Paranormal Xperience 3D

Paranormal Xperience

Horor / Thriller

Španělsko, 2011, 90 min

• rollman1

Byl jednou LivingGay a ten mě rád sračky, které hodnotil 4-5* a pak hodnotil dobré horory velice záporně. Tenhle kluk nebo co to je za placentu, byl asi rebel a chtěl si na CSFD udělat dobré jméno. Svými komentáři nadchnul tisíce uživatelů a všichni ho milovali a ctili ho. Postavili mu sochu obří placenty v Ghettu na ulici Míru. Pak se LivingGay probudil a byl zase ten otravný, špinavý bezdomovec, který hodnotí filmy podle toho, kolik lístků má ve scéně čtyřlístek a kolik kachliček cesta ve scéně druhé. Horory hodnotí tak, že předtím sežere 4 konzervy fazolí a pustí si nějakou sračku. Když se u toho posere, což ještě doprovází ultimátní tlačení aby to mělo nějaký ten efekt, naloží 4-5 hvězdiček a je klid, jelikož se u filmu děsně posral strachy ( Každý ví, že se posral z fazolí, když si pčiknul) . Tímto tě zdravím a doufám, že tento film máš ve svojí TOP fazolové 50. Jinak film byl děsná srajda a u filmu jsem si utíral pěnu z pusy i z uší.(20.7.2013)

• darkrobyk

Vcelku průměrná podívaná, která trochu připomene Houbičky nebo Noc s nabroušenou břitvou. Problém je, že snímek nemá spád a patřičné napětí. Těch několik podařených gore scének je na pořádný horror opravdu málo. Navíc poměrně brzy divák odhalí skutečného pachatele i jeho zatemnělou minulost. Chválím, že strašení neprovádí asijští bubáci a jim podobné dnes již trapné existence, na druhou stranu se zoufale nedostává atmosféry, jež by vyděsila. Krásné interiéry solného dolu s bohatou krápníkovou výzdobou filmaři využili jen zčásti (nejspíš měli při natáčení za zadkem ostrahu a ochránce dohromady). Oddechovka k odpolední kávě, když není nic lepšího po ruce.(21.2.2013)

Opět musím pochválit skvělý obraz a zejména zvuk. Ten byl parádní, zejména u lekaček. A opět mne Rusové překvapili s perfektním dabingem (naposled u One Way Trip 3D). Herci sympatičtí a jejich výkony byly dobré. Šílený doktor byl hnusný a šel z něho strach. Trošku mi tam vadilo to proplétání současnosti a vzpomínek, ale na konci filmu divák pochopí, proč tomu tak je. Nechápu to slabé hodnocení jak na IMDb, tak v Rusku? Je to jeden z mála filmů, kdy Vám těch 90 min. rychle uteče.(24.3.2012)

No ja nejaké veľké nadšenie z tohto hororu nezdieľam. Preplietanie spomienok so súčasnosťou mi ani tak nevadilo, viac ma už ubíjala celá prvá hodina, v ktorej sa okrem jednej ako tak podarnej scénky s ostnatým drôtom nedialo vôbec nič. Čakal som podľa názvu duchárinu, napokon bol z toho slasher s náznakmi exploitation, ale toho mučenia veľmi veľa nebolo a ľakačky som nezaznamenal žiadne. Prvá odvážna gore scénka prišla poriadne neskoro (nejakých 20-25 minút pred koncom), maska pána doktora mi taktiež nepripadala veľmi pútavá, takže u mňa to bolo celú dobu niekde medzi dvoma a troma hviezdami. Ku koncu sa to konečne poriadne rozbehne, ale proste celkovo mne osobne tých 90 minút ubiehalo dosť pomaly, navyše pointu nie je veľký problém uhádnuť. Nakrútené je to zručne, herci fajn, jaskyňa pekná (žiaľ, väčšina deja sa v nej vlastne ani neodohrávala), atmosféra chýbala, k väčšiemu napätiu nedošlo. Uznávam, že hodnotenia na imdb sú zatiaľ až prehnane nízke, ale žiadna veľká pecka to nie je. Priemer.(24.3.2012)

• bourec

Podobnejch filmů je habaděj.I tohle začínalo poměrně solidně,ty reálie starýho hornickýho městečka s polorozpadlejma budovama slibovali pěknej horůrek,ale skutek utek.Zase nějaká schíza.Tohle nesnášim,navíc si u podobnejch filmů vzpomenu na děsnou ptákovinu Noc s nabroušenou břitvou,a je po zábavě.Proč ty režiséři nedokážou budovat strach,napětí.Prostě nepovedený ve všech směrech.30%.(1.8.2012)

• - Beeléniným (Úrsula Corberó) mobilem je Sony Ericsson Xperia Play a závodní hra, s níž si během čekání s přáteli zkracuje volnou chvíli, je "Asphalt 6". (Conspi)

• - Snímek je prvním 3D hororem ve španělské filmové historii. (Terva)