Outpost: Black Sun

Theo Green

Chris Gill

Scénografie:

James Lapsley

Já bych tentokrát nebyl tolik přísnej. Pokračování válečného hororu se jenom zkrátka proměnilo na válečnou střílečku, což je právě onen důvod, proč to mnozí dopředu zatratí. To, že klaustrofobická atmosféra jedničky ustoupí před akcí, je jasné už od začátku, kde po vzoru [REC] 2 vidíme útoky zombies z první osoby. S násilím se to nepřehání, lekacích momentů je taky pár, ale fungují, a celkového zlepšení se dočkaly i masky mrtvých nácků. Jednička na mě popravdě moc nezapůsobila, ale tohle mě už překvapivě bavilo. (50%)(2.5.2012)

Pokračovanie tejto série sa mi na začiatku úplne nepozdávalo. Opäť trvalo, kým sa dej dostal k tomu na čo všetci čakali. Aj tento film ma však prekvapil. Pripomínal v druhej časti hru Wolfenstein 2009, kto ju hral tak vie čo myslím. Film nebol veľmi predvídavý, postavy umierali rýchlo, či už boli hlavné alebo vedľajšie, to mám na filmoch rád, že si myslíte že ten, čo má najčastejšie dialóg prežije ako posledný, ale nakoniec tomu tak nieje. Opäť dávam dobrých 80% predovšetkým za postavu Klausenera, nečakané zvraty, nepredvídateľnosť situácií a samozrejme nášup nazi-zombíkov.(28.11.2014)

• Terva

BUNKR SMRTI 2 ČERNÉ SLUNCE. CITÁT - Jak jsi mě našla?........... Hlavní hrdinka Lena (Catherine Steadman) jezdí východoněmeckým autem značky Trabant. Lena hledá SSmana Klausenera (David Grant), aby se pomstila za smrt své rodiny. Její společník Wallace (Richard Coyle) zase hledá elektromagnetický přístroj, který Klausener spustil a ovládá. Oba hlavní aktéři tak spojí své síly a vydávají se do území, které ovládají oživlý nacisti. CITÁT -. Co uděláš až ho zabiješ?........ Líbí se mi scénář, má dobrý potenciál, hudba a ozvučení je dobrá a párkrát jsem se leknul. Nelíbí se mi rychlé střihové sekvence, zbytečná mlha, těžko rozpoznatelné akční scény a "šílená" kamera. CITÁT - Co to kurva děláte?!?!........ Není to děsivé jen krvavé ale není to ani zas tak hloupé. Jenže víc jak 40% tomu nedám, protože to asi od 70 minuty ztratilo dech a stalo se to spíše směšnou fraškou. CITÁT - Ona si myslí, že jsem hlupák........(10.7.2014)

• kaylin

„Outpost: Black Sun“ je celkem průměrným béčkem, které chce být něco víc. Není, je to film zdlouhavý, který nepřináší žádná velká překvapení, a díky celkem nízkému rozpočtu, zde nejsou ani epické scény, které by vás opravdu dostali. Když jste viděli první film, tenhle druhý není povinností, ale určitě vás neurazí. Příběh je celkem provinční, což ještě film malinko sráží. Nejspíš si z něj po pár dnech ani nic moc nebudete pamatovat.(14.7.2014)

• ricci.s

Hlavná hrdinka sa snaží nájsť vojnového zločinca, ktorý zatiaľ pokračuje vo svojich experimentoch, samozrejme sa do toho zapletie zopár vojačikov a je jasné, kam to bude smerovať. Úplne zbytočné pokračovanie. Zatiaľ čo v jednotke sa mi páčila pekná atmosféra vo fašistických podzemných tuneloch, toto je už len čistý vojnový akčák, v ktorom sa len strieľa po zombíkoch a nedeje sa nič. Ani jeden atmosferický moment, ani jedna ľakačka, plytký dej. Masky sú vlastne to jediné, čo sa dá pochváliť, príp. ešte ma trochu pobavila vysmiata škriekajúca zombica ku koncu. Zdĺhavá nuda a pre mňa veľké sklamanie.(30.4.2012)