Liga mimořádných tanečníků: Tajemství Ra

USA, 2011, 97 min

Jon M. Chu, Ryan Landels

Alice Brooks

Nathan Lanier

Tento film vznikl slepenim druhe serie serialu The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers. Serie navazuje na prvni v momente kde skoncila. O proti 1. serii uz ma nejaky ten pribeh. Poznavame nove postavy a zjistujeme o "superschopnostech". Vice muj koment u serialu.(3.6.2012)

• Dixiee

No to je šílený. Dvojka je možná trošku lepší než jednička, protože už člověk ví o co tam tak nějak jde, ale i tak je si ani tu jednu hvězdičku nezaslouží. Zrychlené taneční kreace mi přišly všechny na stejné brdo a to, že to bylo o něco rychleji než normálně, jim na kráse nepřidalo, naopak působily jaksi kostrbatě. Příběh mohl být zajímavý, ale zpracování je naprosto šílený.(2.9.2012)

Je vidět že lidé, kteří zde dávají odpad a 1 hvězdu vůbec nic o tanci neví. Prosím všechny nevzdělance a hlupáky aby nehodnotili co ani hodnotit nemohou a čemu nerozumí aspoň trochu. Možná ani nevíte že ve filmu jsou nejlepší tanečníci světa, a to nejen Ti co jsou ve filmech jako je např. Lets dance a pod . . . možná Vás neuchvátí děj, to je na každém z Vás, ale ten tanec je naprosto dokonalý.(9.4.2015)

• mpet

WTF??? Asi nechápu o co tady šlo. Z tohohle filmu bylo koukatelných asi tak dohromady deset minut, kde byli poměrně zajímavý taneční kreace, ale ten zbytek?? Totální brak. Scénář je tak trapný, že by to i tříleté dítě dokázalo napsat líp. Co se týče děje je vhodný položit otázku: Byl tu vůbec nějaký??? Odpověď je absolutně ne.(18.1.2014)

• Drunk_Queen

To snad ani nebyl tanec, spíš zásah elektrickým proudem. 0%(30.12.2012)