Přizdis*áči

S*áči

Sráči

Komedie

Velká Británie, 2011, 93 min

Sice klasická teenage komedie, ale tahle britská parta je mnohem víc uvěřitelnější než valná většina teenagerů z americkejch filmů. Sou občas taky přehnaný, ale pořád je to v mezích! Seriál byl super, film je taky dost dobrej, velice dobře sem se bavil. Jen škoda, že už to asi bylo jejich poslední dobrodružství ! A chci triko "I FUCK KIDS"(23.12.2011)

The Inbetweeners možno nie sú dokonalý seriál a celkom očividne sa držia debilnej nálepky teen dobrodružstiev o prvom zasunutí, ale anglický humor a miera trápnych situácií, ktoré stretnú hlavných hrdinov je aj v tomto prípade nesmierne zábavná. Dokonca v tomto prípade rozťahaná na celovečerný film. Ten je síce zasadený do dovolenkového prostredie ( aké neočakávateľné) ale kupodivu to funguje. Tie postavičky mám rád, aj keď ich počínanie mi dakedy pekne lezie na nervy - plus mali naozaj skvelé polovičky, ktoré im sekundovali a ktoré robili túto blbinu znesiteľnejšiu. Inak je to prehliadka obyčajných klišé a debilných charakterov, ktoré sa snažia vystúpiť zo svojho debilného tieňa. Smial som sa a túto hodinku a pol som zaspomínal aj na niekoľko naozaj vtipných momentov zo seriálu. Rozhodne sa jedná o lepší počin, než aký sa darí našim českým kolegom v podobných žánrových vodách. Hold, Briti vedia spraviť srandu aj z hovna. A to doslovne. Fanúšikovia budú spokojný, ostatný sa aspoň trocha zabavia a na tých čo chcú vidieť viacej ceckov a genitálií tu stále čaká 7 dielov prcičiek.(20.12.2011)

Naprosto šílená komedie z Velké Británie zachycující osudy čtyřech "normálních" kluků z mnoha, kteří letí do Řecka aby si vrzli, trošku mi to připomnělo To byl zítra flám, možná, že toto bylo dokonce vtipnější, především přiblblý Simon. Co se týče scénáře a hereckých výkonů nic moc, ale v dobrém rozpoložení dokáže tato šílenost spolehlivě rozesmát. 70%(2.6.2012)

• dubinak

Na tuhle šílenou hovadinu jsme se dívali ve škole a já se za sebe styděla, že to sleduju taky. Co mi na tom vadilo? Všechno. Úplně hrozně nesympatičtí herci, nevkusný, vulgární humor, nepochopitelně trapné dialogy, o příběhu snad ani nemluvím. Nemělo to originální vtip, prostě jen sračky, co si někdo vycucal z prstu. Ale někdo tohle třeba žere. Ale já v tom nevidím žádný smysl. Zbytečně jsem ztratila 93 minut života nad tímhle paskvilem bez myšlenky. Vážně se divím, že někdo tomuhle dá i pět hvězd. Víc k tomu nemám co říct.(27.6.2015)

První půlka je výborná, od scén s masturbací přes "pussay patrol" trička po ubytování "all-in" v jižanském stylu. Docela dobře se tu kombinuje hodně nevybíravý vulgární humor se scénami, ze kterých úplně fyzicky kape trapnost (ale to si myslím, že bylo takhle udělané schválně). Ve druhé půlce začíná trochu docházet dech a na konci to sklouzne do totální pohádky ("největší loser sbalí úplně tu nejžhavější kost, protože ta v něm pozná ty pravé hodnoty" MUHEHEHE). Celkově tři kousky. Nelituju času, ale kdyby se tvůrci nebáli přitlačit na pilu, mohlo to být pět. Pokud máte rádi kultivovanější humor a nelíbí se vám neúcta k ženám (nebo vlastně neúcta k lidem obecně), odečtěte si od mého hodnocení tři hvězdičky.(26.2.2012)

• - Názov filmu sa objaví v 6. minúte. (Johnny.ARN)

• - Ačkoliv chlapci tráví dovolenou v řeckém letovisku Malia, většina externích scén se natáčela v Magalufu na Mallorce. (Dr Lizal)