WWE Money in the Bank (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2011, 180 min

Tak tímhle se WWE neskutečně vytáhla... a nasadila pro letošní Summerslam laťku hodně vysoko. Daniel Bryan jako držitel Smackdown! Money in the bank kufříku, Christian jako World heavyweight champ a Punk jako WWE champ? Jako by konečně někdo začal poslouchat, co všichni fanoušci chtěj. Main event úžasnej. Samozřejmě ne zásluhou Ceny.. ale zásluhou anti-hrdiny CM Punka..(23.7.2011)

Jak se zdá tak pověstná výjimka potvrzující pavidlo platí i pro WWE. S tímto PPV jsem hodně dlouho otálel vzhledem k úrovni předchozích a ještě rozmlsaný z výborného Destination X a popravdě se mi nechtělo moc ztrácet čas ale nakonec jsem byl víc než mile překvapen. Oba MITB zápasy byly skvělé, slušný bout Marka Henryho a Paula Wighta, průměr v podání Ortona a Christiana (doufám, že tento feud brzo skončí), dost slabý divas bout (Kelly Kelly nikdy neměla dostat do spárů title protože její timing je úděsný a úplně ztrapňuje ženskou část šatny WWE). To největší překvapení pro mě ovšem byl main event. Perfektní build up ze strany Punka a zapojení se chairmana slibovalo slušnou podívanou ale pořád ve mně cosi hlodalo. V momentě kdy se ale na scéně objevil CM Punk jsem zažil něco výjimečného co jsem považoval za ztracené v historii. Vynikající atmosféra, která mě vrhla vzpomínkami na main event One Night Stand 2006, kdy si to rozdával RVD a Cena a ten pocit mě neopustil až do samotného závěru, takže úplná spokojenost ... jen trochu zamrzí, že si Punk s sebou nedovedl Paula Heymana, kterého zmiňoval v jednom svém promu.(27.7.2011)

Člověk si řiká, že si dá od WWE pauzu, ale ta mu pak naservíruje téměř dokonalé PPV. Před PPV následovalo pár týdnů v RAW, které ovládl Punk a bylo to naprosto parádní, jeho proma, prostě vše. SD MITB : Fakt pěknej MITB match, kterej nepostrádal skoro nic - velké momenty, příběh až po vítěze. Fakt napínavej zápas s opravdu nečekanym vítězem, přál jsem to Bryanovi nejvíc, ale nepočítal jsem stim, že by měl nějákou šanci, když se ocitl sám nahoře na žebříku nemohl jsem tomu uvěřit, jsem moc rád, že Vince proti němu neni vysazenej. Show vs Henry - Obca se očividně snažili, čistá výhra Henryho, dobře napsanej zápas, kterej překvapivě nenudil. RAW MITB - O něco slabší jak SD, což mě dost překvapilo vzhledem k složení zápasu, ale i tak měl své momenty, výhra Del Ria mě dvakrát nepotěšila ale dalo se to čekat. Christian vs Orton - Jejich zápasy nejsou žádná sláva a tak jsem byl rád za tu stipulation ktomu zápasu, díky které jsem čekal, kdy se toho Christian pokusí využít a.... využil, další překvapivé vítězství, které mi udělalo velkou radost. Ten závěr byl napínavej, nečekanej.... CM Punk vs Cena - Hodně jsem se bál, že Cena vyhraje čistě, žádnej pokus o screwjob, žádnej cash-in, ale bylo to přesně naopak, vyrovnanej zápas, nečekané momenty, Cena se kupodivu předvedl. Konec děsně napínavej, strašně jsem Punkovi fandil, Vincův pokus o screwjob se nepovedl, Punk zvítězil, pokus o cash-in Alberta, útěk Punka davem, prostě bomba. A co k fanouškům ? Fantazie, v publiku to žilo celou show a ten Punkův entrance jsem si pouštěl asi 10x. Asi PPV roku.(22.7.2011)

Nejlepší PPV show kterou jsem za ty 4 roky viděl . A myslím že velkou váhu na tom má ME . Cenu kterého nesnáším (velkou váhu na tom mohli mít writeři) asi už od dob kdy se stal supermanem krásně přívitali diváci pískotem a bučením které my připomnělo show One Night Stand z roku 2006 kdy proti sobě o ten samý titul bojovali RVD a John Cena :D . Nádherné před zápasové promo za události posledních týdnů velice emotivní nástup CM Punka . Samotný zápas byl neuvěřitelně napinavý a nebýt zápasů na wrestlemanii Undertakera proti HBK a možná i Triplu H tak by to byl nejlepší zápas za celou dobu kdy WWE sleduju . Při konci zápasu se mi skoro až tajil dech a doufal jsem že CM Punk skutečně vyhraje na konec ano a následný odchod mezi diváky byl také něco neuvěřitelného . Zbytek PPV byl také protkán zajimavými zápasy (kromně divas jejich zápasy poslední dobu radši vůbec nesleduju) . Prostě PPV skoro jako za Attitude Éry :) . 100%(30.7.2011)

Neskutečná PPV! Nejlepší od předposlední Wrestlemanie! Ani nemám slov, dkyž to píšu těsně po shlédnutí. 1. Smackdown ladder match: Nato, že byl hodně špatně obsazený, tak se tito "béčkaři" opravdu ukázali a předvedli, že mohou být budoucností WWE. Hodně mě zamrazilo, když jsem viděl Sin Caru, jak dopadl a myslím, že podle toho, jak Sheamus a ostatní koukali to nebylo plánované, aby tento úžasný letec opouštěl arénu na nosítkách. Vítěz Daniel Bryan? No, k tomu se nevyjadřuji, protože on rozhodně není ten, na kom by se ot mělo stavět, ale zápas výborný - 4*. 2. Divas match - Bellas vs. Kelly Kelly. Divas už asi azčnu přeskakovat. Jakmile tam nejsou Laycool a Kharma, tak to nestojí za nic. Trapná Eve Torres navíc - 2*. 3. Show vs. Henry. Líbí se mi tento celý feud. Největší a nejsilnější. Navíc slušný konec a nečekaně pohybliví giganti - 4*. 4. RAW ladder match - Tímto zápasem začala nejkrásnější PPV, co jsem kdy asi viděl. Naprosto dokonalé obsazení ladder matche. Všichni se předvedli! Del Rio konečně naplňuje svůj "destiny" - 5*. 5. Randy vs. Christian. Randy a jeho RKO zkrátka miluju a Christian zase docela umí, takže jejich zápasy jsou opravdu výjimečné. Tento nebyl výjimkou, i když zas nic převratného to nebylo, dokud Christian neflusnul. Od té doby jsem jen vzpomínal na Legend Killera, protože v tu chvíli to vypadalo, že Randy se znovu stane tím nejobávanější bijcem v WWE. Co předvedl bylo za hranicí! - 5*. 6. Cena vs- Punk. Už když Cm Punk přicházel, tak jsem věděl, že to bdue výjimečné, tedy tušil jsem to dřív, ale jakmile vylezl a těch 14 000 diváků začalo šílet, skandovat a všechno. Věděl jsem, že to bdu ejeden z nejlepších zápasů, co jsem kdy viděl. A byl! Srovnal bych to s Shawnem proti Undertakerovi a možná bych to i povýšil výš. Cenu nemusím, ale předvedl se a Punk taky. Neskutečný zápas, atmosféra která mi brala dech a konec, jaký jsem nečekal. Všechno bylo dokonalé - 10*.!(22.7.2011)