Divoká cesta

(TV film)
  • USA Jack's Family Adventure (více)

Rodina z mesta strávi leto v Kalifornni - na vidieku. Ich cieľom je spojiť narušené rodinné zväzky, a pritom dostať aj riadnu životnú príučku od ich nekonvenčného suseda. To všetko v prekrásnom prostredí kalifornskej divočiny. (oficiální text distributora)

terunka003

Jednoduchý až to bolelo, ale - takový léto někde mimo civilizaci, mobilu a internetu bych brala taky. A kéž by můj chlap došel taky k takovému prozření, že se kvůli práci nemusí posr..t.. ()

SiMMaS

Rodinný film o hledání životního štěstí a naplnění, u kterého během prvních pěti minut víte, jak skončí. Film je natočen v pěkné přírodě a zachycuje velmi jednoduchý příběh (téměř bez zápletek) o rodince, která najde své štěstí na venkově. A to patrně asi proto, že zvládla jednou sehnat koňské stádo, čímž došla pocitu, že právě na venkov neodvratně patří. Prakticky žádná postava není nijak rozpracována, příběhy všech jednotlivců jsou velmi povrchní. A přitom se s nimi mohlo tak hezky pracovat! Slabé **. ()

Wade W.

Prekvapivo dobre natočený TV film zaoberajúci sa typickou americkou rodinou z veľkomesta ktorí sa rozhodli stráviť dovolenku v horách, kde objavili staré zabudnuté rodinné hodnoty a zistili čo je skutočné šťastie.......Vlastne scenár nie je vôbec originálny ale úplne predvídateľný, lenže pri sledovaní som sa ani chvíľu nenudil, no a na to že to dávali na STV1 to bolo celkom slušne natočené. Ale viac ako 3 * nedám. ()

jopal

Je to taka spravna limonada pre mestskych odchovancov. Dobre sa na to pozera a sniva o romantickom prostredi. Dost umele a par nelogickych chyb sa da prepacit, ved moderny divak si ich nevsimne. ()