UFO Mimozemská invaze

Richard Colton

Scénografie:

Felix Coles
  • Vonter

Dokoukal jsem a ptám se - Kdo tohle financuje? Jak může režisér typu Burnse natočit víc než jednu hrůzu? Je opravdu JCVD tak suprovej taťulda, že si odskočil ztrapnit se do tohohle paskvilu? Kdo si tenhle film vědomě koupil? Kolik nevinných lidí po shlédnutí U.F.A.spáchalo sebevraždu? A co na to Elvis? O.D.P.A.D.(13.6.2013)

• Wacoslav1

Tak jsem dostal cest byt prvni kdo to okomentuje? hm tak to jsem si teda pekne nabehl film jsem urcite neodepisoval predem ale je to katastrofa takze prvni pulhodinu muzete klidne preskocit krome zmatenych dialogu a flashbacku se nedeje lautr vubec nic o nejakem budovani atmosfery nemuze byt vubec rec pak se to trochu rozjede az na to ze cely ten rozpad civilizace funguje tak ze lidi panikari rabuji pobijeji se mezi sebou nad hlavama jim litaj UFA a do toho hraje jakasi silena tanecni hudba!!!!! pokud jste fanousky JCVD mate o duvod vic proc se tomu vyhnout jeho role je samozrejmne podle ocekavani jenom cameo ve kterym sice predvede i jednu bitku ze ktery vsak vubec nic neuvidite stejne tak jako z ostatnich akcnich scen protoze kameraman je rozklepanej retard co neudrzi kameru v klidu aby se neklepala no a jeste jedna poznamka pokud jste zvedavy na nejaky ty UFO efekty staci kdyz se podivate na trailer pac vic jich ve filmu nenajdete nizky rozpocet je videt na kazdem kroku na tomhle filmu se proste nepovedlo vubec nic a i kdyz jsem po finale ktery se zmnenilo v totalni psycho parodii uvazoval o jiste shovivavosti a udeleni aspon jedne hvezdy nic nebude! posilam to nemilosrdne do odpadu a jeste kratka poznamka k Van Dammovi jestli si takhle predstavuje comeback po tom jakym stylem se nam predvedl v Expendables 2 tak at to radsi zabali uz jeho role v Unisolu 4 stala za prd ale to byl alespon koukatelnej film a fakt nechapu jestli tohle ma zapotrebi jenom aby delal dcerusce reklamu kazdopadne prvni zkouknutej film v tomhle roce a hned takovej pruser to jsem si teda dal!!!(15.1.2013)

• honajz

Už od začátku je vše na hlavu postavené - děje se nějaká akce, ale vy ji SLYŠÍTE, nevidíte. Resp. vidíte čtyři bouchače, jak běží k autu, přitom kamera kmitá, jako kdyby s ní někdo pohazoval jak s balónem. Do toho střih - Van Damme dává rady, a jsme na nějaké diskotéce a seznamujeme se s partou mladých, ulítlých lidí, z nichž ani jeden není sympatický. Atmosféra a napětí stále nulové. Ona diskotéková hudba nás pak provází celou dobu, stejně tak jako ta kamera, co se furt vlní a přelévá, jako kdyby ji někdo měl v letadélku na dálkové ovládání. Zdlouhavé, zbytečné dialogy o ničem. Neuvěřitelně mizerný střih. A jak se tu píše v komentářích, skutečně je lépe přeskočit prvních 35 minut, protože teprve pak se něco začne dít, ale stále v podstatě nic zajímavého nebo napínavého - lidi někam jedou, rabují obchody, benzínky, za nimi občas je vidět loď UFO. Chvílemi to skutečně celé připomíná parodii, ale na tu je to málo vtipné. Některé scény jsou vykradené z jiných filmů, a tím nemyslím jen Blair Witch (schválně, co vykrádá závěr? :-)). Akční scény (ty asi dvě tři) natočené mizerně, někdy ani není poznat, že Van Damme bojuje s ženskou. Holčička s medvídkem otřesná...(19.1.2013)

• George Stobbart

Dominic Burns zase raz pokazil nádejný nápad a po nezvládnutom "Airborne" pripravil ešte väčšiu blbosť s názvom "U.F.O". A keďže nebol rozpočet, tak sa rozhodol použiť mimozemskú inváziu iba ako kulisu do pozadia a namiesto nej sa sústrediť na postavy. Ibaže to, čo fungovalo v britských "Monsters" a španielskom "Extraterrestre" v tomto prípade nefunguje a film mi pripadal ako natočený pre divákov do 15 rokov. Nesympatické, afektované a prehrávajúce postavy, trápne akčné scény s ešte trápnejšími spomaľovačkami, UFO vyzerajúce ako vešiak na prádlo a priblblé, farebné svetielka, ktoré asi mali vytvoriť dojem cool sci-fi. Mňa tento bezhlavý, chaotický a hlavne nezaujímavý počin teda vôbec nebavil a tak jediným svetlým bodom bola nakoniec Van Dammova mini úloha.(15.1.2013)

• Lacike

Je to nieco ako Darkest Hour alebo Skyline, co tiez nie su ziadne veldiela zanru, ale aspon dokazali obcas strhnut nejakou zaujimavou scenou a vzhladom na rozpocet mali impozantne triky. Tentokrat mali tvorcovia k dispozicii fakt nizky rozpocet, takze to cely cas vyzera hnusne. Postavy si ma tiez abolutne neziskali, takze mi bolo ukradnute, ci preziju a aj cela zapletka je podana tak nezazivne, ze mi bolo jedno o co tym mimozemstanom ide. Cely cas som mal na mysli slovo Asylum. Dokonca aj tie ich sracky su lepsie, pretoze su tak blbe, ze su obcas zabavne. Bohuzial ani v tomto smere vas film nepotesi. Proste ziadna scena ma nestrhla a ani nicim nezaujala. Dokonca ani to hviezdne cameo Van Damma. Ale jeho obsadenie splnilo ucel. Len vdaka nemu som to riskol. No nebol to dobry napad. Neurobte rovnaku chybu.(14.2.2013)