen s jiným průvodcem?(25.7.2012)

Masovou hurá amíkovskou formou docela zajímavý dokument o tom, co může zničit Zemi a jestli se tomu dá zabránit a jak. Takže řada pokusů, výroba umělé komety a střílíme do toho. Další ze seriálů plný koukatelných destrukcí.(2.8.2015)

• JP84

Typický americký dokument: hodně informací podaných co nejvíce bulvární a strohou metodou. Pro masy, které se s vesmírem setkaly naposledy na střední škole ve fyzice, bude tohle docela dobrý výtah o současné astronomii, pro vzdělaného člověka ztráta času. Možná bych mohl dát nějakou hvězdu navíc za snahu o osvětu, ale to zpracování je čistý bulvár. Navíc jako grafiku používat Google Earth (nebyly peníze?) a tvrdit, že američané (v roce 2010) vedou v hledání exoplanet, moc profesionálně nevypadá.(9.7.2012)

• DarkRufus

"Dokument" ve stylu: Jeden špatný pokus, jehož výsledek je jediný a správný. 1*(16.7.2012)

Viděl sem mnohem lepší dokumenty, ale i mnohem horší...(16.7.2012)

• dmk

Už vás nebaví jen dělat jednoho z mnoho vědců ve "vesmírných" dokumentech? Chcete mít vlastní pořad, ale brání v tom neschopnost zařídit, aby byl kvalitní, hodnotný? Nevadí, Discovery ho i tak natočí. ... ...Tak tento dokument vidí já samozřejmě to může být i naopak. Discovery zachraňuje slabý dokument přidáním "hvězdy". Po tom jsem se nijak nepídil.(13.8.2012)

• motejl01

U všech kolenatých...to je ale chujovina!(3.7.2012)

• tulen

Vydržel jsem jen pár minut - slabota v typickém americkém stylu ... S dokumentem, nebo dokonce vědecko-populárním pořadem to moc společnýho nemělo.(9.7.2012)