poster

Thompsonovi: Hlad po krvi

 • USA

  The Thompsons

 • Velká Británie

  The Thompsons

 • Austrálie

  The Thompsons

 • Kanada

  The Thompsons

Drama / Horor / Thriller

USA / Velká Británie, 2012, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • George Stobbart
  ***

  Nenápadný sequel k 6 rokov starej, príjemnej upírčine "The Hamiltons" sa zaoberá upírskou famíliou, ktorá uteká pred zákonom, tentoraz už ako Thompsonovci, no v Anglicku sa im náhodou podarí dostať do spárov inej upírskej rodinky. Dosť času je venovaného vysvetľovaniu minulosti a udalostiam po prvom filme, vďaka čomu to pôsobí konzistentne a osobne som tomu rád, keďže už som si ani na Hamiltonovcov nepamätal detailne. Štýlovo je film podobný ako jeho predchodca; temný, tichý, pomalý, s melancholickým audiovizuálom a výrazným rodinným motívom, čo s upírskou tematikou tvorí skôr hororovú drámu než krvavú zábavu. Páčilo sa mi to, no už to nebolo také originálne ani zaujímavé a teda ma to nebavilo natoľko, aby som bol z toho vyložene nadšený.(14.10.2012)

 • ricci.s
  **

  Žiaľ, nebavilo ma to, zase je najlepší plagát. Režisérom sa síce pekne darilo meniť farby tváre živých / mŕtvych / nasraných upírov, ale to je asi tak všetko. Akosi miestami pozabudli, že sa má jednať o horor, a urobiť z upírov takýchto slabochov, to sa naozaj často nevidí. Už len samotný námet ma ničím nenadchol, sú tu proste dva upírske klony a bojujú proti sebe, to je celé. Málo krvi, málo gore, málo mŕtvych. Zbytočne sa tam rozoberá minulosť, do toho kvantum prázdnych rečí, a ak by som mal zhodnotiť charizmu hlavných záporákov, tak asi do rána zabudnem, že tam nejakí boli. Ústredné duo bolo ešte ako tak znesiteľné, všetky ostatné postavy otrasné. Záverečný "akčný" súboj bol už len posledným klincom do rakvy, ale aspoň som sa zasmial. Úplná pohroma to síce tiež nebola, ale či sa k tomu niekedy vrátim, je myslím jasné.(14.10.2012)

 • SOLOM.
  **

  Ještě mám v živé paměti první díl The Hamiltons , který sice nebyl bůhvíjak úchvatným kouskem, ale já si doslova zamiloval dvojčata Darlene a Wendella díky jejich „krutosti“ i hrátkám se svou „večeří“. Tady v prequelu to tvůrci ovšem pojali trochu odlišným způsobem a nemyslím si, že to byl zrovna dvakrát dobrý nápad. I zde sice můžeme slyšet zajímavé hlášky typu: „Můžeme spolu odcválat vstříc slunci…“, nebo „Copak, ty jsi sestru nikdy nešoustal?“, ale litry umělé krve, nepříliš atraktivní souboje a „přeslazený“ scénář začnou po čase nudit. Navíc dvojčata jaksi ztratili lesk a jediný povedený fight předvede David s plešounem na ulici. No tak alespoň je tu zas trocha nahoty a ti co shlédnou nesestříhanou (delší) verzi, nebudou ochuzeni o zajímavý (trošku násilný) šoust v přírodě…Tahle série je trošku „drsnější“ verze Twilight Sagy, stejně nudná a naštěstí kratší…(31.12.2013)

 • ArsenalEagle
  odpad!

  Panebože, kam ten svět spěje. My, co jsme vyrostli na Buffy, musíme automaticky sáhnout k nejhorším hodnocením. Proč? Upíři vlastně upíři nejsou. Chodí si venku, ve dne a za bílého světla a jsou úplně v pohodě. (Kdyby aspoň svítili jako ve Stmívání - což je oproti tomu hotovej majstrštyk). Asi budu muset oprášit starou dobrou Přemožitelku upírů a Angela, nebo zapomenu jak se má správný upír chovat a vypadat.(2.3.2016)

 • Prometheus69
  odpad!

  Čtu... upíři. To mi stačí.... super, tak na to juknu... při nejhorším u toho usnu. Pokud se u stopáže 78minutách dá usnout? Nebudete mi věřit, dá! Nuda, nuda brutální nuda! Člověk prostě žasne jak nějaký patlal, oprava 2 patlalové dokonale dokáží dojebat celkem strohý a jasný scénář... jako že růžová krev je to nejmenší zlo čeho se v tomto snímku dočkáte. Naprosto nefungující totálně dojebanej příběh postavený na nesmyslném ději, chování hlavních postav... jakožto obvyklých upírských schopností které chvilku fungují, pak najednou zase né... prďácky tvářící se herci, kteří snad vyšli právě z famu ze samými čtverkami z odřenýma ušima.... , nebo měli snad ty kokotský role napsaný ve scénáři? I to je možné. Když někdo dokázal napsat tak fekalní scénář.... proč né i role. Triky z pár nesmyslnými digitálními efekty.... zjevu hlavního záporáka, který má tím pádem i zrůdný zjev... Bohužel tím to i končí... plnou hubu prďáckých hlášek upírského kmotra háklivého na běžné pěsti.... finální blitvička odehrávající se na 2 metrech čtverečních v kuchyni, bez jediného rozbitého hrnečku, převrhnutého stolečku.... prostě nic! To vše zabíjí naprosto otřesný vyblitý český dabing... který snad záměrně se nesnaží ani jít postavám do pusy a postava která by ve filmu měli mít asi největší Blaidovský potencionál, né... jen vyšinutá sadistická sestřička z rozpolcenou osobností. Jako že, upír nepozná upíra JAKO VÁŽNĚ? O_O V tomhle případě snad není ani co chválit.... všechno špatně, nevim kde vzal tvůrce inspiraci... možná v prasečím chlívku. Ale větší Upírskou sračku snad nepředvedli ani v pornu... a to jsem ještě hodně hodnej. Nejhorší Upírskej snímek všech dob, taktéž i nejkratší.... DÍKY BOHU! Zkráceně? Ubíjející masochistická nuda které nemůže konkurovat ani Dracula 3000. Gilty v plném rozsahu.... takže zasloužený odpad.(7.11.2013)

 • - V 44. minúte, keď otec rodiny pri schodoch objíma svoju dcéru, si môžete všimnúť, že po každom strihu má dcéra hlavu na jeho ramene položenú inak. (Johnny.ARN)