poster

Box of Shadows

 • anglický

  Ghostmaker, The

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2011, 91 min

 • zsn
  ****

  Nápad s výstavní rakví - Von Tristen - Mechanical Death - úžasnej, doplněn o autentické rytiny, ovlivnil mou osobu k tak vysokému hodnocení. Ovšem ta Casperovská entita, dealeři a láska ze školy z tohoto filmu udělali klasické béčko. I na to ale ráda kouknu, když chci vypnout mozek, například nabodnutím se na jehlu :-) Pochválit musím i filmový plakát, jako vystřižené z přebalu nebo desek Stop hrůz, tohle retro bych si okamžitě pověsila na stěnu.(24.10.2014)

 • Googooplexer
  *

  Toš tak. No. Horror - hehe! Sci-fi - sci-fi je hlavne to, že tento film existuje. Thriller - kde? Neviem, asi zlyhal systém na kryostanici a Mauro Borelli sa omylom zobudil po 25 rokoch. Ďalší omyl bol, že sa nejakým spôsobom dostal na režisérsku stoličku a rozhodol sa natočiť film v r. 2011. Film by to bol asi aj celkom dobrý - pred 25 rokmi. Ak si teda odmyslím ochotnícke herecké výkony, ktoré by neboli dobré ani v časoch Gilgameša. Zaslúži si 2-3 hviezdy, samozrejme ale len vo svojej kategórii ochotníckych filmov spred 25 rokov. Doporučujem Maurovi zostrojiť stroj času (talent na to má) a uviesť tento film na konci 80-tych rokov. Počkať, on to vlastne už urobil, ale námet mu ukradol a spracoval Schumacher a vznikli Flatliners, s ktorými sa Ghostmaker nemôže vôbec porovnávať. Dávam 1 zvezdu za smiešnosť.(4.1.2013)

 • Deratizer
  ****

  Film mě navzdory zdejšímu nízkému hodnocení velmi zaujal a překvapil. Má to zajímavý a originální nápad a dobře se na to dívá. Film neni založen na lekačkách, což je jen dobře, protože kdyby byly, jednalo by se stejně klasicky jen o zvukové exploze s absencí skutečného strašení na scéně. Bát se divák taky nebude, což mnohé zklame, přestože to hororem nasáklé je. Takže se nejedná o strašidelný horor pro milovníky lekaček, ale o celkem zajímavou a záživnou mysteriozní jednohubku. Konečně něco netuctového....(25.10.2017)

 • Dellamorte
  *

  Tak toto bola očividná snaha potopiť zohyzdenou formou duchárčinu. Zmätkovia , niekde na " suburban street " skomplikujú šaškárnu na duchov, vďaka stroja ukradnutého zo " STROJ ČASU "a ako bonus , vyškrabkaný Jacksonov "FRIGHTENERS " so svojou komickou ghost nadsádzkou. Celé je to naložené v plesnivej krabici od žánrovo s danou témou vysporiadaných režisérov z dôb pradávnych.Takéto " Frankenbleskujúce " NIČ len hyzdí filmárčinu. Bodík za stroj! (tie kolieska mali zapadať v mysli režiséra).(15.11.2012)

 • Campbell
  **

  Flatliners asi tak 3x horší. Škoda že tady ten malý rozpočet vážně ublížil, protože se rozhodně nedá říct že je to hloupý film ale režie je neuvěřitelně unylá a pomalá. Tam kde se tvůrci mohly otpoutat tak se raději drželi při zdi a každá scéna s feťákama byla hodně špatná ať už herecky tak chováním. Je to škoda protože film měl hodně velký potenciál, ale takhle zůstal tak nějak na půl cesty.(3.6.2017)