ricci.s

Študentský splatter odohrávajúci sa na internáte, v ktorom vládne bratský spolok na čele s psychopatickým vodcom. Tí sa ku študentom nesprávajú práve ideálne, presnejšie "tých nevyhovujúcich" bez milosti vraždia, alebo doháňajú k samovraždám. Objaví sa však Zorro pomstiteľ, ktorý chce pomstiť smrť svojho brata a krvák sa môže začať. Musím povedať, že väčšinu filmu som vyložene trpel. Vlastne mi to miestami pripadalo ako nejaké treťotriedne porno s vrcholne nesympatickými postavami. Pokiaľ sa téma pomsty natiahne až na dve hodiny, tak je naozaj nutný zručnejší scenárista a trochu talentovanejší herci, pretože ani nedokážem spočítať, koľkokrát som to mal sto chutí vypnúť. Vrážd je síce dostatok, ale dej stojí na mieste. Musím však uznať, že gore je veľmi slušné, a poriadneho masakru som sa v závere predsa len dočkal. Potešili ma chuťovky ako mačeta cez ústa, padajúce vnútornosti, prebodnutie lebky hrabľami, roztrhnutie na dve časti, či vyrezanie oka. Keďže som však vyše hodiny a pol nadával, čo to za hovadinu vlastne pozerám, tak je pre mňa dosť otázne, či to čakanie naozaj stálo za to. ()

Campbell

Strašně pomalej a dlouhej slasher, kterej si myslí že je něco víc. Příběh jsem neřešil ale ta sekta či co to bylo mě tak štvala že jsem film musel několikrát vypnout. Jak jsem řekl film je dlouhý a to myslím kurevsky dlouhý. Necelý dvě hodiny je strašně zdlouhavý a plno keců okolo člověka dokonale uspí. Navíc herci to neutáhnou a ani nemůžou protože jsou naprosto nesympatičtí a chování některých postav je na facku. Čekal jsem špatný film ale ne až tak nečekal jsem hlavně takovouhle nudu. ()