poster

Paranormal Xperience 3D

 • Španělsko

  XP3D

 • Velká Británie

  Paranormal Xperience

Horor / Thriller

Španělsko, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Karamanlis
  ***

  Z môho pohľadu čistý priemer. Teenagerské vyvražďovačky už sotva niečím prekvapia, identita vraha je žánrovo zbehlejšiemu divákovi už po prvom morde jasná a pre 3D projekciu určené gore efekty to síce možno trochu zachránili (aj keď určite ich mohlo byť viacej), to je však už v dnešnej dobe v podstate tiež obkukaný štandard.(27.5.2012)

 • Šakalík
  **

  Já to viděl sice jenom 2D, ale myslím, že ani ten třetí rozměr by to nezachránil. Film má docela nadějný námět, jenomže autoři si zjevně pod pojmem „paranormal“ představují něco úplně jiného než já. Jeden neviditelný doktůrek mě teda z klidu nevyvede, zvláště když se jeho mordy zmůžou jen na omotaný ostnatý drát, pár useknutých prstů a jednu sešitou držku. Vůbec celý film působí tak, že byl dělaný na koleně a že peníze původně určené pro scénáristu schramstly 3D efekty, takže z hlediska scénáře je to bída s nouzí. Herecké výkony jsou řekněme odpovídající mladistvému ansámblu, byť na jeho dívčí polovinu je radost pohledět. :-) Takže za pěkné holky a působivý doktorův kukuč uděluji dvě hvězdy, byť popravdě je tento film opravdu VELMI podprůměrný.(26.5.2012)

 • bourec
  **

  Podobnejch filmů je habaděj.I tohle začínalo poměrně solidně,ty reálie starýho hornickýho městečka s polorozpadlejma budovama slibovali pěknej horůrek,ale skutek utek.Zase nějaká schíza.Tohle nesnášim,navíc si u podobnejch filmů vzpomenu na děsnou ptákovinu Noc s nabroušenou břitvou,a je po zábavě.Proč ty režiséři nedokážou budovat strach,napětí.Prostě nepovedený ve všech směrech.30%.(1.8.2012)

 • Beastmaster4
  **

  Španělské horory miluju, ale tohle se vůbec nepovedlo. PX 3D je hodně slabá záležitost s předem prokouknutou zápletkou a tudíž je zbytečné sledovat film od půlky do konce. Španělsko evidentně převzalo koncept podobných filmů od Amerických kolegů a tak tu máme partičku hezkých mladých lidí, kteří se potýkají s vraždícím monstrem. Nechybí tu jedna pipinka, jedna generálka týmu, jeden ukecanej hezounek atd. Prostě klišé za klišé se suneme dál k danému konci. A jak to skončí? Jen si řeknete "já to věděl/a" a this is end ;)(10.6.2012)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Opět musím pochválit skvělý obraz a zejména zvuk. Ten byl parádní, zejména u lekaček. A opět mne Rusové překvapili s perfektním dabingem (naposled u One Way Trip 3D). Herci sympatičtí a jejich výkony byly dobré. Šílený doktor byl hnusný a šel z něho strach. Trošku mi tam vadilo to proplétání současnosti a vzpomínek, ale na konci filmu divák pochopí, proč tomu tak je. Nechápu to slabé hodnocení jak na IMDb, tak v Rusku? Je to jeden z mála filmů, kdy Vám těch 90 min. rychle uteče.(24.3.2012)

 • - Snímek je prvním 3D hororem ve španělské filmové historii. (Terva)

 • - Beeléniným (Úrsula Corberó) mobilem je Sony Ericsson Xperia Play a závodní hra, s níž si během čekání s přáteli zkracuje volnou chvíli, je "Asphalt 6". (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace