• pufina

Hodně podprůměrná podívaná. Neskutečně mě navnadilo herecké obsazení (Carpenter, Seyfried, Stan) a nakonec jsem se dočkala nudného příběhu, kde mě jako diváka nic nepřekvapilo. Přehrávání Amandy Seyfried očividně bylo jen důsledkem toho, že scénář nestál ani za starou bačkoru. Sympatická blondýna to prostě nezachrání.(9.10.2012)

Zas tak hrozné to není. Thrillery mám nejradši a tenhle není špatný. Bavilo mě to. Docela dlouho jsem byla napjatá a bála se. Jasně, že tam bylo pár trapných nesrovnalostí, ale těch jsem si nevšímala. Dokonce i hlavní představitelka mě překvapila (ve všech jejích filmech se mi její herecký výkon nelíbil).(5.1.2013)

Takovy prumerny thriller o dvou sestrach a jednom maniakovi, ktereho neschopna policie povazuje za smysleneho. Jill (Seyfriedova) byla jedinou obeti, ktera mu utekla, ale nikdo ji neveri(l), a tak skoncila na psychiatrii. Kdyz pak jedne noci zmizi jeji sestra, je presvedcena, ze sel vrah opet po ni. Dava se na utek pred policii, protoze ma nelegalne drzenou zbran a pritom se ji dari sbirat dukazy a postupovat detektivne na vlastni pest. Jako takova jednohubka neni tento film spatny. Hodne mi pripominal ruzne detektivni herni adventury, kdy se Jill presunuje od jednoho mista s dukazy k druhemu. Celkem vtipne je to, jak si pri ziskavani informaci neustale vymysli ruzne historky, ktere kupodivu funguji. K zaveru je to trochu vic psycho a story se stava vic osobni, ale i tak mi trochu vadilo, ze vrah nebyl blize predstaven, nebyly znamy jeho pohnutky apod. Je to holt takovy maniak, kterych muze po svete chodit spousta, zvlast kdyz ma blizko ten strasidelny les jako v Portlandu...(21.11.2015)

Určite nie som sklamaná, po prečítaní negatívnych komentárov som mala chuť si to pustiť už len preto lebo viem že vždy sa moje názory na film dosť odlišujú..a veru dobre som aj spravila. Je to slušný Thriller, dej šlape ako má, herečka nezaostáva okrem toho že je veľmi krásna sa do tejto postavy naozaj vžila. Len mi tam troška chýbalo vysvetlenie prečo dotyčný pán vrah tieto dievčatá unášal, mučil a zabíjal. No nevadí slečna nebezpečná všetko zvládla aj sama a zlikvidovala vraha , veď načo sa spoliehať na policajtov keď kočka je silná a zmákne to..ehm pravda troška nelogiky ale tak berme to predsa s rezervou, je to len zábava a hlavne film :)(20.9.2012)

• Torgal

Zmršený thriller, kde sa človek nedočká žiadneho nečakaného zvratu, prekvapivého odhalenia vraha, ba ani len poriadneho zúčtovania s ním. Amanda len jazdí po meste, za pätami polícia, a na vlastnú päsť odškrtáva stopy smerujúce k únoscovi. Jej snahe nemôžem uprieť istú napínavosť a slušné tempo, no rutinnosť celého príbehu a hlavne najmenej uspokojivé finále ako som v poslednej dobe videl, ťahajú film hlboko pod priemer. 4-/10(2.1.2015)

• - Vůz, ve kterém jezdila Jill (Amanda Seyfried), byl Švédský Saab 900, vyráběný v letech 1979-1984. Vůz, který vlastnila sestra Jill (Emily Wickersham), byl německý Golf V vyráběný v letech 2003-2009. (JARDAHONDA)

• - Amanda Seyfried (Jill) kvôli úlohe v tomto filme trénovala bojový štýl Krav Maga. (ywo666)

• - Film před svým uvedením do kin neměl novinářskou projekci. (Hal_Moore)