poster

Divoká cesta (TV film)

 • USA

  Jack's Family Adventure

 • USA

  Vickery's Wild Ride

 • Slovensko

  Dobrodružstvo rodiny Vickeryovcov

Dobrodružný / Rodinný

USA, 2010, 90 min

Režie:

Bradford May

Scénář:

Alex Greenfield

Kamera:

James W. Wrenn

Producenti:

Lincoln Lageson

Scénografie:

Eugene Wyrick

Kostýmy:

Evan Waters
(další profese)
 • terunka003
  **

  Jednoduchý až to bolelo, ale - takový léto někde mimo civilizaci, mobilu a internetu bych brala taky. A kéž by můj chlap došel taky k takovému prozření, že se kvůli práci nemusí posr..t..(6.3.2016)

 • jopal
  ***

  Je to taka spravna limonada pre mestskych odchovancov. Dobre sa na to pozera a sniva o romantickom prostredi. Dost umele a par nelogickych chyb sa da prepacit, ved moderny divak si ich nevsimne.(26.8.2011)

 • SiMMaS
  **

  Rodinný film o hledání životního štěstí a naplnění, u kterého během prvních pěti minut víte, jak skončí. Film je natočen v pěkné přírodě a zachycuje velmi jednoduchý příběh (téměř bez zápletek) o rodince, která najde své štěstí na venkově. A to patrně asi proto, že zvládla jednou sehnat koňské stádo, čímž došla pocitu, že právě na venkov neodvratně patří. Prakticky žádná postava není nijak rozpracována, příběhy všech jednotlivců jsou velmi povrchní. A přitom se s nimi mohlo tak hezky pracovat! Slabé **.(2.8.2014)

 • Wade W.
  ***

  Prekvapivo dobre natočený TV film zaoberajúci sa typickou americkou rodinou z veľkomesta ktorí sa rozhodli stráviť dovolenku v horách, kde objavili staré zabudnuté rodinné hodnoty a zistili čo je skutočné šťastie.......Vlastne scenár nie je vôbec originálny ale úplne predvídateľný, lenže pri sledovaní som sa ani chvíľu nenudil, no a na to že to dávali na STV1 to bolo celkom slušne natočené. Ale viac ako 3 * nedám.(30.7.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace