Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Vítejte ve světě vlastní smrti! Píše se rok 2007. Polovina lidstva planety Země umírá na smrtelný virus šířící se z mizejících deštných pralesů. Jediné, co proti němu zabírá, je zcela nově vyvinutý lék "absolon". Jeho vynálezce je za záhadných okolností zavražděn a nejen vyšetřujícímu detektivovi Normanu Scotovi je jasné, že tajemství výroby léku je ztraceno. Ale něco tu nehraje. Norman je vzápětí sám úmyslně nakažen virem a dostává za úkol nalézt během tří dnů lék. Jedině tak může zachránit sebe i zbytek lidstva… (TV Prima)

(více)

Recenze (47)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Blízká budoucnost. Lidstvo se nemírní v ochraně životního prostředí, až vykácením deštných pralesů vypustí něco, co mělo zůstat skryto. 90 procent lidstva vymře na záhadnou chorobu, než je vyroben lék - který si ovšem každý musí každý den píchat (řekněme každý, kdo na to má). Když je zavražděn vynálezce léku, je na stopu vraha nasazen detektiv Scott (Christopher Lambert) - který se ale jen tak nedá, a zjišťuje, že ne vše je tak jak vypadá (obvyklá fráze). Sám je infikován virem, a zbývá mu jen několik málo dní, aby zachránil sebe (a celý svět :). ... Typické béčko, od první minuty do poslední, ale krásné... Postapokalyptická budoucnost, mafiánská nadnárodní společnost, hrdinný polda který zachraňuje svět, to vše už tu tisíckrát bylo - a stejně po tisící první se na to budem koukat znovu, a znovu se nám to bude líbit. Chris Lambert dává vzpomenout na své slavnější léta, ve vedlejších rolích mu sekundují (no spíš proti-) Lou Diamond Phillips (tvrďák) a v miniroli Ron Perlman (ten snad ani nemusel na natáčení nosit kalhoty, ve všech záběrech seděl na židli za stolem :)... Vůbec to nebyl špatnej film, pokud překousnete onu "béčkovost" :) ()

YURAyura odpad!

všechny recenze uživatele

Tak toto je vazne trochu moc i na me! Takova krawina non plus ultras se hned tak nevidi - scenarista se sjel asi nejakym ne moc kvalitnim lepidlem, reziser si u toho zrejme tocil nejake reklamy a herci - to je v tomto pripade skoro urazka pro ty zbyvajici - jako by byli postizeni obrnou - Ron, Lambert, Lou ta kozata swlecna tuplem ()

Reklama

Matli 

všechny recenze uživatele

To sem si zase naběhnul. Všichni herci hrajou (spíše nehrajou) jako kdyby vyšli základní školu. Na place snad neměli nikoho kdo by jim říkal co mají dělat. Lambert se snažil, ale zklamal na plný čáře, jedinej kdo za něco stál byl Ron Perlman, ale ono když se sedí celej film na židli, tak se toho asi moc zkazit nedá. Prostě zbůsob natáčení byl strašnej (kamera, střih a tak). Hvězdičku za Kelly Brook a její dvě krásný obrovský přednosti, ta mě udržovala naživu :-) 14% ()

Trifi odpad!

všechny recenze uživatele

Jaj, tak jsem to právě vzdala a po necelé půlhodině se jdu dívat na něco jiného. Marně vzpomínám, kdy jsem naposledy některý film takhle odkopla. Takový slibný námět a takové podělání, to se opravdu jen tak nevidí. Proti tomuhle je i TimeCop oscarová zábava, opravdu. ------ Recept: 70% zmršený a promrhaný námět, 20% nehrající herci, 10% seriálová výprava ------ Hodnocení: 0% ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Videl som to pred rokmi a už som si nepamätal nič konkrétne, len to, že ma to strašne sklamalo. No a po rokoch je to stále strašná sračka. Na úrovni filmov R. Ellis Fraziera. Čize jednoduchá premisa. Tentokrát sa chlapi honia kvôli nejakému lieku. Väčšinou sa to odohráva v exteriéroch, ale akcia je mizerná po každej stránke. Pomalá autonaháňačka, mizerné nezmyselné prestrelky alebo nejaký ten minivýbuch. No a ani hviezdy za zenitom sa nijak nepredviedli. Jednu hviezdičku tomu nechával len preto, lebo tu Lambert ešte nevyzerá tak otrasne jak dnes. A pôvodný CZ dabing sa mi tiež nepáčil. 1/10. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama