poster

UFO Mimozemská invaze

 • Velká Británie

  Alien Uprising

 • Velká Británie

  U.F.O.

  (neoficiální název)

Sci-Fi

Velká Británie, 2012, 104 min

Režie:

Dominic Burns

Scénář:

Dominic Burns

Kamera:

Luke Bryant

Hudba:

Si Begg

Střih:

Richard Colton

Scénografie:

Felix Coles

Kostýmy:

Zoe Howerska
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jarous
  odpad!

  Tohle je snad nejotřesnější film jaký jsem kdy viděl. Nedíval jsem se kvůli Van Dammovi. Tohoto otřesného a toporného neherce neuznávám, ale když je i on o třídu lepší než zbytek hereckého osazenstva, tak je opravdu něco špatně. Myslel jsem si, že by se mohlo jednat i o inteligentní sci-fi. Bohužel jedná se jen o paskvil, který nemůže zaujmout nikoho komu není méně než 10 let.(30.1.2013)

 • korbitch22
  *

  Ještě horší, než jsem čekal.Burns dostal rozpočet na 4 vizuální efekty, takže film soustředí především na ústřední postavy.Dialogy jsou tupé a dětinské, postavy přeafektované, nesnesitelně nesympatické a herecky tragicky odehrané.Van Dammova dceruška se pokouší o "kariéru" herečky i mimo vliv svého tatínka a jelikož dostala svojí první hlavní roli, coby pro ní její papí neudělal a tak se nechal uvrtat do malé roličky v tomhle neumětelském škváru, aby svým zvučným jménem tuhle sračku zviditelnil, že Bianca musela kouřit Burnse i vo pauze na kafe mi je jasný, jelikož je herecky nadaná asi jako já znalý ústavního práva, ale jestli musel Burns na kolenou kouřit Van Damma už se asi nikdy nedovíme.K té scénáristické, režisérské a herecké tragédii si připočtěte naprosto zkurvenou kameru, takhle zoufalý nejsou ani ti nejhorší amatéři s mobilem a efekty emzáků opět vypracovalo studio studentů základních škol v adobe after efects a zase urážim ten adobe.1* si to ale přece jen zaslouží a to jedině právě díky Van Dammovi, který si svojí úlohu odehrál víc než se ctí, někdo zmiňuje mizerné souboje, i když jich bylo minimum, mě se moc líbili a jako sladký bonus je právě bitka Jean Clauda, který si to tady "rozdá" s vlastní dcerou :) a vidět jak jí dává votočky mě fakt plavilo.Jinak samozřejmě zoufalý výplod naprosto netalentovaného režiséra.Nechápu jak může někdo jako Burns dostat byť i ty minimální prostředky na natočení nějakého filmu a jestli je Van Damme opravdu tak schovívavý ke své dceři a je ochotný jí svojí účastí pomáhat v těhle sračkách, přemejšlim, že seženu kontakt na Biancu Bree, jestli si nechce zahrát v našem dalším filmečku a ať sebou vezme i otce, jí bych nechal nosit kafe a jemu napsal nějaký prímový amatérský kraťas ;) 15%.(28.1.2013)

 • mzss1
  odpad!

  Tak jsem to přežil až do konce. Božeeeee. To byla fakt kravina. Skoro nic se ve většině filmu nedělo, jen debilní dialogy hloupých, mladých lidí. A ta kamera ? Dlouho jsem neviděl tak roztřesenou kameru. JCVD, který se tam na chvíli objeví vůbec nepotěší, nějak neoslní, je tam zbytečný, tak se divím, proč se k téhle břečce vůbec upsal. Ke konci ty efekty a ta hudba divná k tomu, hezké zpívaní a k tomu nějaký útok těch UFO. Bylo to UFO ? Ani nevím. Takže totální kravina, kterou nikomu nedoporučuju, ani kvůli JCVD. Takový peklo jsem teda nečekal. Nemůžu přičíst ani 1 % k filmu. To fakt nejde. Hodnotím na 0% = odpad!(26.1.2013)

 • sedm.1
  *

  Opět mám bohužel dojem, že tu došlo k dalšímu takovému malinkatému davovému lynčování něčeho, co si to zas až tolik nezaslouží. Jasně, je to laciná blbinka, na kterou se dá uvalit sto a jedna opodstatněných výtek, ale přeci je si říkám, proč kydat jen hnůj, vždyť to mělo i své též jen těžko popiratelné pozitiva. Například obsazení nebylo zas až tak zlé, a především Jean-Claudova dcerunka je zatracený koťátko a s talentem navíc, ale ani nikdo z ostatních mi nepřišel až tak mimo, když tedy nepočítám samotného van Damma, jehož těch pár karikaturních cameo výstupů bylo vážně zoufalých, ovšem jako marketingový tah to byla úžasná věc, kdo by totiž ten film chtěl vůbec kdy vidět, kdyby se v titulcích neobjevilo právě jeho jméno? Třeba já určitě ne. Dále tu máme pár poměrně napínavých scén a chvílemi i docela fungující atmosféru, takže prostě lupat sem jen z principu Odpady mi nepřijde úplně fér, natolik to zas až tak špatný není. Abych byl ale spravedlivý, zmíním i ony zápory, takže se zápletkou je to tedy fakt špatný, přestože samotný nápad mi nepřišel nezajímavý, zároveň ale určitě ani ne zrovna originální, každopádně její zpracování a postupný vývoj je děs, o tom žádná. Že tvůrci pak neměli peníze je další až příliš okatý fakt, který se jim navíc díky jejich netalentovanosti nepodařilo ani trochu zakrýt, no a úplný závěr je bohužel vážně brak, to byl zářez jako bejk. I přesto si ale trvám na tom, že o totální brak se nejedná, sledovatelný to s jistou dávkou tolerantnosti je, takže nebudu ve výsledném hodnocení až tak zlí jako ostatní.(3.6.2019)

 • George Stobbart
  *

  Dominic Burns zase raz pokazil nádejný nápad a po nezvládnutom "Airborne" pripravil ešte väčšiu blbosť s názvom "U.F.O". A keďže nebol rozpočet, tak sa rozhodol použiť mimozemskú inváziu iba ako kulisu do pozadia a namiesto nej sa sústrediť na postavy. Ibaže to, čo fungovalo v britských "Monsters" a španielskom "Extraterrestre" v tomto prípade nefunguje a film mi pripadal ako natočený pre divákov do 15 rokov. Nesympatické, afektované a prehrávajúce postavy, trápne akčné scény s ešte trápnejšími spomaľovačkami, UFO vyzerajúce ako vešiak na prádlo a priblblé, farebné svetielka, ktoré asi mali vytvoriť dojem cool sci-fi. Mňa tento bezhlavý, chaotický a hlavne nezaujímavý počin teda vôbec nebavil a tak jediným svetlým bodom bola nakoniec Van Dammova mini úloha.(15.1.2013)