Reklama

Reklama

Kung Fu Panda: Secrets of the Masters

  • Slovensko Kung Fu Panda: Tajomstvo majstrov
Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Komedie / Rodinný
USA, 2011, 24 min

Obsahy(1)

Krátký film o tom, jak se zrodí a dají dohromady jedni z největších bojovníků všech dob. Mistr Nosorožec, Tur a Krokodýl byli obyčejní pouliční bojovnící než potkali Oogwaye, který je přivedl na správnou cestu a vštípil jim základy Kung fu. (Vecko99)

Recenze (15)

otík 

všechny recenze uživatele

Moc podařený krátký animák, který se nevěnuje většinu času hlavnímu hrdinovi celovečeráků, ale vypráví legendu o třech dávných mistrech kung-fu - nosorožci, krokodýlu a býkovi a o jejich setkání s dávným mistrem, kterého známe z Pandí jedničky - mistrem Oogwayem. Většina příběhu je sice v té horší animační kvalitě, ale to vůbec na tu chvíli nevadí. Celkově jde o příjemných 20 minut, které rozvíjejí příběh kolem Pandy. Hudba: Lorne Balfe, Hans Zimmer & John Powell ()

RajAthen 

všechny recenze uživatele

Stejně jako v řadě dalších malých "spin offech" se dere na povrch otázka, zda jsme potřebovali slyšet tento poněkud simplistický příběh. Mno, kdo nechce, ať se nekouká:). Klasická animace, která tvoří většinu snímku, je poctivá a líbivá, jen moc není co vyprávět. Navíc, kdo viděl Pandí 2, tuší, že na růžích mít pánové dlouho nebudou... ()

Reklama

Lamiczka 

všechny recenze uživatele

Znovu se setkáváme s odvážným pandím karatistou. Tentokrát v krátké povídce o třech nejlepších kung-fu mistrech všech dob - nosorožcem, býkem a krokodýlem. Ve vyprávění, kterého se zhostila právě tato roztomilá panda, se dozvídáme, jak se slavná trojice dala dohromady a jakým způsobem získala své schopnosti. Krátkometrážní snímek představuje pro změnu především klasickou animaci, ve které je vykreslen vykládaný příběh. A je to vítaná změna od dnes již standardních 3D projekcí. Hodnotit více nemá asi velký smysl, ale i tak krátký časový úsek je bohatý především na vtipné hlášky a jiné srandy. Zároveň si, především tedy malý divák, odnáší i několik poučení a rad do života. Veselá pohádka na dobrou noc, s příjemným hvězdným hudebním doprovodem. ()

swamp 

všechny recenze uživatele

Pohodový bonus k filmu. Dozvíme se tady něco v tom smyslu, že jeden proutek jde zlomit, ale když k sobě dáte tři, tak už to tak jednoduché není... ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Ďalší pohodoví kraťas ku Kung Fu Pande. Tento krát k druhému dielu. Čo sa tu budem rozkecávať, toto je skutočne tajomstvo majstrov, ktoré musíte vidieť. 80% - 4* ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama