UFO Mimozemská invaze

Richard Colton

Scénografie:

Felix Coles
  • jarous

Tohle je snad nejotřesnější film jaký jsem kdy viděl. Nedíval jsem se kvůli Van Dammovi. Tohoto otřesného a toporného neherce neuznávám, ale když je i on o třídu lepší než zbytek hereckého osazenstva, tak je opravdu něco špatně. Myslel jsem si, že by se mohlo jednat i o inteligentní sci-fi. Bohužel jedná se jen o paskvil, který nemůže zaujmout nikoho komu není méně než 10 let.(30.1.2013)

• Wacoslav1

Tak jsem dostal cest byt prvni kdo to okomentuje? hm tak to jsem si teda pekne nabehl film jsem urcite neodepisoval predem ale je to katastrofa takze prvni pulhodinu muzete klidne preskocit krome zmatenych dialogu a flashbacku se nedeje lautr vubec nic o nejakem budovani atmosfery nemuze byt vubec rec pak se to trochu rozjede az na to ze cely ten rozpad civilizace funguje tak ze lidi panikari rabuji pobijeji se mezi sebou nad hlavama jim litaj UFA a do toho hraje jakasi silena tanecni hudba!!!!! pokud jste fanousky JCVD mate o duvod vic proc se tomu vyhnout jeho role je samozrejmne podle ocekavani jenom cameo ve kterym sice predvede i jednu bitku ze ktery vsak vubec nic neuvidite stejne tak jako z ostatnich akcnich scen protoze kameraman je rozklepanej retard co neudrzi kameru v klidu aby se neklepala no a jeste jedna poznamka pokud jste zvedavy na nejaky ty UFO efekty staci kdyz se podivate na trailer pac vic jich ve filmu nenajdete nizky rozpocet je videt na kazdem kroku na tomhle filmu se proste nepovedlo vubec nic a i kdyz jsem po finale ktery se zmnenilo v totalni psycho parodii uvazoval o jiste shovivavosti a udeleni aspon jedne hvezdy nic nebude! posilam to nemilosrdne do odpadu a jeste kratka poznamka k Van Dammovi jestli si takhle predstavuje comeback po tom jakym stylem se nam predvedl v Expendables 2 tak at to radsi zabali uz jeho role v Unisolu 4 stala za prd ale to byl alespon koukatelnej film a fakt nechapu jestli tohle ma zapotrebi jenom aby delal dcerusce reklamu kazdopadne prvni zkouknutej film v tomhle roce a hned takovej pruser to jsem si teda dal!!!(15.1.2013)

• Vonter

Dokoukal jsem a ptám se - Kdo tohle financuje? Jak může režisér typu Burnse natočit víc než jednu hrůzu? Je opravdu JCVD tak suprovej taťulda, že si odskočil ztrapnit se do tohohle paskvilu? Kdo si tenhle film vědomě koupil? Kolik nevinných lidí po shlédnutí U.F.A.spáchalo sebevraždu? A co na to Elvis? O.D.P.A.D.(13.6.2013)

• korbitch22

Ještě horší, než jsem čekal.Burns dostal rozpočet na 4 vizuální efekty, takže film soustředí především na ústřední postavy.Dialogy jsou tupé a dětinské, postavy přeafektované, nesnesitelně nesympatické a herecky tragicky odehrané.Van Dammova dceruška se pokouší o "kariéru" herečky i mimo vliv svého tatínka a jelikož dostala svojí první hlavní roli, coby pro ní její papí neudělal a tak se nechal uvrtat do malé roličky v tomhle neumětelském škváru, aby svým zvučným jménem tuhle sračku zviditelnil, že Bianca musela kouřit Burnse i vo pauze na kafe mi je jasný, jelikož je herecky nadaná asi jako já znalý ústavního práva, ale jestli musel Burns na kolenou kouřit Van Damma už se asi nikdy nedovíme.K té scénáristické, režisérské a herecké tragédii si připočtěte naprosto zkurvenou kameru, takhle zoufalý nejsou ani ti nejhorší amatéři s mobilem a efekty emzáků opět vypracovalo studio studentů základních škol v adobe after efects a zase urážim ten adobe.1* si to ale přece jen zaslouží a to jedině právě díky Van Dammovi, který si svojí úlohu odehrál víc než se ctí, někdo zmiňuje mizerné souboje, i když jich bylo minimum, mě se moc líbili a jako sladký bonus je právě bitka Jean Clauda, který si to tady "rozdá" s vlastní dcerou :) a vidět jak jí dává votočky mě fakt plavilo.Jinak samozřejmě zoufalý výplod naprosto netalentovaného režiséra.Nechápu jak může někdo jako Burns dostat byť i ty minimální prostředky na natočení nějakého filmu a jestli je Van Damme opravdu tak schovívavý ke své dceři a je ochotný jí svojí účastí pomáhat v těhle sračkách, přemejšlim, že seženu kontakt na Biancu Bree, jestli si nechce zahrát v našem dalším filmečku a ať sebou vezme i otce, jí bych nechal nosit kafe a jemu napsal nějaký prímový amatérský kraťas ;) 15%.(28.1.2013)

• honajz

Už od začátku je vše na hlavu postavené - děje se nějaká akce, ale vy ji SLYŠÍTE, nevidíte. Resp. vidíte čtyři bouchače, jak běží k autu, přitom kamera kmitá, jako kdyby s ní někdo pohazoval jak s balónem. Do toho střih - Van Damme dává rady, a jsme na nějaké diskotéce a seznamujeme se s partou mladých, ulítlých lidí, z nichž ani jeden není sympatický. Atmosféra a napětí stále nulové. Ona diskotéková hudba nás pak provází celou dobu, stejně tak jako ta kamera, co se furt vlní a přelévá, jako kdyby ji někdo měl v letadélku na dálkové ovládání. Zdlouhavé, zbytečné dialogy o ničem. Neuvěřitelně mizerný střih. A jak se tu píše v komentářích, skutečně je lépe přeskočit prvních 35 minut, protože teprve pak se něco začne dít, ale stále v podstatě nic zajímavého nebo napínavého - lidi někam jedou, rabují obchody, benzínky, za nimi občas je vidět loď UFO. Chvílemi to skutečně celé připomíná parodii, ale na tu je to málo vtipné. Některé scény jsou vykradené z jiných filmů, a tím nemyslím jen Blair Witch (schválně, co vykrádá závěr? :-)). Akční scény (ty asi dvě tři) natočené mizerně, někdy ani není poznat, že Van Damme bojuje s ženskou. Holčička s medvídkem otřesná...(19.1.2013)