Přizdis*áči

S*áči

Sráči

Komedie

Velká Británie, 2011, 93 min

To tady hodnotěj samý intelektuálové bez smyslu pro humor? Tak to běžte do prdele. Tahle komedie je boží a takhle nízký hodnocení si nezaslouží! A jestli jste se u tohodle filmu aspoň párkrát nezasmáli tak jste vadný nebo předpojatý a už při názvu filmu jste usoudili, že to bude sračka a nechtěli jsme to měnit. Smutný jak je CSFD čim dál tim víc upjatý a hodnotěj tu samí zamindrákovaný důchodci a lidi bez smyslu pro humor. 85%(16.12.2012)

Každé druhé slovo sprosté až by vaše babička do mdlob padala, co pět sekund, to zvracení popřípadě vyměšování různorodých tělesných tekutin. A světe div se, ono to vůbec nepůsobí trapně a vykonstruovaně. Banda nerdů z Británie si vyjede zasouložit na Krétu a na hodinu a půl nenechá vaší bránici v klidu. Hrdý nástupce prvních prciček a ideální film letošních Vánoc pro ty, kteří Mrazíka po stopadesáté prostě nevydýchají.(15.12.2011)

Tak takhle rozhodně ANO! :-) Co jiného by si také tvůrci komedie mohli přát, než diváka, který se popadá za břicho od začátku do konce filmu? S radostí se právě k těmto divákům hlásím - co scéna, to nezastavitelný výbuch toho nejupřímnějšího smíchu. Musím se přiznat, že takový záhul moje břišní svaly ještě nezažily a bolí mně ještě teď - 2 dny po projekci. Nepopiratelnou pravdou asi je, že cílová skupina tohoto snímku je velice, převelice zřejmá, a možná ani v ní by povaha snímku nemusela sednout úplně všem. Nicméně tohle je můj šálek kávy. Zde funguje úplně vše. Scénář, režie, herci - vše úžasné a bez jediné chybičky. Humor naprosto geniální. Důležité je pravděpodobně zmínit, že jsem dodnes neznal seriál, na který The Inbetweeners Movie navazuje, a tak nemám možnost srovnávat. To je vzhledem k (pro mě) nepochopitelně nízkému hodnocení zde na ČSFD asi jen dobře. Díky tomuto snímku se na seriál nejspíš brzo vrhnu.(21.12.2011)

Před zhlédnutím seriálu: Nic ve zlým, ale tohle je jen primitivní přisprostlý humor, který je spíše trapný než vtipný. Neříkám, že tomu bylo neustále, některý vtípky celkem ušly, ale většinou to byla ujetá pakárna. O tom ději ani nemluvě. A taky je docela naprd, koukat na to s titulkama, takovej ukecanej sprostej film by byl asi lepší v češtině. To tomu taky ubralo, ale i kdyby to bylo v češtině, tak pořád to je jen blbost s několika světlejšími momenty. 40% Po zhlédnutí seriálu: Po seznámení se a oblíbení si postav u seriálu jsem si film pustil znovu a co jsem očekával se taky vyplnilo. Film mě bavil mnohem víc. Chce si to prostě na tenhle styl humoru zvyknout, oblíbit si ho (v seriálu to taky nebylo hned, ale až někdy mezi druhou a třetí sérií), sžít se s postavami a pak je film úplně o něčem jiném. I s těma titulkama je to určitě lepší, když se dobře zná hlas jednotlivých postav. 70%(2.1.2012)

• MáŠa

Průměrné až podprůměrné. Má to být komedie, ale těch vtipných scén tu zas tolik není. Trošku to hraje i na vážnou tématiku, ale abych tomu nějak uvěřil, tak by to nesmělo být tak jednoduché. Čtyři looser-kluci, čtyři holky (z toho 2 hodně dobré). A vzájemně si k sobě hledají cestičku. A jde jim to docela lehce, i když by si každý kluk dokázal za své chování vytrestat nezájmem ze strany holek. A nakonec všichni tak nějak zčista jasna procitnou. Ale aby to působilo reálnějc, nesmělo by to být všechno tak rychlé. Do toho občas sprosťárny, které se tam často ani moc nehodí - takže takové nekonzistentní.(23.10.2012)

• - Názov filmu sa objaví v 6. minúte. (Johnny.ARN)

• - Ačkoliv chlapci tráví dovolenou v řeckém letovisku Malia, většina externích scén se natáčela v Magalufu na Mallorce. (Dr Lizal)