Přizdis*áči

S*áči

Sráči

Komedie

Velká Británie, 2011, 93 min

Vynikající Komedie, Fakt NÁÁŘEZ!! Pro mně nejlepší Komedie tohoto Rocku! Vtipné Hlášky, Rychlé tempo, Fajn ženské.. Plno sprostých Slov..Zažívám komediální ORGASMUS! Doporučuji vřele VŠEM!(30.5.2012)

• hejahou

Velice trapný teenegerovský film. Humor filmu mně vůbec neseděl. Myslím, že se chtěli angličani přiblížit americkým komediím, ale v tomto podání se jim to vůbec nepovedlo....(3.5.2012)

• teutates

Jak sem si jen dovolil dat odpad, že jo? Návštěvnost v mém okénku rapidně stoupla, fuúu. Takže takhle: Já rád anglicky humor, opravdu rád, ale tady tuhle imitaci, která kopíruje už tak trapný americky tzv. joookeéé. Banda losers na čele s UK. Stiflerem, kterého slovník obsahuje základní slovíčka mladého sviště pussseee yeeah, booobs yeeeah, fuckt jo? Banda anglosaských chuligens de vojet EU čiks, přitom používají šarm a ostrovtip z prcíček, vychytávky z fekálních porns a sarkasmus samotného c-hausa. A nebo taky retardovaná kopie 100x (stokrát, hoši) viděného v "krásném" anglickém oblečku, od samotné královny. Sem velice rád, ze se veščina bavila, no můj opičí mozek tady tenhle sranec nechápe. Rád bych dal čiíislooo -1/10(22.12.2011)

První půlka je výborná, od scén s masturbací přes "pussay patrol" trička po ubytování "all-in" v jižanském stylu. Docela dobře se tu kombinuje hodně nevybíravý vulgární humor se scénami, ze kterých úplně fyzicky kape trapnost (ale to si myslím, že bylo takhle udělané schválně). Ve druhé půlce začíná trochu docházet dech a na konci to sklouzne do totální pohádky ("největší loser sbalí úplně tu nejžhavější kost, protože ta v něm pozná ty pravé hodnoty" MUHEHEHE). Celkově tři kousky. Nelituju času, ale kdyby se tvůrci nebáli přitlačit na pilu, mohlo to být pět. Pokud máte rádi kultivovanější humor a nelíbí se vám neúcta k ženám (nebo vlastně neúcta k lidem obecně), odečtěte si od mého hodnocení tři hvězdičky.(26.2.2012)

oveľa lepšie ako podobný klub sráčov, anglická prázdninová verzia american pie či road trip-u, seriál som nevidel, no verím (a dúfam), že je lepší, toto bolo miestami trápne, miestami silené a po príbehovej a scenáristickej stránke veľmi priemerné;(18.6.2014)

• - Názov filmu sa objaví v 6. minúte. (Johnny.ARN)

• - Ačkoliv chlapci tráví dovolenou v řeckém letovisku Malia, většina externích scén se natáčela v Magalufu na Mallorce. (Dr Lizal)