poster

Blood Shot

Akční / Horor / Komedie

USA, 2013, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Dellamorte

  Na mňa príliš horrorové a akčné. Mala som pocit, že sledujem telenovelu s holohlavým ťažkoodencom, ktorý má v mobile spolu s " Ditrom " vypastelované akčné vsuvky zo Syfy. Monu(de)mentálne ohlodaná vykrádačka vykradnutého námetu, ktorý týmto spracovaním urazil žáner. Brad / Lance / Christopher ukážkovo hľadajú druhé herecké dno. No aspoň viem že ak zaveje stredovýchodný vietor, tak sa zbavíme srandy. Preto mierne nadhodnocujem.(13.9.2013)

 • George Stobbart
  **

  Nepríliš zábavná upírčina s čiernokomediálnym nádychom o upírovi a policajtovi, ktorí sa dajú dokopy, aby zastavili bláznivého teroristu. Trochu zvláštny mix buddy movie, hororu a spoločenskej paródie, no napriek určitej rozmanitosti ma to dosť nudilo, obzvlášť v prvej polovici, vtípky sa mi zdali trápne, hororová stránka podľa očakávania slabučká, no v druhej polovici sa to potom ako-tak rozbehlo a už som aspoň neumieral nudou.(10.8.2013)

 • Wacoslav1
  *

  Dal bych vyšší hodnocení kdyby se to netvářilo až tak hrozně vážně i když je to nepopíratelná ultrakokotina.10%(17.10.2013)

 • Morholt
  ***

  Ono už načrtnutí děje dává tušit, že to bude blbost, ale tahle blbost je ze škatulky těch zábavných. Sympatický upír-vazoun ve vládních službách jde po islámských teroristech a v patách má tak trochu smolařského poldu, který se ho snaží stůj co stůj zabít, což mu vůbec nejde. Má to slušné tempo, svižnou akci, lehký nádech humoru a pohodové obsazení a to je vlastně víc, než jsem čekal. Možná i proto jsem se bavil mírně nadprůměrně. 60%(17.9.2015)

 • vegetol.mp
  ***

  Tak tohle byla švanda. Bishop, Highlander, panenka Chucky a k tomu upír Nosferatu na steroidech a dvojník Richarda Grieca v zábavným béčku, kde dostávají na prdel arabský teroristi. Tvůrcům je u prdele politická korektnost a arabové jsou tu vylíčený zásadně v negativním světle. Film se navíc nebere až tolik vážně a nebojí se např. obsadit Brada Dourifa, s ksichtem namazaným krémem na boty, jako hlavního arabskýho teroristu. Jo a Lambert má ve filmu cameo, který má dohromady tak minutu a půl. Celkově ve všech směrech solidní počin, který si nezaslouží tak mizerný hodnocení. Pokud chtějí natočit druhej díl, jsem pro.(15.9.2015)

 • VanTom
  ***

  Houževnatý policista umanutě "loví" krvelačného upíra (na něž ostatní lidé nevěří), který ovšem skrytě pro vládu zabíjí nebezpečné teroristy plánující v Los Angeles odpálit vylepšenou atomovku. Účelně přepálené béčko boduje velkou dávkou nadhledu (fanatické džihádisty, vedené přičmoudlým Bradem Dourifem, až zábavně paroduje), pouze průměrnými přestřelkami neohromí.(12.1.2017)