Zmizelá

Gone

Unesená

Mysteriózní / Thriller / Drama

USA, 2012, 94 min

Určite nie som sklamaná, po prečítaní negatívnych komentárov som mala chuť si to pustiť už len preto lebo viem že vždy sa moje názory na film dosť odlišujú..a veru dobre som aj spravila. Je to slušný Thriller, dej šlape ako má, herečka nezaostáva okrem toho že je veľmi krásna sa do tejto postavy naozaj vžila. Len mi tam troška chýbalo vysvetlenie prečo dotyčný pán vrah tieto dievčatá unášal, mučil a zabíjal. No nevadí slečna nebezpečná všetko zvládla aj sama a zlikvidovala vraha , veď načo sa spoliehať na policajtov keď kočka je silná a zmákne to..ehm pravda troška nelogiky ale tak berme to predsa s rezervou, je to len zábava a hlavne film :)(20.9.2012)

• R1CH1E

Tady někdo totálně zprznil scénář. Ne, vážně, to scénarista by měl skončit v té jámě a být umlácený zlomenoým žebrem nebo co to kurva bylo. Že to nemůže být tak hrozné? Tak já vám ukážu pár příkladů. Holka, která utíká před tupou policií, která je schopná zjistit komu kdy dotyčná slečna volala, ale není schopná zjistit polohu telefonu, to je jen začátek. Těch děr ve scénáři je tam totiž víc než těch v cedníku. Hlavně mě pobavila část, kdy jel náš vrahoun svojim autem do obchodu pro pásku a ještě se s ním chlubil prodavači, ikdyž si o pár minut dříve půjčil dodávku od někoho jiného, aby náhodou nikdo nepoznal jeho auto. Největší sranda ale byla, jak nikdo nehnul ani prstem, když se pohřešovala jedna holka, ale když druhá holka začne pátrat na vlastní pěst, najednou po ní jde celá policejní stanice. Přitom je to celkem škoda, protože ikdyž Amanda Seyfried držela stejný výraz na xichtě skoro celej film, věřil jsem jí to..(28.1.2013)

• Lisabellla

Tákže .... díra plná mrtvol? Pokud vím, jen odněkud ze země vytáhla kus kosti a zbytek si jen tak domyslela. proč by měla být do zítra mrtvá? A co to mělo být za výkony? I já sama bych tu policajtku zahrála lépe a jak bych si z patra vymýšlela historky, proč hledám starého známého či nemocného dědečka ... A proč má vraha hledat do dvanácti? Neřekla bych, že obsah tak docela sedí, to bych tam spíš uvítala verbalův mňamkózní komentář. A jako film to také stálo za hovno, jen se mi celkem dobře dívá na Seyfriedku.(25.2.2013)

• Tuax

Tohle mohl být pěkný Thriller, ale takhle ho scénářově zabít to se jen tak nevidí. Přičemž peněz n to bylo jistě dost, vizuálně dobré, režijně v pohodě, ale scénářově? Vše stálo na hlavní postavě, která byla sice dobře zahraná, jenže taky byla naprosto příšertně napsaná. Takže cokoliv řekla, cokoliv udělala, bylo to jen k drásání nervové soustavy diváka. Tohle nemohli snad myslet vážně. Stvořit takhle nesymaptickou postavu vystavět na ní příběh. Atmosféra by jinak i ušla, jenže s přibývajícími minutami, to bylo celé horší a horší a závěr tomu nasadil korunu blbosti. Docela jsem na to byl zvědavý už kvůli Amandě Seyfried, ale je z toho jedno z mých nějvětších zklamání z filmů letošního roku. Z potenciálu který film měl využito sotva pár procent. K čemu tak zajímavě obsazení policejních vyšetřovatelů, když ve filmu mají jen roli těch, co stojí, nic nedělají, čekají, mluví a snaží se nic nedělat. Nejvíc je mi v tomhle líto Michaela Parého. Ono jednání hlavního padoucha, bylo taky ve finále dosti šílené, ale raději už nad tím nebudu přemýšlet. Hrozný film, fuj, to byla zase věc. 2/10(20.9.2012)

• blackrain

Mohlo to být zajímavé, atmosférické, napínavé a chytré. Bohužel se tu dá najít od každého tak maximálně, co by se za nehet vešlo a možná, že ani to ne. Po tom všem očekávala alespoň pořádně šokující konec, který by to mu dal alespoň nějaký význam. Ovšem, ani ten se nekoná. Celkem zbytečný film s pár hazkými záběry přírody na začátku filmu. Herci tu v podstatě neměli ani co hrát. Hlavní postava akorát chodí odněkud někam nebo jede autem.(22.11.2012)

• - Vůz, ve kterém jezdila Jill (Amanda Seyfried), byl Švédský Saab 900, vyráběný v letech 1979-1984. Vůz, který vlastnila sestra Jill (Emily Wickersham), byl německý Golf V vyráběný v letech 2003-2009. (JARDAHONDA)

• - Amanda Seyfried (Jill) kvôli úlohe v tomto filme trénovala bojový štýl Krav Maga. (ywo666)

• - Film před svým uvedením do kin neměl novinářskou projekci. (Hal_Moore)